doktor arıyorummmm!!Lütfen yardımcı olun

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
leni

doktor arıyorummmm!!Lütfen yardımcı olun

Mesaj gönderen leni »

Arkdaşlar uzun zaman sonra artık tekrar bir doktora görünmem gerektiğini düşünmeye başladım,en son hazirn ayında doktora gitmiştim ve çıktığımda bütün hayallerim yıkılmıştı ve evde saatlerce artık bitti diyerek ağlamıştım ama şu anda tedaviye daha olumlu bakıyorum.Size yardım edebilmiş bir doktora gittiyseniz veya gidiyorsanız bana ismini verirseniz çok sevinirim.Ben istanbulda oturuyorum,önereceğiniz doktor yaşlı ve prof. olmazsa çok süper olur.şimdiden çok teşekkürler
benim diye bu evdeyim ve karnım tok ve aynada bu aynada yine kimse yok,yine kimse yok!..
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Çapa tıp fakültesini öneririm
leni

Mesaj gönderen leni »

hangi doktora gittin?isim olarak.
benim diye bu evdeyim ve karnım tok ve aynada bu aynada yine kimse yok,yine kimse yok!..
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

Asistan doktorlardan Ömer ve Mine adli (soyisimleri hatırlamıyorum) kişiler iyidir Orada sorarsan bulursun Doç.Dr.Sedat Özkan, Prof.Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu,Prof.Dr.Alp Üçok ta deneyimli hoca ararsan sayabileceğim isimlerdendir.Bu kişiler Özcan Köknel gibi yaşlı değil Senin oradan yana bir sıkıntın olmuş sanırım Ama Özcan bey oradaki gelmiş geçmiş en iyi hocalardan birisidir Adamın kendi adını verdikleri bir toplantı salonu var
sazlıklardanhavalanan

Mesaj gönderen sazlıklardanhavalanan »

Dr Emre KIZILTAN'ı öneririm.
enlas13

Mesaj gönderen enlas13 »

dr a ilk kez gittim başlığı defalarca açılmış. çünkü o durum kişi için bir ilk ve tecrübesini yazıyor. forum sürekli tekrar eden ama farklı bakış açılarını yazılarıyla gösteren yazılarla dolu . aslında bakış açısı pek farklı değil çok sf linin.
çünkü depresyon ağır ağır ruhunuza sinerek sizin hayata bakış açınıza olumsuz etki ediyor .siz bunun farkında değilsiniz ben böyleyim diyorsunuz . oysa bu hal bir beyin kimyası bozukluğu hali. en önemlisi yıllarca bu kronik depresyon sizle olunca hayata bakış açınız genelde olumsuz umutsuz.
en önemli 2. sorun ise aşağılık kompleksi : sf nin temel sebebi vey a sonuçlarındandır. sf nin oluşmasında sürekli eleştirel sert Eleştirel alaycı anne baba tutumunun etkili olduğu biliniyor. yıllarca beraber yaşadığınız ebeveynleriniz sizin benlik saygınızı yavaş yavaş suyun mermeri yıllarca akarak eritmesi gibi yok ediyor.VE SİZ SÜREKLİ SOSYAL ORTAMLARDA KENDİNİZE OLAN AŞIRI DİKKATİNİZ BU ÖZSAYGINIZIN AZLIĞINDANDIR. ACABA NASILIM DİYE KENDİNİZE YÖNELİK DÜŞÜNCELERİNİZ SİZİ SOSYAL ORTAMI ANLAMLANDIRMANIZI DA ENGELLİYOR. :smt045
ve son olarak bir noktayı daha yazayım birşeylerin sebebini bilmek bazen işe yaramıyor. ama sizi yetiştiren ve bu haliniz için sizi hala suçluyorlar ise sEbeplerini onlara anlatınız. size olan saldırıları azalabilir , veya sizi anlamaya başlarlar.veya sizin sürekli kendinizi suçlamanız hali son bulabilir.BU HALİNİZDE SUÇ ORTAKLARINIZ VAR UNUTMAYIN. :idea:

UNUTMAYIN TEDAVİYE KÜSMEYİN . PİSKOLOG VEYA PİSKOTERAPİSTE KÜSÜN . DR UNUZU DEĞİŞTİRİN. ŞUNU UNUTMAYINIZ DR LAR VEYA PİSKOTERAPİSTLER SİZİN KURTARICINIZ DEĞİLDİR SİZİ İKİ İLAÇ VERİP ASLA DÜZELTECEK SANMAYIN. SİZE YOL GÖSTEREN KILAVUZUNUZDUR. SİZİN HATALI YÖNLERİNİZİ GÖSTERECEK AMA DEĞİŞİMİ YAPACAK OLAN SİZSİNİZDİR. PİSKOTERAPİSTLERİN DR UN VERECEĞİ EV ÖDEVLERİNİ MUTLAKA YAPINIZ. UNUTMAYIN SF ANCAK ISRARLA ÜZERİNE GİDİLEREK YENİLECEKTİR. İLK VERİLEN EV ÖDEVİNDE YÜZÜM KIZARDI TERLEDİM KONUŞAMADIM DİYEREK HEMEN VAZGEÇMEK SİZİ DEĞİŞMEK YÖNÜNDE İLERLETMEZ. TERLESENİZ DE SIKILSANIZ DA KIZARSANIZ DA KEKELESENİZ DE BOZARSANIZ DA ISRARLA VERİLEN ÖDEVLERİNİ YAPINIZ
ozdess

Mesaj gönderen ozdess »

Güzel yanıt.Tesekkürler
trucker

Mesaj gönderen trucker »

özdeşciğim erhan beye git bence
panik atakla da depresyonda da cok iyi benim hayatımı kurtaran doktor erhan bayraktar izmir gündogdu meydanında tel:4211110mutlaka git
ben cok faydasını gördüm hayatımı ona borcluyum aysun polat
ozdess

Mesaj gönderen ozdess »

tesekkürler aysun bu aralar gitmeyi düşünüyorum.mesajını yeni gördüm.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

bence yaşlı ve tecrübeli doktorlar özellikle proflar daha çok yardımcı olabilir :D
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

bir doçente git bence.
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

ßilqe88 yazdı:bence yaşlı ve tecrübeli doktorlar özellikle proflar daha çok yardımcı olabilir :D
bence de...ama doçentleri tercih ederim, çünkü kendilerini geliştirmeye daha açıklar, mütevaziler ve tecrübeliler...
pycilog

Re: doktor arıyorummmm!!Lütfen yardımcı olun

Mesaj gönderen pycilog »

İSTANBUL TIP FAKÜLTESİ NASIL