şaka

the_strangest

şaka

Mesaj gönderen the_strangest »

adamın birinin karısı yeni doğum yapmış. adam aceleyle hastaneye girmiş. karısıyla çocuğunu bir an önce görmek istiyormuş. doğumu yaptıran doktoru bulmuş. heyecanla: "doktor bey, şimdi gelebildim. doğum nasıl geçti? karım nasıl? nasıllar?" diye sormuş. doktor gülümsemiş ve elini adamın omzuna koyarak: "tebrikler beyefendi. doğum çok başarılı geçti. eşiniz sağlıklı bir oğlan dünyaya getirdi. içeride sizi bekliyorlar." adam birden rahatlamış ve mutlu olmuş. ellerinde çiçeklerle odaya girmiş. fakat oda boşmuş. yatakta kimse yokmuş. adam şaşırmış bir şekilde arkasını dönüp doktora bakmış: "doktor?"

tam o anda, doktor ve tüm hemşireler ellerini kaldırmışlar ve neşeyle haykırmışlar: "1 nisaan!! karınız öldü ve oğlunuz da spastik doğduuu!!"
1lh4n

Re: şaka

Mesaj gönderen 1lh4n »

yuh
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

böyle fıkramı olur ya!!!
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

Güzelmiş!!

Başka varsa yolla..
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

kaka şakalardan
Kullanıcı avatarı
PETUNYA

Mesaj gönderen PETUNYA »

ne biçim şaka biraz aptalca olmuş..
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

Doğru söyle lan sen mi ürettin bu fıkrayı? :D Güzelmiş ama :p
nosferatu

Mesaj gönderen nosferatu »

Bu fıkrayı üye hazırlamışsa psikolojisi bozuk.
the_strangest

fıkrayı ben yazdım ve psikolojim son derece bozuk...
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

the_strangest yazdı:fıkrayı ben yazdım ve psikolojim son derece bozuk...
Arkadaş oradaki spastik bebekle kendisini özdeşleştiriyor. Yani sosyal fobili olmasını bu çeşit bir engele benzetiyor. Doktorun babaya ilk söylediği sağlıklı bebeğiniz oldu lafı da ebeveynlerinin beklentilerini temsil ediyor. Yani her yönden sağlıklı,girişken ve özgüveni tam bir birey...
the_strangest

vay be... sigmund freud ölmemiş meğer, aramızda yaşıyormuş...
Kullanıcı avatarı
AYTUTKUNU

Mesaj gönderen AYTUTKUNU »

belli belli psikolojinin bozuk olduğu.taxi driverı başyapıt haline getiren robert deniroyu-karakterin adını unuttum- profil rsmi olarak koymandan belli.üff be adam nasıda delirmiş ve herkesi kurşuna dizmişti
herneyse bencede bu şaka deil kaka! ama tabi herzaman mantıklı şeyler paylaşcak deiliz ya burda biz deinsanız.olbilr yani
O zaman bu zamandır dostlar ne ister neyi özleriz
Denizini arıyan akarsulara benzeriz
Pencereler bırak açık kalsın geceleri yağmurlar yağsın
Günebakan düşlerimiz yağmur sesiyle çoğalsın
rao_

Mesaj gönderen rao_ »

AYTUTKUNU yazdı:belli belli psikolojinin bozuk olduğu.taxi driverı başyapıt haline getiren robert deniroyu-karakterin adını unuttum- profil rsmi olarak koymandan belli.üff be adam nasıda delirmiş ve herkesi kurşuna dizmişti
herneyse bencede bu şaka deil kaka! ama tabi herzaman mantıklı şeyler paylaşcak deiliz ya burda biz deinsanız.olbilr yani
Mizahta neden mantık arıyorsunuz ki? :) Ya da bir fıkrayı neden bu kadar ciddi okuyorsunuz? :) Hem bu aralar strangest karmaşık duygular içinde :D Kafası çok karışık yani ! :p
Philosophic

Mesaj gönderen Philosophic »

fıkra diye okumaya başlıyorsun haliyle sonu korkutucu bi his uyandırıyor insanda :) tm garip gelir, beğenmessinde.. niye arkadasa bazı teşhisler koyma gereği duydunuzki Resim kendiside gayet bunu buraya koymanın ne tür yorumlar getireceğinin farkında olarak koymus olmalı bence.
• Nedensel olarak belirlenmiş bir dünyada yanlış veya doğru yoktur. •
B. F. SKINNER
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

bizim millet etiketleme yapmaya bayılır. ondan olmasın.. sen şöylesin bu böyle . bırakın insanlar olduğu gibi olsun..