Adana'daki doktorlar!!YARDIM

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
nightfox

Adana'daki doktorlar!!YARDIM

Mesaj gönderen nightfox »

merhaba arkadaşlar ben psikiyatra gitmey düşünüyorum da adanalı sf arkadaşlar hangisine gittiyse ya da önerdikleri bir doktor varsa buraya yazsın lütfen.
Kullanıcı avatarı
nightfox

adanalı kimse yok mu ya??
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

slm ben adanalıyım dün üye oldum ben dört aydır Hüseyin Salman'a gidiyorum şimdi biraz iyiyim
Kullanıcı avatarı
empty

Mesaj gönderen empty »

sabri yurdakul var bende gidecem buna aslinda buna giden bi arkadaş var di forumdan izlenimlerini yazicakti ama hiç gelmiyor foruma
Kullanıcı avatarı
andem

Mesaj gönderen andem »

sanırım o yaprak psikiyatri merkezinde bi tanıdığım tıpçı arkadaşım çok da iyi olmadığını söylemişti
Kullanıcı avatarı
nightfox

sabri yurdakul ilk gidiş 20ytl sonrakiler 90ytl bana biraz pahalı geldi ama başka çare yok gibi
odagizli

Mesaj gönderen odagizli »

merhabalar

bende sabri yurdakula 7 kez gittim vede ardından gene yaprak psikiyatriden bi psikolog ve hipnoterapist denedim.İlaçların bi faydasını göremediğimden çok yakındığım için 3 kez ilaçlarımı değiştirdim.Uzun süredir gitmiyorum.Ama sana tavsiyem bu işin en iyi yolu üzerine gitmek o yüzden istersen teke tek bulaşabiliriz.Adanalıların buluşma düzenlediğini göremedim bugüne kadar :(.Eğer şu buluşmalara bir yerden başlayabilirsek diğer arkadaşlarlada ileride buluşmalar düzenleyebiliriz.İlk buluşma için pek ciddi birşey yapmaya gerek yok .... sadece buluşmamız bile büyük başarı..... yaprak psikyatri ile daha fazla bilgi edinmek istersen odagizli@odagizli.com msn adresim... bu aralara pek takılmadığım için msnden görüşmek daha iyi olur benim için
alen34

Re: Adana'daki doktorlar!!YARDIM

Mesaj gönderen alen34 »

adanalı arkadaşlar buluşma yaptınızmı yada yapmayı düşünüyomusunuz bende sabri yurdakula gidiyorum bu gidişimde ilaçlarımı değiştirdi biraz işe yaradı buluşmaya nedersiniz arkadaşlar benim mail capar83@yahoo.com
avukat

Mesaj gönderen avukat »

arkadaşlar benim tedavim hala devam ediyor.. benim psikiyatristim grup terapisi uyguluyor.. adana ve civarında olan varsa bence kaçırmayın,, şu an eskiye nazaran çokk iyiyim artik evden dışarı çıkıyorum. telefonla konuşuoyurm, cafeye gidiyorum, insallah geri kala sıkıntılarımı da aşacağım.. özelden doktorumun adını yazabilirim.. mesajı yeni gördüm benim tedavi de devam ediyor
alen34

Mesaj gönderen alen34 »

ee adanalı arkadaşlar buluşmaya ne dersiniz?
igzas

Mesaj gönderen igzas »

Bende Adana'dayım.Daha fazla arkadaş bulursak şayet,bir buluşma gerçekleştirebiliriz:) Başka kimse yok mu ? :)