İst'da tavsiye edebileceğiniz psikiatrist-psikolog var mı?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

İst'da tavsiye edebileceğiniz psikiatrist-psikolog var mı?

Mesaj gönderen nazlı2005 »

[/b]Yıllardır bu sıkıntıyı çekiyorum.Seroxat ve Diderali 3 yıldır kullanıyorum ama bir çözüm yok.Yine insanlarla göz temasından kaçınma,doğru dürüst düşünemediğin için saçma sapan cevaplar verip sonradan pişman olma vs vs ve tüm bunları yaşamamak için insanlarla ilişkileri minimumda tutup yalnız kalma.Seninle ilgilide kendini beğenmiş,kafayı yemiş türünden şeyler düşündüklerini bilmek.REZİL bir şey.Ben bıktım artık.Son çare uzun bir terapi almak galiba.Bu ilaçları yıllar önce bir psikiatrist vermişti,psikogla devamlı görüşmek kaydıyla.İkinci seanstan sonra devam etmedim.İlaçlar yeterli diye düşündüm ama yanılmışım.Gittikçe kötüleşiyorum.Önerileriniz varsa lütfen yazın.
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

Arkadasim benim sana önerebilecegim bir doktor var. Ben kendimde acayip derecede degisiklikler hissediyorum. Artik daha bir farkli bakiyorum hayata. Uzun zamandir görüsmedigim arkadaslarim görür görmez ayy sen ne kadar degismissin, tatile mi gittin çok yaramis falan diyorlar.. Ben onlara doktora gittigimi söylemiyorum. Neyse ben bayaa bi yol katettigime inaniyorum. Bence bu konuda bir uzmandan destek almak çok farkli bisey. faydasina inaniyorum. istersen bir de benim doktoruma git.. burada tavsiye ettim. gidip memnun kalan arkadaslar da var.

Bati bahat hastanesi ikitelli istanbul

psikiyatrist Dr. Ahmet Koyuncu

Hastane Tel.. 212 471 33 00

geçmis olsun arkadasim
Kullanıcı avatarı
starmaster

Mesaj gönderen starmaster »

kendinde değişiklik hissetmene sevindim
ama doktor ismi verilmesine karşıyım gene
doğru değil bence
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

valla baslangiçta buna dikkat ediyordum.. Ama arkadaslarimdan devamli özel mesaj geliyor. Bunu herkese tek tek göndermektense buraya yazmayi tercih ettim. Dogru degil derken neyi kastettiniz anlamadim. Neden ? Reklam felan mi yapmis oluyorum ? Arkadaslarimin neler yasadigini çok iyi biliyorum. O kabus dolu günleri hala unutmus degilim. Doktorumun reklama ihtiyaci yok ama bizim tedaviye ihtiyacimiz var. Belirtme geregi duydum çünkü ayni hastanenin bir baska doktoruna gitmistim dogumdan hemen sonra.. sikayetlerimi söyledim ve kendimce teshisimden bahsettim. Güldü ve dogru teshis dedi. Sonra bana bir ilac verdi. Eczaneye bu ilaci almak için gittigimde eczaci bunun bir agri kesici oldugunu ve genelde karin agrisina iyi geldigini söyledi :) Yillar sonra o hastaneye gittim ve özellikle baska doktoru tercih ettim. Doktorum dediki daha önce geldiyseniz burda dosyaniz kesinlikle vardir.. Ancak o kadar aramalara ragmen dosyam bulunamadi. Anlayacaginiz bana agri kesici ilaci veren doktor zahmet edip dosya bile açmamis.. Neyse arkadaslarimin bunlari yasamalarini istemedim belkide.. Çünkü o doktordan sonra 3 yilimi sf ile geçirdigim gibi birde depresyon eklenmis üstüne.. Yasad1klarimi ben biliyorum. insallah arkadaslarima bir faydam olmustur doktor ismi vererek.. BEn hala dogru buluyorum açikçasi... Sevgiyle...
Kullanıcı avatarı
nazlı2005

Teşekkürler

Mesaj gönderen nazlı2005 »

Sevgili gizli cevabın için sana çok teşekkür ederim.Bir tek senden cevap geldi.Bu siteye giren kimse doktora gitmiyor mu acaba?Yada doktora gidip memnun olan kimse mi yok ?Neden başka cevap yok???Herkese sevgiler.
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

açıkçası ben memnun kalmadığım için doktor ismi vermedim. bir gün iyi bir doktora rastlarsam kesinlikle paylaşırım sizinle. ama sanmıyorum rastlayacağımı.
huzur dilerim...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
Kullanıcı avatarı
damned

Mesaj gönderen damned »

ya ben de gidiyorum doktora ama kesinlikle yeterli bulmuyorum bu doktoru, yani ben de yeni bi psikiyatrist arıorum uzman olursa ii olur yane :(
lanetlenmiş
epsilon

Mesaj gönderen epsilon »

:bear: :partyman: :prayer:
eskişehirde su anda gittim dr u tavsiye ederim
forumda eskli arkadaslar varsa özel mesajla bana ulasabilirler
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

damned senin gittiğin doktor benim tavsiye ettiğim mi merak ettim. Yeterli bulmadığını söylemişsin ilgimi çekti. Kişiye göre değişiyor belki de.. Ben şu an çok memnunum hayatımdan..
Acaba aynı doktoramı gidiyoruz? görürsen kendisine selam söleee:) Bayaaadır öyle aşmışımki hayatın tadına, kendisine gitmek pek aklıma gelmiyoo:) Size ilk geldiğinde ağlaya zırlaya gelen GİZLİ biri varmış dersen anlar belkim..
vhisky

slm

Mesaj gönderen vhisky »

ben 5-6 yıllık sfliyim.dideral ve seroxat bende hiç işe yaramadı.anafranil kurtuluşum oldu,onun gelişmiş versiyonu cipram yada cipralex.ben antalyadayım burda doktorlar beş para etmez.sen şanslısın şansını kullan orda psikoloji gerçekten gelişiyor bi yarış var.kerem doksat,arif verimli bide esas memory center baş psikiyatristi.adamın adını bi hatırlasam...
Lonely heart

Nazlı'ya!

Mesaj gönderen Lonely heart »

Merhaba Nazlı,

Kendi doktorumu gönül rahatlığıyla önerebilirim.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden Profesör Doktor Neşe Kocabaşoğlu.Ulaşabileceğiniz telefon:02124143000-21523 dahili no.Sabah 09:00 gibi ararsanız ulaşma şansınız daha fazla.Seanslar 1 saat kadar sürüyor.Ücret 150 YTL.Çok iyi bir insan ve de uzman Neşe Hanım.Sosyal fobimi yenmemde büyük katkısı oldu.Yararlanacağınızdan eminim.Size iyi günler dilerim.

Emrah
Lonely heart

Nazlı'ya!

Merhaba,

Kendi doktorumu rahtalıkla önerebilirim.Sosyal fobiden çok büyük ölçüde kurtulmamda oldukça katkısı oldu.Prof.Dr.Neşe Kocabaşoğlu.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde hastalarına bakıyor.Seanslar 1 saat kadar sürüyor.Ücret 150 YTL.Ulaşabileceğiniz numara:02124143000-21523 dahili no.
Sabahları 09:00-10:00 dolaylarında ararsanız ulaşma şansınız daha fazla.Şansınız bol olsun!...

Emrah
Keane

Devlet kuruluşları??

Mesaj gönderen Keane »

Arkadaşlar yetenekli ve işinde iyi bi psikyiatrist dikkat eksikliği sorununu gidermemde(sf ye de dolaylı yoldan etki etmekte ve sosyal ilişilerde bir takım çarpıklıklara yol açmakta) psikiyatrist bana da çok faydalı olacaktır.Gittiğiniz doktorun mesleğini öğrenirken sizi kobay olarak kullanmadıklarından emin olmak tedaviye çok olumlu bir şekilde yansıyacaktır bence.Ancak herkesin özellikle de ailesinden ayrı yaşayan üniversite öğrencilerinin bi seans için 150 ytl denkleştirmeleri zor oluyor biraz.Kısacası demek istediğim hiç bi özel hastanenin emekli sandığı sigorta kapsamına katmadığı psikiyatr bölümü için istanbuldaki devlet kuruluşları hakkında ne düşünüyorsunuz?Özellikle tavsiye edebileceğiniz bi fakülte hastane veya bu kuruluşlarada iyi olduğunu düşündüğünüz güvendiğiniz bi psikiyatr var mı? Veya ücreti daha makul olan iyi bi özel çalışan psikiyatr?
Kullanıcı avatarı
öfkeli

Mesaj gönderen öfkeli »

ben de ne zamandır bunu sölicem, üniversite öğrencisi olmasa bile insan, iş hayatında da çok para kazanamıyor ki SF yüzünden, 150YTL ayda iki kere versen 300YTL.. bu paranın belki biraz üstünde bir paraya günde 12 saat çalışıyor insanlar, sigortasız, yol-yemek olmadan..lütfen çözümü paraya bağlayarak arkadaşlarımızı çıkmaza sokmayalım, yardımcı olalım..
Karar : Toplum sağlığını bozma ve insanları hayata karşı soğutma suçlarından tutuklu sanık "Sosyal Fobi" nin İDAMINA!........
Lonely heart

Ne yazık ki ülkemizde Psikiyatr ücretleri biraz pahalı.Ama konumuz insan sağlığı ve eğer isosyal fobi illetinden kurtulmak isteniyorsa doktora gitmekten başka mucizevi bir çözüm yolu yok.Devlet hastenelerindeki seans ücretlerinin özeldekilerden daha hesaplı olduğunu sanıyorum.Özelde 200'ün üstünde rakamlar telaffuz ediliyor -ki bu gerçekten astronomik bir rakam- hastanelerde kısmen de olsa ücretler daha düşük.

Emrah