şaka

nosferatu

Re: şaka

Mesaj gönderen nosferatu »

bencede.
Kullanıcı avatarı
sf_li_prenses

Mesaj gönderen sf_li_prenses »

bu fıkra degıl ya :( ben bıle hayal kırıklıgına ugradım ya bi an :( ne biçim fıkra buuu [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif]
ߣNmİ$İm k£Ndİmd£n ßİr KoRkAk yAraTM$ım
k€NdiMİ kOrurK£N €N Çok b€n ÜrkütmÜşüm
ߣNmİ$İm K€ndiMİ SAvUnURK€N €n çOK hAnç£rleyen
ßİr m€ÇhuL OLmuŞum ,FaİLi ߀N
ߣNmİ$İm
ߣNmİ$İm ....

İnSaN KeNdİn€ RaGm€n YaŞAmaYı ßİLm€Lİ ßaZ€N
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Sigmund hortlamıştır belki belli olmaz da avatarını neden kaldırdın ? En son önlüklü 4-5 yaşında bebek avatarın vardı... Sana da yakışıyordu dermişim. Ama adamın hakkını yemeyim İTÜ gibi yerde okumak herkesin harcı değil.Bu yüzden zaman bulamıyordur belki de... Bravo sana strangest.
the_strangest yazdı:vay be... sigmund freud ölmemiş meğer, aramızda yaşıyormuş...
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

the_strangest yazdı:adamın birinin karısı yeni doğum yapmış. adam aceleyle hastaneye girmiş. karısıyla çocuğunu bir an önce görmek istiyormuş. doğumu yaptıran doktoru bulmuş. heyecanla: "doktor bey, şimdi gelebildim. doğum nasıl geçti? karım nasıl? nasıllar?" diye sormuş. doktor gülümsemiş ve elini adamın omzuna koyarak: "tebrikler beyefendi. doğum çok başarılı geçti. eşiniz sağlıklı bir oğlan dünyaya getirdi. içeride sizi bekliyorlar." adam birden rahatlamış ve mutlu olmuş. ellerinde çiçeklerle odaya girmiş. fakat oda boşmuş. yatakta kimse yokmuş. adam şaşırmış bir şekilde arkasını dönüp doktora bakmış: "doktor?"

tam o anda, doktor ve tüm hemşireler ellerini kaldırmışlar ve neşeyle haykırmışlar: "1 nisaan!! karınız öldü ve oğlunuz da spastik doğduuu!!"
Adamın biri: sf'li vatandaş,
Doktor:sf'li vatandaşı alaya alan bir adi
hemşireler: bu olaya alkış tutan, doktora yardım ve yataklık eden pis bir topluluk
Aryık yalnız değilim :)
cinas

Mesaj gönderen cinas »

Ama tersi olsaydı güzel olurdu he. Adama karısının ve çocuğunun öldüğünü söylüyorlar. Sonra odaya bir giriyor. Karısı iyi ve kucağında nurtopu gibi bir oğlan [smilie=dance4.gif]
cinas = statik, fordane, global
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

evt, hemde ne iyi olurdu statik
Aryık yalnız değilim :)