Küçük Kadın

beter

Küçük Kadın

Mesaj gönderen beter »

Sen küçük kadın
Yüreği büyük kadın
Kalbi iyi kadın
Bana kötü kadın

Sitemim yok sana kadın
Konuşasım yok sana kadın
Sevesim yok seni kadın
Göresim yok seni kadın

..................................
var

Re: Küçük Kadın

Mesaj gönderen var »

Pınar sosis reklamı gibi olmuş.
http://www.youtube.com/watch?v=KC1bJkl21_0
beter

Mesaj gönderen beter »

Karnım açtı sabaha karşı yazarken:):)
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=crazy.gif] Bu şiiri kafan güzelken mi yazdın
beter

Mesaj gönderen beter »

Dünden kalmışlığım yok ama kafam hep dumanyak şu sıralar.Fonda Duman zaten ve hep içme modu [smilie=cool.gif]
tonyukuk

İçiyorum her nefeste; ne halim varsa gördüm durumları mı ? Bana da bazen oluyor.
beter

Mesaj gönderen beter »

O durumu aştım.Daha ilerki boyutu.Bayramın ilk günü içtim mesela hafif çakır.Gece çarşıda yürürken uzun zamandır hiçbir şeyi tınlamadığımı farkettim.Bunu daha sık yapmalıyım.Askere gidene kadar moral depolamalıyım.Malum orada işler zor.Mesela bak şuanda camı açtım.Kulağımda kulaklık bağıra bağıra şarkı söylüyorum.
tonyukuk

Beter ben de geçenlerde 35lik votkayı tek başıma içtim ama çakırkeyf bile olamadım Ağır ilaçlar kullandığımdan mı bilmiyorum ama alkol bana tesir etmiyor Kulaklık takıp şarkı söylemek de iyidir Ben sadece dinlerim veya hafiften mırıldanırım. Askerlik konusunda da inş. rahat edersin.
beter

Mesaj gönderen beter »

İnşallah tabide farketmez nere çıkarsa çıksın.Umarım masa başı işine falan vermezler.Talim olsun,yat kalk sürün:)35lik vodka çakır yapması lazım ilaçlardan olabilir.Kullanmadığım için bilemiyorum.Birde yavaş içiyorsanda etkilemez.Ben vişne vodka yaparım doldururum su bardağına fondip 15 dakikada bitince al sana kör kütük sarhoş olmuşum bile:)Öğrencilik bittiği için pek ortam bulamıyorum içecek.Parasal yandanda sıkıntı yaşıyorum.Yoksa gizli saklı ailenin yanında da götürürüm:)
tonyukuk

Askerden psik. ilac kullanırsan silah vermeyebilirler;bende öyle olmuştu. Şizofren olunca tüfek vs. herşeyi aldılar. Herhalde intihar ederim veya koğuşu basıp 15-20 kişiyi vururum diye düşünmüşlerdi. Silahı alırlarsa gece nöbetin olmaz belki yazıcı falan yaparlar Ya da karakol nöbetcisi olabilirsin. Her neyse hayırlısıyla bitirip gel; seni unutmayacağız.
beter

Mesaj gönderen beter »

Gidipte dönmeyi düşünmüyorum:)Daha buralardayım Aralık 12 gibi gideceğim o günde gelmedi gitti.Millet tezkereye gün sayar ben askerliğe. [smilie=tease.gif]

Baya muhabbete daldık.Noktalayalım moderatörler el atmadan[smilie=cool.gif]
tonyukuk

beter yazdı: Baya muhabbete daldık.Noktalayalım moderatörler el atmadan[smilie=cool.gif]
El atmalarını gerektirecek birşey yok ki Küfürleşmiyoruz normal şekilde yazışıyoruz. Ha tabi özelden yazışın derlerse bilemem Bu mesajı okusunlar diye kafasına silah dayadığımız birisi de yok. Gene de bitsin diyorsan öyle yapalım.