ist avrupada xanaxcı doktor

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
Che Guevara

Mesaj gönderen Che Guevara »

anksiyete sorunu olmayanlar için zaten bence zaten kötü bir ilaç hatta bence değil ekşisözlükte de bakabilirsiniz alan kimse beğenmemiş ama sfye mucizevi bi şekilde çok yardımcı oluyor bazı kişilerde. bağımlılık yaptığı söylenen maddelerin mantığı normal kişilerin kullanınca zevk alması değilmidir?
psycat

Mesaj gönderen psycat »

Xanax içeriği alprazolam olna orta etkili bir benzodiazepin.Rivortril yani klonezapam ile aynı gruptan rivotril uzun etkili benzo.
Etkisini Gaba reseptörlerini Cl- geçirme duyarlılığını arttırma yoluyla gösterir.
Alkol de aynı şekilde Gaba reseptörünün A tipi üzerinden etki gösterir.
Uzun zaman alındığında vücudun dogal reaksiyonu gaba reseptörü sayısını azaltmaktır.
Yani bu da demek oluyor ki siz ilacı birden bıraktığınızda eskisinden daha kötü fobiye girersiniz.
Bu yüzden bu ilaç yeşil reçeteli ve doktor kontrolünde satılır.Uzun süreli kullanılmaz max 1 ay.
Bi arkın anneannesi vardı.Kadın 70 yaş civarında hergün yarım xanax almazsa çok hırçıınlaşıyodu.Bağarıp çağırıyo vs...Doktor doktor gezip xanax yazmaya çalışmışlar ama yazan bulamamışlar.Xanaxcı anneanne derdik.
Bunlar yeşil reçeteli ilaçlar ve her doktorun kaç tane yazdığı inceleniyor.Sen bunları alırken senin TC numaran kaydediliyor.
Yabancı forumlarda rastladığın büyük ihtimalle online pharmacy getirtiyordur.Zaten online olarak satılan ilaçların çoğunun bu grup benzo oluşturmasında bağımlılık potansiyelini anlayabilirsin.
Bence fazla bulaşmamak en iyisi.
Kullanıcı avatarı
twinkle

Mesaj gönderen twinkle »

psycat çok güzel açıklamışsın. Sağol. Bende hep merak ediyordum bu ilacı ;)
Yalan olsa da..
derydery

Mesaj gönderen derydery »

Ben bulaştım bu olaya. Hem de babam sayesinde.

Üniversite sınavına hazırlanıyordum bir den panik atak geçirip bir kaç kez acile gittim babam dayanamayıp bak şunu iç bir bokun kalmayacak dedi. 1 saat sonra (o.5 mg) uçuyordum ,torbacı benim baba:))

Neyse panik atağımı düzeltiyor,beni mutlu ediyor diye yanımdan eksik etmiyordum ki hala da etmiyorum. 1ay kullanmadığım da oluyordu, uyuşturucu gibi olmazsa olmaz dediğim zamanlarda.

Şimdi sosyal fobili olduğumu keşfedince yine sarıldım xanax'a. Evet doğru anlık sizi dünyanın en vurdumduymaz insanı yapıyor ama bir kere alamayın bakalım tekrar çıkabiliyomusunuz sokağa.

Xanax'ın uyuşturucudan bir farkı yok ben övünerek kullanıyordum düne kadar hala bile severim keratayı ama bu ilaçın etkisi uyuşturucuyu damardan aldığın zamanki etki gibi. Yokluğunda da aynı şekilde titretir adamı.
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

bence bu baslık bıle cok gereksız aslında resmen bır tesvık konusu ıcerıyor yazık kullanan bunyeye yazık acıyorum dostlarım oncelıkle kendınıze acıyın lutfen rıca edıyorum zanax kesın cozum olsa butun doktorlar hıc dusunmeden herkeze zanax yazardı bunları bılıncaltında yendıgımız zaman kendımızı ne kadar harab etmısız gorucez :(
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

deagolbrandybuck yazdı:ben xanax kullanmistim bende en ufak bi tesir gostermedi. bende bi gariplik olsa gerek...
Bana da doktor çok kötü hissettiğin zamanlarda yarım al demişti.Ama bende de en ufak bir etki göstermedi.Belki biraz sakinleştirmiştir en fazla o kadar.Onu da ben anlamadım .Zaten bana da sf için değil depresyona bağlı gelişen omuzumdaki karıncalanma için vermişti birkaç yıl önce.Ama herkesin yazdığı gibi yeşil reçeteyle almadım.Özel hastane normal reçeteye yazmıştı hatırlıyorum ve eczane de TC. numaramı falan almadan paşa paşa vermişti.Sanırım 6-7 ay önce annem bunun tarihi geçmiş atıyorum diye attı o xanaxı.Zaten bir iki tane içmiştim içinden.
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

derydery yazdı:Ben bulaştım bu olaya. Hem de babam sayesinde.

Üniversite sınavına hazırlanıyordum bir den panik atak geçirip bir kaç kez acile gittim babam dayanamayıp bak şunu iç bir bokun kalmayacak dedi. 1 saat sonra (o.5 mg) uçuyordum ,torbacı benim baba:))

Neyse panik atağımı düzeltiyor,beni mutlu ediyor diye yanımdan eksik etmiyordum ki hala da etmiyorum. 1ay kullanmadığım da oluyordu, uyuşturucu gibi olmazsa olmaz dediğim zamanlarda.

Şimdi sosyal fobili olduğumu keşfedince yine sarıldım xanax'a. Evet doğru anlık sizi dünyanın en vurdumduymaz insanı yapıyor ama bir kere alamayın bakalım tekrar çıkabiliyomusunuz sokağa.

Xanax'ın uyuşturucudan bir farkı yok ben övünerek kullanıyordum düne kadar hala bile severim keratayı ama bu ilaçın etkisi uyuşturucuyu damardan aldığın zamanki etki gibi. Yokluğunda da aynı şekilde titretir adamı.
:?: :|
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

derydery yazdı:

Nasıl yani övünerek :?: :?: :| Ya böyle insanların aklına kötü şeyler getiricek bilgiler yazmayın lütfen rica ediyorum arkadaşlar ya.insanlar burda bir umut diye bişeyler okuyorlar.Onlar da böyle insanı yanlış yönde etkileyebilcek yazılar olmasın bari!!Lütfen biraz daha dikkat.Lütfenn...
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

xanax ın kullanım amacı uyusturmak dusuncesınde olan arkadasıma hıtaben soylemek ıstıyorum kı bılınc altındakı etkı onu ıyılesmek amaclı degılde daha cok uyusturucu nıtelıgı tasıdıgını dusundugu ıcın almasını sıddetle elestırıyorm
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

Xanax çok çok tehlikeli bir ilaç...LÜTFEN REÇETESİZ KULLANMAYIN....
Kullanıcı avatarı
sülfürik

Mesaj gönderen sülfürik »

yapma bence. ilaçlar kişiyi değil hastalığı düzeltir. amacın ilaç olmasın. yapma.
xact

Re: ist avrupada xanaxcı doktor

Mesaj gönderen xact »

Xanax'ı birkaç ekşi sözlük, uludağ sözlük, instela gibi sitelerde arattım. Tamamen palavra, ilacın i-sini içmemiş adam uyuşturucu bağımlısı gibi sallıyor işkembeden. Zaten o siteler çakma uyuşturucu bağımlısı özentisi dolu bence. :) Hafif bir ilaç Xanax dozunda içilirse ve kaygıyı azaltıyor. Anlattıkları tamamen yalan ve ilacı kötüye kullanmaktan ibaret. Risperdal'i aratıyorum, yok adam yanetki olarak komaya girmediğini, ölmediğini yazmamış bi. Utanmasa öldüm de öbür taraftan yazıyorum diyecek... İçtiği 0.5 mg veya 1 mg en fazla. Hepsi palavra, uydurma bu siteler. İnterneti çöplüğe çevirdiler.