ANKARADA DR TAVSİYESİ İSTİYORUM ÖZELLİKLE ÇANKAYADA LÜTFEN!

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

BAŞLIKTA YAZDIĞIM GİBİ ANK.DA TAVSİYE EDECEĞİNİZ DR VAR MI ÇÜNKÜ İLAÇ KULLANMAYA KARAR VERDİM VE BUNUNLA İLGİLİ BİRAN ÖNCE BİR DRLA KONUŞMALIYIM.TŞK ;)
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

SANIRIM ALANI ÇOK DARALTTIM ÇANKAYA DİYEREK BAŞKA VARSA YİNE DE ÖNERİN LTF.
Lonely heart

Mesaj gönderen Lonely heart »

Ankara Numune Hastanesi Psikiyatri Kliniği Şefi Doç.Dr.Nesrin Dilbaz,Türkiye'nin en iyi uzmanlarından biri.

Emrah
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

TŞKR EMRAHCIM SAOL AMA,Bİ SORU DAHA... TÜRKİYENİN SAYILI UZMANLARINDAN OLDUĞUNU BİZZAT MI DENEYİMLEDİN?YANİ SEN GİTTİNDE ÇOK FAYDASINI GÖRDÜĞÜN İÇİN Mİ BÖYLE TABİR ETTİN?YANLIŞ ANLAMA SAMİMİYETLE SORUYORUM.EĞER ÖYLE İSE YANİ FAYDASINI BİZZAT GÖREN BİRİ VARSA BEN DE HEMEN GİDİYİM.TEKRAR TŞKR.
HOŞÇAKAL...
Kullanıcı avatarı
alihayat

Mesaj gönderen alihayat »

Nesrin Hanım gerçekten çok iyi bir psikiatrist televizyondada program yapıyor.Bende kendisine tedavi oldum tavsiye ederim.Tunalıda yazanesi var.
Lonely heart

Mesaj gönderen Lonely heart »

Hayır,İstanbul'da olduğumdan Dr.Dilbaz'a gitme şansım olmadı ama yıllardır TRT'de düzeyli programlarını seyrettim psikiyatri konulu.Konulara yaklaşımı,bilgisi,değişik çözüm önerileri ve kalitesiyle farklı olduğunu hemen belli ediyor zaten.Sosyal fobi tedavinizde size önemli katkılar sağlayacağına tüm kalbimle inanıyorum.Size tedavi sürecinizde başarılar diliyorum...

Emrah
Kullanıcı avatarı
asimge

Mesaj gönderen asimge »

numune dışında devlet hastanelerinden önerebileceğiniz bir doktor var mı mesela ulus rüzgarlı hastanesine giden yada bilgisi olan varmı?