rUbai

kalıcısıkıntı

rUbai

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

kafam hoş
gönlüm sarhoş
gecenin ışığında
aşk hariç herşey bomboş

bu benim 2 yıl önce yazdığım rubai :) [smilie=beach.gif]
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
fobikisosyal

Re: rUbai

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Buna rubai denmez:)
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

[smilie=comando.gif] Rubai neydi yav Ulan üniv.de edebiyat okurken öğrendiğim herşeyi unuttum
kalıcısıkıntı

rubai dörtlüktü :) dörtlük şeklinde yazılan şiir ömer hayyam rubaileri yaz süperler
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

kalıcısıkıntı yazdı:rubai dörtlüktü :) dörtlük şeklinde yazılan şiir ömer hayyam rubaileri yaz süperler

Ömer Hayyam'ın rubailerini biliyorum, doğru diyorsun, onlar da dörtlük, ama seninkiler pek aynı keyfi vermedi gibi:))
Ne cesur adammış di mi, ruhunu falan mı çağırsak acaba:))
Kullanıcı avatarı
mavi ay

Mesaj gönderen mavi ay »

çok güzel bir rubai olmuş, tebrikler..
eski nick : triyandafilis
var

Mesaj gönderen var »

rubai olmasa da belki bir gayret dubai olabilir.
kalıcısıkıntı

teşekkürler arkadaşlar :D dubai rubai den daha güzel moderatör kardeş :) arkadaşım orda hayatını yaşıyor
tonyukuk

ARIZALI ŞAİRİN ŞİİRİ

gözümü açtığımda hep karanlık çıkardı
onu düşündüğüm kadar kendisi de beni düşünüyor mu ?
Çekingen insanları neden değersiz görürsünüz ? niye hemen dışlarsınız
sen de kara toprağa gireceksin; aynı şekilde bende... o zaman bu entrikalar niye
SF yi bizim kişiliğiimiz zannaden yakınlarımız... durumun vefametini kavrayamıyorlar; takma kafana nakaratı...
Ama sen bilmezsin ki 13-14 yuşında bir genç SFli ise; gücü kendinde bulamayıp süreki ertelerse
29 yuşına geldiğinde de aynı halde kalır; iş yoksa ve aileye bağımlıysa durum zor

(Tonyukuk)
kalıcısıkıntı

çok acıklı ve gerçek helal olsun abi :(
tonyukuk

sağol kardeşim şimdi bütün hayatımı değiştirecek önemli bir karar (ne diye sorma) verme aşamasındayım; geri dönüşü olmyacak birşey Birileri çok pişmanlık duyacak ama umrumda olmayacaklar.
kalıcısıkıntı

tonyukuk yazdı:sağol kardeşim şimdi bütün hayatımı değiştirecek önemli bir karar (ne diye sorma) verme aşamasındayım; geri dönüşü olmyacak birşey Birileri çok pişmanlık duyacak ama umrumda olmayacaklar.
banada olur öyle şeyler bazen evden kaçıp hayata atılmak istiyorum beni kimsenin tanımadığı yerlere gitmek eski abdallar gibi olmak istiyorum üstümden herşeyi atıp yollara düşmek belkide hiçbirşeye sahip olmazsak hiçbir kaygımız olmaz gururumuzu yerlere atıp düşmekmi gerek yollara
kalıcısıkıntı

fobikisosyal yazdı:Buna rubai denmez:)
bu mesajı görmemişim ne denir söyle bizde bilelim o zman
kalıcısıkıntı

fobikisosyal yazdı:Buna rubai denmez:)
bu mesajı görmemişim ne denir söyle bizde bilelim o zman
Kullanıcı avatarı
dreams

Mesaj gönderen dreams »

güzel fena değil. kendini geliştir bence :)
İnsan neden aldanıyor herşeye ?