İstanbul Anadolu iyi bir terapist buldum sanırım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
zehir

İstanbul Anadolu iyi bir terapist buldum sanırım

Mesaj gönderen zehir »

Yıllardır psikologların peşindeyim.üniversitede part time çalışarak bir yıl boyunca 10 güne bir düzenli gittim bir psikoloğa.isminide pdr hocalarından alarak gitmiştim.20 dk benimle konuşma yarım saat klasik müzik farklı ışıklar. Doğal Taşların yararı faili fiyatlara satış ..Hipnoz arayışları.mezuniyet sonrası isim yapmış kişilere uzun Süreli değil ama dolandım durdum hangisi şifa olabilecek diye.sonuçlar iç açıcı olmadı tabiki.bu sene gene bir tavsiyeye gittiğim psikologdan verim almaya başladım.ben kendinin farkındalık düzeyinin çok yüksek OLDUĞUNU sanırdım değilmiş.farkında olmamız gereken Şeyler çok daha delinmiş.ilk defa burada anladım.bide özverililer.işini sevdiklerini anlıyorsunuz.inşallah iyi sonuçları yazarım.ataşehir Pakua psikoloji.fatma hanım yada Ülkü hanım.ikisiylede çalıştım.aralarınada durum üzerine Çalışmada yapıyorlar.ücreti fazla geliyor tabi .seansı 220 tl. Bütün ihtiyaçlarından ciddi anlamda kısmam gerekiyor.düzenli ve sık gitmek en doğrusu.
Îlaç da kullanıyorum tabi gene. Birde psikiyatrist Hüseyin Oğuz var devlet hastanesinde .çok ilgili ve sizi dinliyor,sizinle Konuşuyor.alanında da çok iyi. Birde meleklerle ilgili birşey var enerji üstüne .uygun ücretle psikologluk yapıyorlar bir nevi.depresyon dönemlerimin birini de
Bir Düşünce Ekersin, Bir Eylem Biçersin...
Bir Eylem Ekersin, Alışkanlık Biçersin...
Bir Alışkanlık Ekersin, karakter Biçersin...
Bir Karakter Ekersin, Kaderini Biçersin
zehir

Re: İstanbul Anadolu iyi bir terapist buldum sanırım

Mesaj gönderen zehir »

Orda halletmiştim.birde şu dikkat dağınıklığı ilacın iyi geleceğini düşünüyorum.çünkü bizim kendimiz dışında birşeye yoğunlaşıp başarılı olabilmemiz gerekiyor.güçlü bir Başarının iyi yol aldıracağını düşünüyorum.olumluya odaklanmamız gerekiyor.yoğunluk iş gerekiyor.bu illerden tamamen kurtulabileceğimizi sanmıyorum onunla mutlu yaşama düzeyine gelebilirsek işimiz hafifleyecek sanırım.akıl Oyunları'ndaki adamın dediği gibi.takıntı, depresyon, dikkat dağınıklığı da bizim bi parçamız sanırım.
Bir Düşünce Ekersin, Bir Eylem Biçersin...
Bir Eylem Ekersin, Alışkanlık Biçersin...
Bir Alışkanlık Ekersin, karakter Biçersin...
Bir Karakter Ekersin, Kaderini Biçersin
Eski
Global moderatör

Mesaj gönderen Eski »

Melek işi ilgimi çekti açar mısın konuyu?
Kullanıcı avatarı
gönül dostu

Mesaj gönderen gönül dostu »

''Birde meleklerle ilgili birşey var enerji üstüne'' yi açabilir misin ?
Resim
kaderimmis

Mesaj gönderen kaderimmis »

devlet hastanesinde olnca psikiyatr varken neden özeldeki psikologlar??????220 liraya yazık günah değil mi?
muratsalim

Mesaj gönderen muratsalim »

220 lira ucuz.
nişantaşı-teşvikiye civarına üslenmiş tanınmış doktorların ücreti 500 lira civarı
devlet hastanesinde terapi olmaz. 2 dakka görüşüp ilaç yazar.