memory center hakkında bilgisi olan varmı

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
SERKAN
İletişim:

memory center hakkında bilgisi olan varmı

Mesaj gönderen SERKAN »

selam arkadaş lar bu memory center hakkında bilgi sabi olan varmı
Bekledigimiz gün gelecekse çektiğimiz acılar kutsaldır
Kullanıcı avatarı
UnConscious
İletişim:

Mesaj gönderen UnConscious »

ne gibi bir bilgi?
aldığım duyumlardan başarılı bir müessese olduğunu biliyorum.
http://www.mcaturk.com
Kullanıcı avatarı
SERKAN
İletişim:

Mesaj gönderen SERKAN »

evet bende biraz araştırdım wep adresinden bayagı kapsamlı bir hastane beyin cekup ve beyin haritalaması yöntemiyle calısşıyorlar. ama bu yöntemlerin bize faydası ne olur onu bilemiyorum orada tedavi olan bir arkadaşımız varsa bize bilgii verebilir.sanırım
Bekledigimiz gün gelecekse çektiğimiz acılar kutsaldır
joe frank

Mesaj gönderen joe frank »

hasta olup iyileşmek isteyeen birinden o kadar para istemek bana hiç etik gelmiyor.Lafım sadece mcaturke değil tabiki.
amphetamin

Re: memory center hakkımda bilgisi olan varmı

Mesaj gönderen amphetamin »

[quote="SERKAN"]selam arkadaş lar bu memory center hakkında bilgi sabi olan varmı[/quote]

Merhaba Serkan...
Memory Center a 2003 ocak ayında muayene için gittim. Yıldız Burkovik te orada çalışıyor ama ben başka bir doktorla görüştüm.Gitmeden önce randevu alman gerekiyor.Muayeneden önce bazı anket ve formları dolduruyorsun. Daha sonra Beyin EEG si çekiliyor.Bu uygulama her hastaya mutlaka yapılıyor.Oldukça pahalı bir işlem. 300 YTL civarı bir bedeli var! Bu sayede muayeneden önce beynindeki kimyasal düzensizlikleri tespit ediyorlar.Daha sonra doktorla görüştürüyorlar.Bu görüşme için de ayrı bir ücret alıyorlar.

Gerekli görülürse manyetik uyarım ve diğer tedaviler de yapılabiliyor.Gerçekten ihtiyacın varsa yapılıyor.Fiyatları pahalı ama bazı hizmetleri Türkiye'deki başka hiçbir kurumda yok..

Yardımcı olabildiysem ne mutlu
vhisky

memory,memory!

Mesaj gönderen vhisky »

harika biyer.ben tvde programlarını izledim orayı kuran adam psikiyatrist ve aşmış bir arkadaşımız.adam kendini bu yola damış.çok bilgili.amacım para biriktirip oraya gidebilmek.malesef ben antalyadayım.beyindeki hormonların sf ile ilgisi olduğunu söylüyor adam çok mantıklı.ölçüm yapıyor çok bilimsel.orada baş psikiyatrist adamın adını unuttum yıllarca tvde izledim.bulursan yazarmısın öptüm
FİRST

Mesaj gönderen FİRST »

vhisky , nevzat tarhan mı?
Hayat bir tiyatro dediler..
banada bir rol verdiler...
meğer en zoru benimkiymiş..
önce SEV sonra UNUT dediler...
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

ben yaklaşık 6 aydır tedavi görüyorum memory de.3 doktor değiştirdim. Yıldız hanımada gittim ama külfeti ağır olduğu için 2 doktoru bir arada götüremedim şimdi ilaçlı tedavi görüyorum kendimde henüz bi değişiklik görmedim.Bende bilgiyi internetten alıp gittim.Oradakilerde sonuçta diğerleri gibi doktor ve bizim gibi insan dinliyolar işte ne yapabilirler ki.Birde Yıldız hanım nefes alıştırmaları önerdi.Pek düzenli yapamadım ama faydası olabilir.Ha bir de Yıldız Burkovik'in kitabı var sosyal fobi diye. Ben de daha almadım ama bir de onu denemek lazım
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

naribeyza yazdı:ben yaklaşık 6 aydır tedavi görüyorum memory de.3 doktor değiştirdim. Yıldız hanımada gittim ama külfeti ağır olduğu için 2 doktoru bir arada götüremedim şimdi ilaçlı tedavi görüyorum kendimde henüz bi değişiklik görmedim.Bende bilgiyi internetten alıp gittim.Oradakilerde sonuçta diğerleri gibi doktor ve bizim gibi insan dinliyolar işte ne yapabilirler ki.Birde Yıldız hanım nefes alıştırmaları önerdi.Pek düzenli yapamadım ama faydası olabilir.Ha bir de Yıldız Burkovik'in kitabı var sosyal fobi diye. Ben de daha almadım ama bir de onu denemek lazım
Yıldız Hanım yaklaşık 2 yıldır sosyalfobi yahoo grubunda üyedir. ( http://groups.yahoo.com/group/sosyalfobi ) Sevdiğimiz bir insandır. Görürsen selamımı ilet lütfen. Görüşemedik kendisiyle bir kaç aydır.

KAYIHAN
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

joe frank yazdı:hasta olup iyileşmek isteyeen birinden o kadar para istemek bana hiç etik gelmiyor.Lafım sadece mcaturke değil tabiki.
cooooooooook zengin olsam boyle havadan bi yerden cok cok para gelse, hayrina bir psikolojik danisma merkezi, yada dernek gibi bisey acmak isterdim... herkes cami okul yaptiriyo zaten ben bu tip bisey yapmak isterdim.

hicbir maddi kar beklentisi olmayan boyle bir kurum yapmak en buyuk hayallerimden biri valla...
Kullanıcı avatarı
dtld

Mesaj gönderen dtld »

Ya arkadaşlar tam da o merkeze gidip Yıldız hanımla görüşme kararı almıştım. Kitabını okudum, benim yaşadıklarımı o da yaşamış zamanında. Ne güzel dedim, heveslendim ama sizin fiyat konusunda yazdıklarınızdan sonra oha falan oldum yani.

"Yok ben eeg, ekg , bbg çektirmek istemiyorum sadece doktorla görüşmek istiyorum" diyemiyor muyuz?

Hevesim kursağımda kaldı ya.

Bir de, seanslık ücretler konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar yazabilirler mi acaba?

Teşekkürler.
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

dtld yazdı:Ya arkadaşlar tam da o merkeze gidip Yıldız hanımla görüşme kararı almıştım. Kitabını okudum, benim yaşadıklarımı o da yaşamış zamanında. Ne güzel dedim, heveslendim ama sizin fiyat konusunda yazdıklarınızdan sonra oha falan oldum yani.

"Yok ben eeg, ekg , bbg çektirmek istemiyorum sadece doktorla görüşmek istiyorum" diyemiyor muyuz?

Hevesim kursağımda kaldı ya.

Bir de, seanslık ücretler konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar yazabilirler mi acaba?

Teşekkürler.
bbg cektirmekmi o ne yaaa.. biri bizi gozetliyormu cektirceksin :)
Kullanıcı avatarı
dtld

Mesaj gönderen dtld »

Ya kısaltma tam aklıma gelmedi yazarken, ben de 3 harfli bildiğim benzer kısaltmaları sıraladım, sen beğendiğini seç :P
scream

Mesaj gönderen scream »

ben de o merkezin telefonunu aradım ama bir türlü ulaşamadım.sonra mail attım.mail ime cevap verdiler.ama bir türlü fırsat olup da gidemedim.acaba özel sağlık sigortaları geçerli mi .bilgisi olan var mı?gerçi bu tedaviyi karşılayacaklarını pek zannetmiyorum ya neyse.tedavi süresi hakkında hiçbir bilgim yok.ama bazı günler bugun de onlardan biri yaşamaktan kopuyorum.ne olacak böyle nereye kadar bilmiyorum
Kullanıcı avatarı
ceysun

Mesaj gönderen ceysun »

ben memory center gittim gidecek olan arkadaşlar var ise sakın bayan psikiyayt gitmesin anlamıolar pişmanım belkide ii bi yer ama çok doktor var bünyesinde hangisi ii onu bilmek lazım gidiyimde hangisi olursa olsun demeyin paranıza yazık bide beyin haritanızı çıkartıyoruz diolar kafana bi kaç bişiy takıolar kalp ritmi gibi bi kagıt çıkartıolar anlamı olmayan bence doktoru çok ii seçmek lazım ben hala bulamadım bulan varsa yardımlarınızı bakliyorummm :oops:
Düzelirsem sözz herkeze formülü vericem.
CeYbİ
sEnİ
çOoOk
SeViYoRuM.
HeRŞeYiM...