içimden kareler

kalıcısıkıntı

Re: içimden kareler

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

ağlattın beni yine dünya
hani dünkü gibi olmayacaktı dünya
yarınımdan umutsuz oldum dünya
başıma üşüştü korkulu dünya

bir mucize kurtarsın beni
alsın benliğimdeki beni
varsın götürsün anılarımdaki beni
hayaller alemine uçursun beni
U.L

noktalama işaretlerni iyi yerleştiremiyorum onuda siz yapın artık :)
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
kalıcısıkıntı

içimde ateş parçası bir bomba
büyüyüp patlayacak orada durursa
konuşursam yakacak ama
konuşmasam içimde büyük bir kasırga
[smilie=bomb.gif] [smilie=cray.gif]
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
kalıcısıkıntı

yaşamakmı o benim işim değil ben bilmem yaşamayı, sevmeyi, konuşmayı, saygıyı bilmem ben hiçbirşey ben yaşamadıklarımın acısını yaşamış gibi çekmesini bilirim.ben üzüntüyü bilirim kederi bilirim ben gereksiz konuşup kendimi kötü hissetmeyi bilirim.ben bilmem yaşamayı ezikliği bilirim bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif]ben hüzünlü şarkılar dinleyip üzülmeyi bilirim ben kendimi yıkmayı bilrim.ben karanlıkta oturup hüzünlenmeyi ,ağlamayı yapmak isteyipte yapamadığım şeyler için kendime kızmasını ağlamasını bilirim.ruhum dağlara sığmaz ama bu bedende hapsolmuş benim.ben bu saatte http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTO ... re=related bu şarkıyı dinleyip sanki acılar insanı gibi üzülmeyi çileden çıkmayı bilirim.fiziksel darbeler bile bu kadar etkilemez beni.işte ben böyle bir deliyim içimden bunlar geçiyor bugün.
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

kalıcısıkıntı yazdı:yaşamakmı o benim işim değil ben bilmem yaşamayı, sevmeyi, konuşmayı, saygıyı bilmem ben hiçbirşey ben yaşamadıklarımın acısını yaşamış gibi çekmesini bilirim.ben üzüntüyü bilirim kederi bilirim ben gereksiz konuşup kendimi kötü hissetmeyi bilirim.ben bilmem yaşamayı ezikliği bilirim bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif]ben hüzünlü şarkılar dinleyip üzülmeyi bilirim ben kendimi yıkmayı bilrim.ben karanlıkta oturup hüzünlenmeyi ,ağlamayı yapmak isteyipte yapamadığım şeyler için kendime kızmasını ağlamasını bilirim.ruhum dağlara sığmaz ama bu bedende hapsolmuş benim.ben bu saatte http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTO ... re=related bu şarkıyı dinleyip sanki acılar insanı gibi üzülmeyi çileden çıkmayı bilirim.fiziksel darbeler bile bu kadar etkilemez beni.işte ben böyle bir deliyim içimden bunlar geçiyor bugün.

Bu şarkıyla ağlamayan yoktur heralde, insanın yok yere içini sızlatıyor.
kalıcısıkıntı

fobikisosyal yazdı:
kalıcısıkıntı yazdı:yaşamakmı o benim işim değil ben bilmem yaşamayı, sevmeyi, konuşmayı, saygıyı bilmem ben hiçbirşey ben yaşamadıklarımın acısını yaşamış gibi çekmesini bilirim.ben üzüntüyü bilirim kederi bilirim ben gereksiz konuşup kendimi kötü hissetmeyi bilirim.ben bilmem yaşamayı ezikliği bilirim bennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif] [smilie=ireful2.gif]ben hüzünlü şarkılar dinleyip üzülmeyi bilirim ben kendimi yıkmayı bilrim.ben karanlıkta oturup hüzünlenmeyi ,ağlamayı yapmak isteyipte yapamadığım şeyler için kendime kızmasını ağlamasını bilirim.ruhum dağlara sığmaz ama bu bedende hapsolmuş benim.ben bu saatte http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTO ... re=related bu şarkıyı dinleyip sanki acılar insanı gibi üzülmeyi çileden çıkmayı bilirim.fiziksel darbeler bile bu kadar etkilemez beni.işte ben böyle bir deliyim içimden bunlar geçiyor bugün.

Bu şarkıyla ağlamayan yoktur heralde, insanın yok yere içini sızlatıyor.
hala dinliyorum [smilie=cray.gif] 2 saattir
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

İçimden dikdörtgenleri imzamdaki linkte biraz abartarak yazdım
kalıcısıkıntı

aynı anda okumuşuz :) okudum hepsini cevapta var
tonyukuk

Mesaj gönderen tonyukuk »

kalıcısıkıntı yazdı:aynı anda okumuşuz :) okudum hepsini cevapta var
[smilie=wild.gif] [smilie=laugh1.gif] Sendeki kalıcı sıkıntı nedir ?
kalıcısıkıntı

sosyal fobinin oluşturduğu korkulardan gerçek hayatta yapamadıklarımı hayallerde yaşayıp sonra yıkılmasının sinsice yarattığı sıkıntı mı yoksa hiperaktiftif olduğum halde hareketli olmamı sfnin engellemesindenmi bilmem içimde sürekli bir iç sıkıntısı hüzün ve karamsar duygular var.ve hiç yok olmuyor bu sıkıntı arada bir bıraktımı çok mutlu oluyorum kabuğumdan çıkıyorum insanların içine girebiliyorum.aslında sf yi hatırı sayılır derecede aştım 2 yıl öncesiyle şimdi arasında dağlar kadar fark var.ama melankoli yakamı bırakmıyorki işte ondan kalıcısıkıntı @tonykuk ilgilendiğin için sağol.
kalıcısıkıntı

Delinin tekiyim ben,
Hem melankolik hem paranoyak,
Her şeyin ucunda bir manyak,
Hüzünler galip, hep mağlubum ben.
Göremediğinizi görürüm ben,
Bundan hayat ıstıraplar içinde,
Bir ben var bende benden içerde,
Yalnızım en uçta, garibim ben.
Düşen yaprağa ağlarım ben,
Nerede acı varsa oradayım,
Sevinçlerden çok uzaktayım,
Gelmeyin üstüme rahatım ben
bunu ben yazmadım ama mavi yazıyı bende yazmıştım şiirimde çok şaşırdım sorunum melankoliymiş şimdi anladım sosyal fobi orta derecede mevcut hatta daha az :(
Kullanıcı avatarı
tepkı_sel

Mesaj gönderen tepkı_sel »

@kalıcısıkıntı; burada paylastıklarını bırılerının calacagı aklına gelmıyor mu hıc :) melankolı mı, gercekten cok sıkıcı. sf daha ıyı gıbı geldı bı an :D
obsessions lament to freedom...
kalıcısıkıntı

tepkı_sel yazdı:@kalıcısıkıntı; burada paylastıklarını bırılerının calacagı aklına gelmıyor mu hıc :) melankolı mı, gercekten cok sıkıcı. sf daha ıyı gıbı geldı bı an :D
yok bu şiir melankoli diye bir kitabın ön sözünden yani aynı derdi çekenlerin sorunu aynı ama çözüm az
kalıcısıkıntı

hayat sadece bir oyun mu
hayat sonsuz uçurum mu
hayat nedir bilmem mi
içince güzeldir hayat
onu bilirim ben
kalıcısıkıntı

neden geldim sormam
ne yapacağım sormam
yaşar giderim bu hayattan
diyenlerden hiçbir zaman olmam

işte budur bize koyan ne yapacağımızı bilemiyoruz ne elimize kuran ı aldık nede ondan koptuk demiş necip fazıl işte öyle durumdayız
kalıcısıkıntı

durgunum bugün aklımda hep eskiler bir türlü kutulamadım bu alamut kalesi kitabından 3 yıl oldu okumuşum ama hala aklımda ömer hayyamın hasan sabbaha öğrettikleri o geceler cennet bahçeleri fedailer gitmiyor aklımdan hep şarap var aklımda aşkımla gece ay ışığında içeceğim şarap sonra sarhoş olacağız ve sabaha kadar sevişeceğiz bitmeyecek bu rüya.hep sarhoş olsam kalmaz sıkıntılar.
bugün içimden bu kareleri sundum okuyanların ağzına sağlık