Zeki Kadınlara Saygılarımla ...

PaSSiVe AgGReSSiVe

Zeki Kadınlara Saygılarımla ...

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

KARI & KOCA

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?' Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım'

KELİMELER

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime' Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.' Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

YARADILIŞ

Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.' Karısı yanıtladı: Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

KONUŞMAMA CEZASI

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır.' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.

Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller (İstisnalar Hariç) Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

:smt001 Güzel...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Zeki kadınlara saygılarımla derseniz aptal kadınların da varlığına vurgu yapmış olursunuz. Başka da birşey olmaz :lol:
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

Aptal kadınlar da vardır zaten social angry...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Evet aptal erkeklerin de olması gibi ;)
ßilqe88 yazdı:Aptal kadınlar da vardır zaten social angry...
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

Evet hiçbir şeyi anlayamadığınız ortada...neden sadece öyle yazılmış...
aptal kadın olmadığı için tabi ki.... :D
Kullanıcı avatarı
BiR UMUT VAR

Mesaj gönderen BiR UMUT VAR »

okudum.güzelmiş...espriyle karışık sözler..farklı bir espri anlayışı güzel...

bakmak ayrıdır ,görmek ayrıdır.(buraya yorum yapanlara yazılmışdır).
BİR UMUTLA BAŞLAR HERŞEY...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Avatarın güzel olmuş. Senin son imajını mı yansıtıyor ?
BiR UMUT VAR yazdı:okudum.güzelmiş...espriyle karışık sözler..farklı bir espri anlayışı güzel...

bakmak ayrıdır ,görmek ayrıdır.(buraya yorum yapanlara yazılmışdır).
selamsız

Mesaj gönderen selamsız »

"Anlıyorum ve gülüyorum" :lol:
paint it black

Re: Zeki Kadınlara Saygılarımla ...

Mesaj gönderen paint it black »

teşekkürler
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

feminist kadinlar tarafindan yazilmis sanirim biraz dogruluk payi olabilir ama :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
1lh4n

Mesaj gönderen 1lh4n »

farkettim de bunların hepsi ağızlarınızın laf yapmasıyla la ilgili. tek üstün yönünüzün laf olduğunu vurguluyor sanırım
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

cem yılmaz' ın oyunu geldi aklıma..
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Re:

Mesaj gönderen jack nicholson »

ßilqe88 yazdı:Aptal kadınlar da vardır zaten social angry...
heyallahım yaa, heralde vardır yani.

biri tutmuş bir cümleden aptal kadınların olabileceini varsaymış başka biride ona ders verir gibi aptal kadınlarda vardır tabikide diyor..

anlıyamadım tümdenmi geliyorsunuz tümemi varıyorsunuz
Aryık yalnız değilim :)
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

anlıyamadım tümdenmi geliyorsunuz tümemi varıyorsunuz
hepten gidiyoruz petfayndır...