Ne Korkunç Şey Sevmek

Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Ne Korkunç Şey Sevmek

Mesaj gönderen mahsunkul »

dini, dili, ırkı, rengi, cinsi farketmeksizin iyiliksever, dürüst iş yapan, çalıp çırpmayan, sözünün eri insanları seviyorum.. bu şekil insanlar tarafından sevilmekte beni sevindiriyor.. [smilie=friends.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
bumerang

Mesaj gönderen bumerang »

"hayat agacında vurulamayan bir satır imgenin derinliginde enerjisizlik anlayışıyla olsa bile eylemsizlik suyunda yıkanan bir kulturel tasarım ya da bir spesifik durumun denge yaklaşımında entellektuel bir algı yaratmasıyla kaybolmayan ve iradeleşen özgürlüğün seslenişinden kasıtsızlık çıkarılabilir mi?.."

bu cümle senin mi, sevgili yaa? bi kasıt masıt hiç bişi çıkmıyo. okuyorum okuyorum bi kasıt çıkaramıyorum çünkü anlıyamıyorum. bu kadar uzun ve (bana göre şimdilik) anlamsız görünen bi cümle ne okudum ne duydum. gerçi doğaldır pek okumam ama bundan uzun bi cümle var mıdır merak etmiyorum da diil..
ben bir gün giderim ki neyim kalır?
eksik bıraktığım her şeyim kalır.
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

bumerang yazdı:"hayat agacında vurulamayan bir satır imgenin derinliginde enerjisizlik anlayışıyla olsa bile eylemsizlik suyunda yıkanan bir kulturel tasarım ya da bir spesifik durumun denge yaklaşımında entellektuel bir algı yaratmasıyla kaybolmayan ve iradeleşen özgürlüğün seslenişinden kasıtsızlık çıkarılabilir mi?.."

bu cümle senin mi, sevgili yaa? bi kasıt masıt hiç bişi çıkmıyo. okuyorum okuyorum bi kasıt çıkaramıyorum çünkü anlıyamıyorum. bu kadar uzun ve (bana göre şimdilik) anlamsız görünen bi cümle ne okudum ne duydum. gerçi doğaldır pek okumam ama bundan uzun bi cümle var mıdır merak etmiyorum da diil..

tamamen sallama felsefesiyle olusturulmus bir cumle. herhangi bir anlamı yok))))))))))))))))
BEN BENİM
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

aynen öyle sevmek en korkun şey.hele de sevilmeden sevmek!