Doktorun cinsiyeti önemli midir?

Tedavi yöntemleri hakkında merak ettikleriniz..Hastane ya da doktorlar hakkındaki tavsiyeleriniz..
savasci-kiz

Re: Doktorun cinsiyeti önemli midir?

Mesaj gönderen savasci-kiz »

bence bayan doktora kendimi daha rahat ifade edebilirim tabi doktorun profosyonelliğine bağlı yinede
timurs

Mesaj gönderen timurs »

Cinsiyetin bir onemi yok bence, her kadın ya da erkek doktor birbirinin benzeri degil sonuçta ama kadın ve erkek doktor tipolojileri yok mu var tabi. Birkaç gorusme sonucunda doktorla uyum saglayıp saglamadıgımı anlayabiliyorum. Kucukken ilk gorusmelerde ben de zorlanıyordum cekiniyordum, sadece cinsiyet kaynaklı olmuyordu. Bazı doktor guven vermiyordu. Nasıl rahat ediyorsanız oyle yapın.
SSK'da devlet hastanesinde psikiatriye gidilmez ne yazık ki, birkaç kez denemiştim, doktor kendi bile acık acık soylemişti: Ortam uygun degil ve sartlardan oturu birkaç soz edip ilaç vermek zorunda kaldıgını...

Aydın özelinde branş hastaneleri/poliklinikleri acılmaya baslandı. Goz ve diş için ayrı birimler var, psikiatri-psikoloji-noroloji için de acılsa iyi olurdu :)
secret-man

Mesaj gönderen secret-man »

heeee çok önemliiiii
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

peki doktorun yaşı önemlimidir.?...tıkla...
..............Resim.................~~Resim
xact

Mesaj gönderen xact »

Çok farketmiyor cinsiyeti kadın doktora da gittim erkek doktora da.
kaderimmis

Mesaj gönderen kaderimmis »

ben mecbur olmadığım sürece kadın olduğum halde kadın doktora gitmiyorum...erkek hekimler sanki beni daha iyi anlıyor.Kadın doğumcumun bile erkek olmasını istedim, bayan hekimler olduğu halde...