netteki psikologlar

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
legolass

netteki psikologlar

Mesaj gönderen legolass »

arkadaşlar internette psikolojik danışmanlık yapan siteler varmı bildiğiniz. ben braz araştırdım. ücretli bir site buldum ama ona vereceğime kendim giderim daha iyi. benim aradığım ücretsiz olupta danışabileceğim bir site olması. bildiğiniz varsa söylermisiniz.
Ben parayla geç tanıştım, çok güzeldi aşık olamadım, yine de vardı kalbini çaldığı dostlarım. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldım, yüz göz olamadım, aldattığı dostlarımda merabalaşırım.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

umudunu kırmak istemem ama her psikolog çok da hevesli olmayabiliyor yardım için..başıma geldi de ordan biliyorum :|
Kullanıcı avatarı
legolass

Mesaj gönderen legolass »

bişeyler danışabileceğim hiç bir site yokmu şimdi :(
Ben parayla geç tanıştım, çok güzeldi aşık olamadım, yine de vardı kalbini çaldığı dostlarım. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldım, yüz göz olamadım, aldattığı dostlarımda merabalaşırım.
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

www.psikoloji.gen.tr var..

sitedeki uzmanlara danışabilirsin diye hatırlıyorum..
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

yınede bazı psıkologlar tıcarı amac guttuklerı ıcın netten cok muayenehanesınde cevap vermek ıstıycektır sanırım dostum :( ben cok karsılastım lutfen muayenehanemıze gelmeden once randevu alınız falan dıyolar
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

aynen öyle melih..aynen öyle :|
Tayfun

Mesaj gönderen Tayfun »

www.turkpsikoloji.com a gir yardımcı olacaklardır mutlaka.
Tayfun Doğan
Psikolojik Danş./Psikoterapist
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

Arkadaşlar ben de arıyorum ama ücretsiz netten yok herhalde üzüldüm
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
Sena Tunç

grup çalışması

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Arkadaşlar merhaba
Ben Uzman Psk. Sena Tunç. Sitenizi tesadufen buldum. Biraz inceleme fırsatımdan sonra bitkinliğinizle, yaşadığınız zorluklarla temas ettim. Benim bir fikrim var. Sosyal fobi temalı bir grup calışması yapmak istiyorum. Bu grup 10 kişiden olusacak ve haftanın 1 gunu 2 saat olarak gerçeklestırılecek. Bu gruba katılmak ısteyen arkadaslar bana meil atarsa sevınırım.
Görusmek uzere
Sena
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Re: grup çalışması

Mesaj gönderen Bornfobik »

Sena Tunç yazdı:Arkadaşlar merhaba
Ben Uzman Psk. Sena Tunç. Sitenizi tesadufen buldum. Biraz inceleme fırsatımdan sonra bitkinliğinizle, yaşadığınız zorluklarla temas ettim. Benim bir fikrim var. Sosyal fobi temalı bir grup calışması yapmak istiyorum. Bu grup 10 kişiden olusacak ve haftanın 1 gunu 2 saat olarak gerçeklestırılecek. Bu gruba katılmak ısteyen arkadaslar bana meil atarsa sevınırım.
Görusmek uzere
Sena
Az daha bilgi verebilirmisiniz, nedir-ne degildir bu grupta neler yapilacak..?
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!
Kullanıcı avatarı
dicle

Mesaj gönderen dicle »

Evet biraz bilgi verirmisiniz grup hakkında
**Doğru bildiklerim yanlış yanlış bildiklerimde doğru olabiliyor yanlışlara odaklanmısken doğrular elimden kayıp gidiyor....**

sahte gülümsemenin arkasında yatan hüzünlü yüz DicL€
mustafakeman

Mesaj gönderen mustafakeman »

sema hanım formda bizleri yanlız bırakmayın lütfen çalışmanızın yanı sıra bizlerin uzmanlara ihtiyacı var formda.dar gelirli öğrenci vesaire çok kötü durumda olan insanlar var burda lütfen formumuza destek veriniz..
mustafakeman

Mesaj gönderen mustafakeman »

ben amma çok şey kaçırmışım yaw :lol: büssürü bu konuyla ilgili başlık varmış hiçbirini görmemişim :lol: hemde sema hanım demişim.pardon sena hanım :?
Sena Tunç

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Herkese selam..Tabiki forum da da elimden geldiğince yardımcı olmaya çalısırım sizlere. Ama tabiki grup çalışması kadar ilerlemenızı ya da kendi sesinizi duymanızı sağlarmı bilemem..Ama ben burdayım...