Doktor ve İlaç

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
fenerlist

Doktor ve İlaç

Mesaj gönderen fenerlist »

Arkadşlar merhaba öncelikle herkese.Bu forumda emeği geçen tüm hocalarımıza ve tecrübelerini paylşan arkadşalara sonsuz teşekkürler.Arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum.Katılma amacımda malum ortak illetimiz.Arkdaşlar bir sosyal fobili olarak daha önce ne doktora gittim nede herhangi bir ilaç kullandım.Foruma baktımda birçok ilaç tavsiyesi görüyorum:Fulsac xanax Aurorix paxil seroxat atarx buspon prozac seroxsat gibi ilaçların öne çıktığını görüyorum.En başta herhangi bir doktora gitmeden Aurorix kullanmayı istiyordum ama forumu daha detaylı okuyunca hocalarımızın kişinin durumuna göre ilaç verdiklerini görüyorum Bende artık kendime profesyonel yardım almanın zamanın geldiğini düşünüyorum.Arkadaşlar bana önerebileceğiniz istanbulda bir doktor varmı varsa sizden ricam bana adresi ile birlikte iletebilirmisiniz.Bu arada psikiyatrsit ücretlerinin çok fazla olduğunu duydum bunun doğruluk payı varmıdır acaba.Son olarak gündelik haytta beni rahatlatacak ilaç varmıdır varsa tavsiyeniz nelerdir.Umarım çok şey istememişimdir.Yardımlarınızı dört gözle bekliyorum şimdiden teşekkürler..
Not:İstanbulda yaşıyorum bilişim öğrencisiyim...
what should you do?
Kullanıcı avatarı
turgut_87

Mesaj gönderen turgut_87 »

hoşgeldin aramıza
-YAŞANMADAN ÇÖZÜLMEYEN SIR BENİM-