bir psikiatriste ihtiyacım var, yardım lütfen...

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
gereksiz

bir psikiatriste ihtiyacım var, yardım lütfen...

Mesaj gönderen gereksiz »

selam herkese,
ben anti-depresan kullanmaya başladım 10 gün önce ama doktor kontrolünde kullanmam gerekir diye de düşünüyorum.
bana acilen iyi bir psikiatrist önerebilir misiniz?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

istanbulda mısın?
Kullanıcı avatarı
orpheo

Re: bir psikiatriste ihtiyacım var, yardım lütfen...

Mesaj gönderen orpheo »

gereksiz yazdı:selam herkese,
ben anti-depresan kullanmaya başladım 10 gün önce ama doktor kontrolünde kullanmam gerekir diye de düşünüyorum.
bana acilen iyi bir psikiatrist önerebilir misiniz?
ya bak ben açık konuşim direk konuya girip.ben 8 kere fln psikoloğa gittim.seans ücreti 155 ytl.ve hiç bişeye yaramadı.ondan sonra başka bi psikoloğa gittim oda yaramadı ona da bi 5 seans fln gittim.sürekli aynı şeyleri sölüyolar hepsi.yararı yok psikologların bence.ayrıca anti depresanları bend ekullandım zamanında emin ol yalancı güven duygusundan başka bi yarar sağlamıyo.
ben bilinç altıma inerek bazı oalyları aşmaya çalışıyorum.nitekim meyvelerini vermeye başladı;)
Emek güneştir. Tohuma da suya da toprağa da hayat verir.
Kullanıcı avatarı
misafir

Mesaj gönderen misafir »

(ben bilinç altıma inerek bazı oalyları aşmaya çalışıyorum.nitekim meyvelerini vermeye başladı.) orpheo

Nasil yani? İnmek için ne kullanıyosun?
Kullanıcı avatarı
orpheo

Mesaj gönderen orpheo »

misafir yazdı:(ben bilinç altıma inerek bazı oalyları aşmaya çalışıyorum.nitekim meyvelerini vermeye başladı.) orpheo

Nasil yani? İnmek için ne kullanıyosun?

rahat bi ortam sessiz sakin ve üstünde hiç bişi yazılı veya çizili olmayan bi kıyafet wnson olarakta bir ayna.konsantre olup bilinç altıma iiyorum.bazı şeyleri hızla yeniyorum.bazılarını yenemedim hala.bu konuyla ilgili bi profesyonel buldum ona gidicem.hipnozun derin bi şekilde yararı vardır.insanın doğası ataları gibidir.en basitinden biz otoburuz.atalarımızda öleydi.ve atalaramız ilaç kullanmazdı.bu ilaçlar veya psikologlar tamamen bi pazar yaratmak amaçlı.dedim ya çok tecrübem var bu konuda.(kazık yemek konusunda)oraya git aa oda çıkmış burayada git aa buda çıkımış.sonuç? yok.bitek hipnozdan aldım şuana kadar.
Emek güneştir. Tohuma da suya da toprağa da hayat verir.