istanbul da yardım alabileceğim iyi psitkiyatrist

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
keremaslı

istanbul da yardım alabileceğim iyi psitkiyatrist

Mesaj gönderen keremaslı »

arıyorum.lütfen yardımcı olun.
amphetamin

Mesaj gönderen amphetamin »

İstanbul Üniv. Çapa tıp fakültesine git derim
Kullanıcı avatarı
keremaslı

evet eşim de depresyon da sanırım bunun sorumlusu benim.
onu çapa daki prof lara götürmeyi düşünüyorum.
benim asosyalliğim yüzünden o da çevre edinemiyor.bir çıkmazdayız:((((
Kullanıcı avatarı
keremaslı

hatta benim asosyalliğim o kadar ilerledi ki,kendimden daha güzel ve bakımlı olduğunu düşündüğüm bayanlarla arkadaşlık kurmaktan ve etrafımda olmalarından rahatsız oluyorum.bu da bizim sosyal çevremizi sınırlıyor epey ciddi şekilyde.eşimle boşanma noktasına geldik.o da derin bir depresyon içersinde.
ne yapıcam bilemiyorum.
Kullanıcı avatarı
azimli
Moderatör

Mesaj gönderen azimli »

allah yardımcınız olsun.

doktora gitmek en güzeli...
angeldust
İletişim:

Mesaj gönderen angeldust »

ilk kez çapa t.f. ne gitmiştim tedavi için.gerçekten ii gitmeye başlamışken bazı nedenlerden dolayı bırakmak zorunda kalmıştım.ama gerçekten ii doktorlar var ve işe yarayabilir.tabi düzenli ve aksamadan devam edersen
Kullanıcı avatarı
keremaslı

eşim için üzülüyorum en çok da.
zavallı hakettiği hayatı yaşayamıyor.belki de boşanmamız en iyisidir bizim için.
sinirlerim çok gergin.eşim çok sosyal bir insan bense tam tersi.malum hastalık nedeniyle günbegün kötüye gidiyorum.
ama geçen gün tek başıma alışverişe çıktım.daha rahattım.kadıköy gibi bir yerde saatlerce tek başıma gezip alışveriş yaptım.
Kullanıcı avatarı
keremaslı

2 yıldır istanbul dayım.arkadaş bulmakta güçlük çekiyorum.sosyal yaşantımız sayemde sekteye uğramışy durumda.sosyalleşmek problemlerimi aşmak istiyorum.
eşim de benim yüzümden çıkmazda.boşansa bi türlü boşanmasa bi türlü.
kendim arkadaş bulamadığım gibi kıskançlığım ya da asosyalliğim yüzünden de onun da çevre edinmesini engelliyorum.
çıldırmak üzereyim.insanlarla bir türlü sağlıklı iletişime geçemiyorum özellikle kendimden daha güzel ve bakımlı olduğunu düşündüğüm bayanlarala ve karşı cinsle bu sorunu daha çok yaşıyorum.
canımdan bezdim artık.bazen intihar edip kurtulsam mı diye çok düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
keremaslı

bir şarkısında ben bittim artık kalmadım diyor ya sezen ablamız evet beni tarif ediyor sanki.
Kullanıcı avatarı
yok
Admin

Mesaj gönderen yok »

egeli98 yazdı:2 yıldır istanbul dayım.arkadaş bulmakta güçlük çekiyorum.sosyal yaşantımız sayemde sekteye uğramışy durumda.sosyalleşmek problemlerimi aşmak istiyorum.
eşim de benim yüzümden çıkmazda.boşansa bi türlü boşanmasa bi türlü.
kendim arkadaş bulamadığım gibi kıskançlığım ya da asosyalliğim yüzünden de onun da çevre edinmesini engelliyorum.
çıldırmak üzereyim.insanlarla bir türlü sağlıklı iletişime geçemiyorum özellikle kendimden daha güzel ve bakımlı olduğunu düşündüğüm bayanlarala ve karşı cinsle bu sorunu daha çok yaşıyorum.
canımdan bezdim artık.bazen intihar edip kurtulsam mı diye çok düşünüyorum.
Egeli tüm bunlar kendine güvensizligin yüzünden oluyor bence. Umarim en kisa zamanda bir doktorla konusursun belki uzun bi sürecte ilerleme kaydedersin ama bence her sekilde simdiki halinden daha iyi olacaksin.
Bir de intihar cözüm degil belki esinin senin yüzünden bunalima girmesinin verdigi sucluluk duygusu ile düsünüyorsun ama hayatini geri kazanmak senin elinde. Sosyal fobinin senden caldigi yillari geri almak senin alinde. Sosyal fobiyi geride birakmis biri olarak söylüyorum bunlari bu hastaligin tedavisi var ve siz isterseniz gercekten yilmadan bikmadan mücadele ederseniz herseyin degistigini göreceksiniz.