acil!!!

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
boromir

acil!!!

Mesaj gönderen boromir »

slm arkadaşlar....ben daha önce tedavi amaçlı psikiyatr ve ya psikalog a gitmenin anlamsız olduğunu düsünyordum ama tak etti kendim çözemiyorum bu işi....

İzmir den tanıdığınız bildiğiniz; sf ile alakadar bir psikiyatır varsa, özelden bi mesaj atın bana lütfen....artık gidicem...şimdiden ilgilendiğiniz için saolun....
Kullanıcı avatarı
jackass

Mesaj gönderen jackass »

selam boromir,

bende senle aynı düşünüyordum ve 2-3 gün önce istanbul and yakasında doktor arıyorum başlıklı forum açtım.

koskoca istanbul için sadece 2 kişi bana öneride bulundu.

inş sana daha çok yazarlar izmirliler.

Geçmiş olsun şimdiden
Kullanıcı avatarı
boromir

Mesaj gönderen boromir »

:D

acil olarak actıgım konuda, gösterdiğiniz ilgiden dolayı cok teşekür ediyorum...izmirden sf'li olupta bu foruma takılan ve ya izmirde bir doktora giden olmadığını öğrendiğime mutlu oldum...ne güzel izmirliler' in sağlıklı olmaları...onca doktor ne yapıyor izmirde, merak ettim şimdi bak!!!
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Catastrophic ve UNUTTUM nickli üyeler İzmir'de yaşıyorlar Onlarla irtibata geçebilirsin Google da psikoloji forumları diye yaz Karşına çıkan siteleri incele oralardan da yardım almaya çalış
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

amphetamin yazdı:Catastrophic ve UNUTTUM nickli üyeler İzmir'de yaşıyorlar Onlarla irtibata geçebilirsin Google da psikoloji forumları diye yaz Karşına çıkan siteleri incele oralardan da yardım almaya çalış
arkadaşım, ben istanbulda yaşıyorum. sadece tatillerde izmirde bulunuyorum. hatta daha 3 gün önce istanbulda buluşmaya katıldım, şahitlerim var. lütfen hakkımda bu tür asılsız iftiralarda bulunarak insanların kafasını karıştırmayalım. ok? :lol:

boromir, ben özel olarak birini tavsiye edemem ama bence de internetten arayarak izmirdeki doktorlar hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsin. bol şans... ;)
Kullanıcı avatarı
UNUTTUM

Mesaj gönderen UNUTTUM »

bu başlığı henüz görüyorum.. şuan.. boromir'e elimden gelse yardımcı olmak isterim elbette ayrıca iyi bir arkadaştır kendisi az çok tanırım... fakat ben izmir'de olmama rağmen hiç profesyonel yardım almadığım için herhangi bir tavsiyede bulunamam.inşallah bilen birileri tavsiyede bulunacaktır fakat forumumuza aktif olarak katılan izmirli pek yok ,o nedenle tavsiye alamayabilirsin boromir,arkadaşların da dediği gibi diğer forumlardan bi araştır istersen..
Her hayal gerçek,her istek emir oldu hayata...
Mutluluk sen hissettiğin her an yanında :)
sessiz gemi

:=) Biliyorum da İzmir'de gittiğim bir doktor var dedin diye hatırlıyorum Onun için izmir'de yaşadığını belirttim Belki tavsiye edersin diye İst.da okuduğunu biliyorum
catastrophic yazdı: arkadaşım, ben istanbulda yaşıyorum. sadece tatillerde izmirde bulunuyorum. hatta daha 3 gün önce istanbulda buluşmaya katıldım, şahitlerim var. lütfen hakkımda bu tür asılsız iftiralarda bulunarak insanların kafasını karıştırmayalım. ok? :lol:
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

boromir, gittiğim doktoru sana özelden yazdım. ama dediğim gibi kendin araştırarak ve bu konuda yetkin, bilgili kişilerden tavsiyelerini alarak hareket etmeni öneririm. doktor seçimi önemli bir konu çünkü. ayrıca her doktorun tedavi yöntemi farklı, bu yüzden bana faydalı gelen sana gelmeyebilir. bunu da dikkate al lütfen. tekrardan bol şanslar... ;)
sessiz gemi

:? Yav ben espri yapılınca neden aynı dilden karşılık veremiyorum ? Önceki mesajıma baktım da biraz ciddi olmuş.
Kullanıcı avatarı
boromir

Mesaj gönderen boromir »

arkadaşlar, değerli zamanlarınızdan ayırıp benimle ilgilendiğiniz için öncelikle çok teşekkür etmek isterim...

özellikle de Catastrophic arkadaşıma...

Kendi şahsi fikirlerimide bi paylaşayım son olarak...Bildiğim kadarıyla psikologların psikiyatristlerden ayrı olarak bir hasta vs kabul etmeleri mesleki etik olarak yanlış...yani psikiyatristler eğer hastanın, bir psikologa görünmesini düsünüyorlarsa ona yönlendiriyorlar....ama tabi burası türkiye, burada etik metik hikaye :D

bende ilk olarak bir psikiyatriste görünmek istiyorum...ama bu seferde bunlar tıp egitimi aldıkları için ön yargılı olarak direk ilaç tedavisi önerecek (eminim)....ilaç her derdin dermanı hesabı....yani uzun lafın kısası aslında iki meslek grubuna da güvenmiyorum ya neyse...herkes buna bir iş-para gözüyle bakıyor (söz meclisten dışarı tabi!!!)

offf!!!aslında bunu beynim yarattı, yine çözecek olan beynim...ama yinede, güvenmesemde gitme zamanı geldi...bi bakalım neler olacak....belki siğirli değnek veriyorlardır bunlara tıp fakültelerinde :)
Kullanıcı avatarı
aisha

Mesaj gönderen aisha »

boromir
slm bende izmirde yasıyorum doktor demişin ben hulusi beye gidiyorum alsancakta yeri var özel ama ssklıysan bozyaka devlet hastanesinde de calısıyor carsamba günleri cok iyi biri öneririm tabi yinede sen bilirsin allah yardımcın olsun tabi benimde :lol:
ya her seyim ya hiçim söle dünya ne biçim bi kördügüm ki içim cözdükce dolasıyor.....
Kullanıcı avatarı
aisha

Mesaj gönderen aisha »

pardon ya özel atcaktım ama yanlıslık oldu
ya her seyim ya hiçim söle dünya ne biçim bi kördügüm ki içim cözdükce dolasıyor.....
freezee

Mesaj gönderen freezee »

Aşağıdaki siteye bir göz at belki aradığın doktoru bulabilirsin.

http://www.tavsiyeediyorum.com
SF sanal, dünya gerçek!