Yardım

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
dark prince

Yardım

Mesaj gönderen dark prince »

Arkadaşlar benim sorunum sosyal fobimi tam bilmiyorum ama konuşmalarımda bozukluk oluyor içimde bir heyecan beliriyor çoğu kelimeyi çıkartamıyorum. Arada bazen rahat konuşabiliyorum kendimi rahat hissdebiliyorum ama bu herzaman olmuyor. Bİrde topluluk içinde yemek yerken ellerim titriyor ne yaptıysam önüne geçemedim.

Bu heyacanla ilgili bir ilaç öneriniz varmı.....
dark prince

Mesaj gönderen dark prince »

Birde hızlı konuşuyorum bazen otomatiğe taktığım oluyor ben bile anlamıyorum ne dediğimi. Daha önceleri çok rahattım böyle bir sorunum yoktu. Ama yaklaşık 10 yıldır böyle bir sorun var
sessiz gemi

Mesaj gönderen sessiz gemi »

dark prince yazdı: Bu heyacanla ilgili bir ilaç öneriniz varmı.....
Burada kimseden ilaç tavsiyesi almamalısın. İlaca ihtiyaç duyuyorsan doktora gitmelisin. Sana bir sürü ilaç ismi yazabilirim ama yanlış yönlendirme yapmış olurum. SF den farklı sorunların da olabilir. Doktorlara güven.
dark prince yazdı:Birde hızlı konuşuyorum bazen otomatiğe taktığım oluyor ben bile anlamıyorum ne dediğimi.
impulsivite (dürtülere hakim olamama) kavramını araştır derim.
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

doktora gitmeden bi ilaç denemek istiyosan sarı kantaronu dene derim.bitkisel bi ilaç, çok ağır yan etkileride yok.ama doktora gidebiliyorsan doktora git.