iyileşme adımları(uzman Ahmet bey ve ilaçlar sayesinde)

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
erkan7

Mesaj gönderen erkan7 »

merhaba arkadaşlar. bende dün profesyonel yardım almaya karar verdim. fakat öğrenciyim ve 80 ytl beni sıkıntıya sokabilir(parayı kendi cebimden vereceğim). şuanda doktor arıyorum emekli sandığıyla anlaşması olan bir hastanede çalışan doktorlar öncelikli tercihim olacaktır. ama içimden bir ses Ahmet beye git diyor. eğer Ahmet beye gidersem yaklaşık ayda 1 defa gidebilirim.(maddi durumdan dolayı).
sizce ayda 1 defa gitmekle pozitif sonuç alırmıyım yoksa zaman ve para israfımı olur benim için?
bu arada 80 ytl 2007 yılındaymış şuanda ne kadardır acaba :D
ua_anil

Mesaj gönderen ua_anil »

erkan7 yazdı:merhaba arkadaşlar. bende dün profesyonel yardım almaya karar verdim. fakat öğrenciyim ve 80 ytl beni sıkıntıya sokabilir(parayı kendi cebimden vereceğim). şuanda doktor arıyorum emekli sandığıyla anlaşması olan bir hastanede çalışan doktorlar öncelikli tercihim olacaktır. ama içimden bir ses Ahmet beye git diyor. eğer Ahmet beye gidersem yaklaşık ayda 1 defa gidebilirim.(maddi durumdan dolayı).
sizce ayda 1 defa gitmekle pozitif sonuç alırmıyım yoksa zaman ve para israfımı olur benim için?
bu arada 80 ytl 2007 yılındaymış şuanda ne kadardır acaba :D
Şimdi ne kadardır bilmiyorum ama ayda 1 kere de olsa herhangi bir doktora gitmeni öneririm. Ben şu anda istanbula yeni taşındım üniversite için, ama acilen benim de bir uzmana gitmem lazım, kötüyüm şu aralar. Lustral kullanıyorum eski doktorun tavsiyesi olarak ama sanırım ahmet bey daha farklı ilaçlar veriyor bir de onları denemek istiyoum.
Kullanıcı avatarı
philo_sophy

Mesaj gönderen philo_sophy »

arkadaşlar bende ahmet beye gidiyorum tavsiye ederim size ayrıca para konusunu düşünmeyin inanın ahmet bey bu konuda size çok yardımcı oluyor emin olabilirsiniz hiç tereddüt etmeyin hemen bir an önce arayın ve konuşun sizde göreceksiniz öyle olmadığını
erkan7

Mesaj gönderen erkan7 »

cevaplarınız için teşekkür ederim.inşallah bayramdan sonra Ahmet beye gideceğim. şuanda seansı 100ytl imiş öğrencilere %15 indirim var yani 85 ytl. ayrıca sadece üniversite öğrencileri için kız erkek karışık grup terapisi düzenliyormuş daha uygun bir fiyata.
Kullanıcı avatarı
philo_sophy

Mesaj gönderen philo_sophy »

EWET AMA SEN MUHAKKAK ARA Bİ KONUŞ ONDAN SONRA KARAR VER TAMAM MI HATTA ŞİMDİ ARA DURUMUNU DİLE GETİR MUHAKKAK
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

Ahmet ßeye takılıp kalmayın derim
hmmm gizemli...
kardelen

Mesaj gönderen kardelen »

erkan7 yazdı:merhaba arkadaşlar. bende dün profesyonel yardım almaya karar verdim. fakat öğrenciyim ve 80 ytl beni sıkıntıya sokabilir(parayı kendi cebimden vereceğim). şuanda doktor arıyorum emekli sandığıyla anlaşması olan bir hastanede çalışan doktorlar öncelikli tercihim olacaktır. ama içimden bir ses Ahmet beye git diyor. eğer Ahmet beye gidersem yaklaşık ayda 1 defa gidebilirim.(maddi durumdan dolayı).
bu arada 80 ytl 2007 yılındaymış şuanda ne kadardır acaba
merhaba erkan, ben ayda bir gittim ve çok olumlu sonuçlr aldım.
Bu yüzden ayda bir giderek de çok etkili sonuçlar alabileceğini söylüyorum.
Umarım seni sıkıntıya sokmadan Ahmet Bey ya da, sana iyi gelen başkabir doktordan yardım alabilirsin.
Canını sıkma ;)
ua anil yazdı:seansı 100ytl imiş öğrencilere %15 indirim var yani 85 ytl. ayrıca sadece üniversite öğrencileri için kız erkek karışık grup terapisi düzenliyormuş daha uygun bir fiyata.
evet ,aynen öyle.
kardelen

gizemliinsan yazdı:Ahmet ßeye takılıp kalmayın derim
Gizemli Ahmet Beye diye ısrar etmiyorum, etmedim. Yanlış anlama.Sadece gidebilecek arkdaşlar için bir dost tavsiyesiydi ve yararını çok gördüğüm için sizinle paylaşmak istedim.
Şunu söylemeden geçemeyeceğim yine, Ahmet Beyin elinde sihirli bir değnek yok...Bunu yine sizin atılımlarınız, çabanız, hayata tutunmanız, kararlılığınız gerçekleştirecek...Sadece terapi ve ilaçlar size çok iyi bir destek olacak. Ahmet Bey ya da başka bir uzmandan.

Ahmet Bey mesih değil, sadece işini çok iyi yapan birisi...Eminim onun gösterdiği özeni, çabayı gösteren başka doktorlar da çok sayıda olmasa da vardır.

gizemli bunu niye söyledin bilmiyorum, gittin memnun kalmadın mı, ya da doktor ve ilacın yararına inanmıyor musun?

Dediğim gibi,arkadaşlar, sizi kurtuluşa götürecek olan, çabanız, defalarca deneyip yenilseniz bile asla vazgeçmeyecek olmanız.Öncelikle budur.
Kullanıcı avatarı
gizemliinsan

Mesaj gönderen gizemliinsan »

Kötü bi amacım yoktu ahmet bey forumda öyle yayıldıki sanki sfyi yenmek için o şartmış gibi o en büyük otoriteymiş gibi algılanıyor.bir sf li de mükemmelliyetçi olduğu icin daima en iyisine gitmek ister diğerlerine gitsede en iyisine gitmediği içi tam tatmin olamıyor gibi bi şey oluşabilir diye böyle yazdım
hmmm gizemli...
kardelen

Evet, çok iyi anlıyorum. Böyle yansımasını ben de istemezdim.ÇOk haklısın, gidemeyen arkdaşlar mutlaka üzülüyorlardır. Lütfen iyi bir yöntem, doktor, tedavi yolu mutlaka vardır. Dünyadaki tek çözüm Ahmet Bey değildir.
nowar
İletişim:

merhaba

Mesaj gönderen nowar »

özr ama bende bu siteye yeni uye oldum..ve utanarakta söğlüyorum ama bende bi sf liyim acaba faydası oluyormu.. :oops:
şimdilik bişey yazmasam..
crazy76

Mesaj gönderen crazy76 »

ya ben yine kötüleştim. Bana ne oluyor anlamıyorum.hayatımın sanırım en kötü kışını geçiriyorum.Geçen defa yine Bakırköy'e gittim. Braz rahatladım, ama yine kötüyüm.Bu hiç geçmeyecek mi kardelen? Sanırım sen iyileşmiştin.Sana sormak istediklerim var yine... Hala iyimisin. biraz durumundan bahsetsene.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

reklam yazısı. ve kardelenle özge demir aynı kişiler sanırım. tarzları benziyor.
özge demir

Mesaj gönderen özge demir »

sevgili bilge 88,
Bundan önce yazdığın yazılara şöyle bir baktım.Her konuda inanılmazsın. Herşeyide çok iyi biliyorsun ve müthişsin. bence senin adın Bilge 88 değil, ULUBİLGE olmalı. ayrıca çok keskin bir zekaya sahipmişsin gibi duruyor. Sana önerim bu foruma değil, paranoyakların forumuna katılmandır.Kendini daha iyi hissedeceğine eminim.

Arkadaşlar. birilerini karalamakve iftira atmak bu kadar kolay mı? Lütfen...
Ayrıca bu sitede doktor önerisi serbesttir. Ana sayfada PROFESYONEL YARDIM başlığının altını dikkatli okursan, bunu mutlaka göreceksin.Yani bu forumun sahipleri vwe yöneticisi doktor ve hastane önermeyi serbest bırakmış. Ben de menmun kaldığım doktoru yazdım. Bir yanlışlık varsa buna site yöneticileri müdahale edecektir. Ayrıca Leni, morlavanta ve kiraz adlıarkadaşların yazılarını okursan neden doktor önerisinde bulunduğumu anlşarsın. Ben bu sitenin kurallarına mı uyacağım.yoksa senin paranoyana mı? Lütfen...
Sana da Ahmet Bey' e gitmeni öneririm. Çünkü pek sorunlarını çözmüş birisine benzemiyorsun.
Arkadaşlar... Ahmet Bey hakkındaki düşüncelerim aynen devam ediyor ve herkese de öneriyorum.
Ayrıca gertçek ismim HAYRİYE.Önümüzdeki perşembe Bakırköy Hastanesinde doğumum var. Bebeğime kavuşacağım.
Lüfen.. Biraz Saygı.
morlavanta

Mesaj gönderen morlavanta »

Ayrıca Leni, morlavanta ve kiraz adlıarkadaşların yazılarını okursan neden doktor önerisinde bulunduğumu anlşarsın. Ben bu sitenin kurallarına mı uyacağım.yoksa senin paranoyana mı? Lütfen...

ben sizden doktor önerisi istememiştim...