arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
alev

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Mesaj gönderen alev »

selam arkadaşlar bende sizler gibi sf li olduğumu daha önceki yazılarımda belirttim,belkide cdeğilim bunu bile tam bilmiyorum bütün bunların cevaplandırmam için ben bir karar verdim ve bunun için profosyonel yardım almaya kesin karar verdim..biçok hastalığın çözümünün bulunduğu bu devirde bunnunda bi çözümü vardır sanırım..tüm cesaretimim toplayıp uzman birilerine gitmek istiyorum..fakat doğru kişiyi bulmak çok önemli bana önerebileceğiniz gerçekten memnun kaldığınız terapist,psikilog gibi bi doktor varsa yazın lütfen artık kurtulmak istiyorum,doğru kişiyi bulmamda bana yardım edin lütfen..yardımlarınız bekliyorum
ıska

Mesaj gönderen ıska »

doç.dr kaan kora marmara üniversitesi hastanesinde ben özel gittim pahalıya maloldu ama süper biri yani benim iyileştiğime karar verip terapiyi ve ilacı kendisi kesti başkası olsa para için devam eder dürüst biri ve çok ilgili hastaneyede gitsen aynı muameleyi görürsün
HAYATI ISKALAYANLARDANIM.. YETMEZ Mİ...?
dosteli71

Mesaj gönderen dosteli71 »

Merhaba Alev, bende Senin gibi uzman bir doktor arıyorum. Sanırım farklı şehirlerdeyiz,,,
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

http://www.alopsikolog.net/tst_yet_sosfob.asp

şu testi uygula bakalım sonuç ne çıkıcak
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

alev hangi şehirdensin?
Kullanıcı avatarı
blc

Mesaj gönderen blc »

Selam arkadaşlar ben de doktor arıyorum psikologda olabilir.ben istanbuldayım anadolu yakasında ,bu civarda bildiğiniz devlet hastanesinde veya ssk da doktor var mı tavsiye edebieceğiniz..????
lütfen yardımcı olun..
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

slm blc

ben üsküdar devlet hastanesine gidiyorum. (koşuyolunda ve eski adı polis hastanesidir).

ucuz yollu bişiydir. doktor 2 dakka hal hatır sorar sf düzeyini senden öğrendikten sonra birkaç nasihat eşliinde ilaç yazar. ve sonra ilaçlar bitince gene gel der.
Aryık yalnız değilim :)
alev

Mesaj gönderen alev »

27 çıktı normalmişim gibi gözüküyo ama ne derece doğrudurki ne yapsam acaba
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

bişey yapmana gerek yok normalmişsin işte (:
sondem

Mesaj gönderen sondem »

Merhaba,
Doktorla kontak kurabilmek tamamen kişiye özel birşey olduğunu düşünüyorum. Eğer yola çıkarsan ki, en zoru bu ilk adımdır, sonrası çok daha kolaydır, maddi olarak biraz fedakarlık yapacaksın. 45 yaşında hala bu sorunu zaman zaman çeken birisi olarak sana tavsiyem psikolog/psikryatr ayrımı iyi yap ve bu konudaki uzman pskyt.larla dialoga geç. Zira psikologların ilaç yazma gibi bir yetkileri yok, bu illet de büyük oranda ilaç tedavisine dayalı. Sakın psktyt.a giderken olduğundan farklı gözükmeye çalışma, heyecanını, kaygılarını her zamanki gibi taşı ve asla mucize bekleme, burada yazılan mucize ilaçlar sana etki yapmayabilir, tekrar tekrar deneyeceksin, ta ki sana uygun hekim+ilaç+terapiyi bulup su yüzüne çıkıncaya kadar, sana bol soluklu yolculuklar diliyorum....
sf'liyim ama umutluyum...
Kullanıcı avatarı
noname
İletişim:

Mesaj gönderen noname »

O test ne öyle ya benim 10 küsür çıkıyor ona kalsa ben turp gibiyim :D alalala
Sf mi o da ne?
Sevemedim seni....
Kullanıcı avatarı
blc

Mesaj gönderen blc »

slm pathfinder
bana üsküdar çok yakın.peki öneriyo musun sen memnun kaldın mı? çok teşekkürler.
alev

Mesaj gönderen alev »

ne bilim ya bellkide normalimdir de ben pinpirik yapıyorum :) ama yok yok hayatımda ufakta olsa istemediğim pürüzler var beni üzen bunları aşmam lazım.söylemek, yapmak istediğim şeyleri rahatlıkla söyleyebilmeli ,rahatlıkla gülebilmeliyim bazen bunlar o kadar zor geliyoki...belkide bu her insan için böyledir bilemiyorum belkide biz fazlamı abartıyoruz
leonid

Mesaj gönderen leonid »

ıska yazdı:doç.dr kaan kora marmara üniversitesi hastanesinde ben özel gittim pahalıya maloldu ama süper biri yani benim iyileştiğime karar verip terapiyi ve ilacı kendisi kesti başkası olsa para için devam eder dürüst biri ve çok ilgili hastaneyede gitsen aynı muameleyi görürsün
ıska doktorun marmara hastanesindemi yoksa vakfındamı baktı sana.ve ücreti nekadar alıyordu yazarsan sevinirim
ve yaşam bize hiç aldırmadan nasılda devam ediyordu...