Ucretsiz Prof??

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Keane

Ucretsiz Prof??

Mesaj gönderen Keane »

Devlet hastanelerine başvurduğunuzda genelde asistanlar ilgileniyor sizle.Profesorler de bir yandan devlet adına da çalışmalarına rağmen sanırım sadece ücretli olarak hasta kabul ediyorlar.Yanılıyor muyum yoksa?
Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim.
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

Evet ücretsiz Prof bulman malesef imkansız "Normal şartlarda" Proflar hastanenin döner sermayesine bağlı olarak çalışırlar ortalama 150 ytl ücretleri var Bedava terapi yapanına bir defa rastladım oda kendi doktorumdu benden 5 ay boyunca hiçbir ücret almadı Ruhu şadolsun
Kullanıcı avatarı
Psikomanyak
İletişim:

Mesaj gönderen Psikomanyak »

alayı 3 kaat peşinde 9-10 seansta halledilebilecek şeyleri ceplerini doldursunlar diye senelere bölüolar bizde aynı şekilde yaşamaya devam ediyoruz :S
Ajdardaki özgüvenin yarısı bende olsaydı Dünyayı Sallardım
adjust

Mesaj gönderen adjust »

lanet olsun 1.5 sene prof gittim her defasında 150 ytl sonuç buna değmezmiş bu kadar profosyonel yardım almaya gerek yok bana göre çok pahalı sadece ilaç yazdı şimdi farklı psikiyatriye gidiyorum birazdaha yararlı 2.5 sene sonra beyin kimyamda biraz düzelme var ama halen sorunlu bi insanım var kendi kafamdakileri aşamadım ilaca başlamak hem iyi hem kötü allah hepimizin yardımcısı olsun hayatta herkese başarılar