Sosyal fobinin kardeşleri

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
Kullanıcı avatarı
sopho

Re: Sosyal fobinin kardeşleri

Mesaj gönderen sopho »

delidomuz haplı beyler dağılın :D
sevda ektim kalbime, yalnızlık biçiyorum...
Kullanıcı avatarı
fanatiksfli

Mesaj gönderen fanatiksfli »

delidomuz yazdı:neden ruh hastası olmaya bu kadar meraklısınız arkadaşlar.bence sizin hiçbirşeyiniz yok kusura bakmayın ama hepiniz hastalık hastasısınız...zaten ciddi anlamda psiklojisi bozuk bir insan buraya gelip bende şu var bu var demez ,çekilir odasına tuhaf pozisyonlarda düşünüp durur.

Arkadaş 6 sene psikiyatri okumuş dagılın bizim doktorlar bişey bilmiyor. Arkadaş süper zeki sadece yazdıklarımızdan hasta olmadıgımızı anlıyor. Sen sf yle birlikte şöyle sağlamından panik atak geçir sonra gel buraya hastalık hastasısınız de.
Diskoteğin önünde kahya durmuşum
Araba plakasından fallar tutmuşum
İçeri giren sarı kız bana baksaydı
Baksaydıda bana bana benim olsaydı
Olmaz olmaz bilirim ben kahya yahya
O kimbilir kimin nesi ben kahya yahya
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

SF'nin kardeşleri öyle mi ? Hani tamam başka SFlileri görmek iyi geliyor Yalnız değilmişim diyorsun vs.. Lakin çözüm anlamında pek birşey kazandırmıyor. Şunu da gözlemledim; buluşmalara gelen bazı arkadaşlar var. İlk başlarda oldukça gerginler ama 2-3 ay sonra bakıyorsun adam harbiden düzelmiş Böyle relaks ve eski haliyle alakasız bir durumda. Bunu nasıl başardın ? diye sorduğunda ise kaçamak cevaplar veriyor Ya da nasip,kısmet, azim vs. klişe laflar ediyor Yani çözüm önerilerini paylaşmak istemiyor bazı şeyleri kendne saklamak istiyor Hatta bazen bu yazdıklarım onunla son görüşme oluyor ve adam buluşmalara bile gelmiyor. Aslında haksız da değiller...
xact

Mesaj gönderen xact »

Şizoid kişilik bozukluğu 0-2 yaş arası annesinden ilgi ve sevgi görmemiş sadece fiziksel ihtiyaçları karşılanmış kişilerde oluyormuş.