grup çalışması

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Sena Tunç

grup çalışması

Mesaj gönderen Sena Tunç »

Arkadaşlar merhaba
Ben Uzman Psk. Sena Tunç. Sitenizi tesadufen buldum. Biraz inceleme fırsatımdan sonra bitkinliğinizle, yaşadığınız zorluklarla temas ettim. Benim bir fikrim var. Sosyal fobi temalı bir grup calışması yapmak istiyorum. Bu grup 10 kişiden olusacak ve haftanın 1 gunu 2 saat olarak gerçeklestırılecek. Bu gruba katılmak ısteyen arkadaslar bana meil atarsa sevınırım.
Görusmek uzere
Sena
Kullanıcı avatarı
Bornfobik

Mesaj gönderen Bornfobik »

"Psikoloji eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü (1997-2001)’nde tamamlayan Sena Tunç lisans tezini Madde Kullanımını Etkileyen Faktörler (Factors that Effect Drug Use) üzerine yapmıştır. 2004 yılında Psikoloji alanında Yüksek Lisansa başlamış, 2006 yılında Uzmanlığını almıştır. Yüksek Lisans tezinde Bipolar Bozukluk (Manik-Depresif) Tanısı Konulmuş Kişileri İntihara Götüren Faktörler üzerine çalışmıştır.
Bakırköy Ord. Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikoz Servisi’nde stajyer olarak, Duygudurum Merkezi’nde ise tez çalışmaları sebebiyle uzun bir süre çalışmıştır. “Narsisizm ve Psikopatolojisi”, “Kendilik Psikolojisi ile Gestalt Terapi Arasındaki İlişki”, “Gestalt Terapi ve Spiritualite”, “EMDR” ( Eye Movement Desensitization and Reprocessing ) tekniği hakkında çeşitli çalışmalara katılmıştır. “Psikodinamik Terapide Tanılandırma”, “Aile ve Çift Terapisi” ve “Gestalt” üzerine uzun ve geniş kapsamlı bir eğitim almıştır. Bu eğitimlerin yanı sıra psikanaliz eğitimini tamamlamıştır.
İki yıl süreyle özel bir eğitim kurumunda anaokulu bölümünde koordinatör ve psikolojik danışman olarak görev yapmıştır.
Psyche Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nde aile ve çiftlere danışmanlık hizmetlerini sürdürmektedir. Uzun bir süredir de “ Gestalt Terapi ” ile ilgili grup çalışmalarına ve bireysel terapilerine devam etmektedir."

Google'dan buldum ama, yukarida tanimlanan kisi sizmisiniz..?

Birde, daha once "Sosyal Fobik"lerle calistiniz mi?Calistiysaniz nekadar basarili oldunuz? Tesekkurler..
--SF yi yenmeyi bir SONUÇ olarak beklemeyin bu bir SÜREÇ!