___.:GoThİc SöZLeR___:.

.:AND_MAİYESİ:.

___.:GoThİc SöZLeR___:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

Karanlık, bir ışıkla dehşet verir aslında çünkü yalnız kalamazsın gölgen vardır yanında

Yalnızım yapayalnız hayat yolunda belki arkamdan gelenler var ama bakmazlar bana , beni güldürün ama ağlarım ben bedenim alışmış ne de olsa

Yalnızlık gülümser ekşi ekşi suratıma ben yalnızken ve ağlarken demekki yalnız değilmişim kendimi yalnız sanarken

Kötümser bir şekilde bakan yok bana karanlık bakar ama o iyidir aslında çünkü düşünme fırsatı verir insana

Kırmızı kırmızı damlalar yere dökülür onlar benim kanım, ben değil onlar acı çeker yere düşerken ben acı çekerim siz aptal insanlar bana bakarken çünkü size acırım bana küçümser gibi bakarken

Karanlık bir oda her yer kapkara burda, işte hayat budur herkesi beklerim buraya ama beni yalnız bırakın kendinizde yalnız kalın ancak bu şartla

Hiç bir şey istemem bir parça gülebilmek için ağlamak daha güüzeldir rahatlar insan ne de olsa öyleyse gel sende bu karanlık ortam

Bir kaç damla gözyaşı akar gözümden ama napabilirim ki benimde ruhum kayıp hayatın içinde kalbim kırık param parça bir halde ama karanlığın şartı budur mutlu olmalıyım belki de

Kara kabus yine akşam yemeğinde bizde.
Karanlıkta,soğukta belki ama sessiz we uzakta.
Yağmur mutsuz, ay acı içinde.
Ağlıyorum belki ama yanlızlıkta çok çoook uzakta...

KARANLIK,dehşet vericidir.Ama korkuttuğu için değil,olanları sakince ve tek başına düşünme olanağı sunduğu için...

Eğer hayatım kiralıksa,satı almak için uğaşmam.Çünkü içinde işe yarar hiçbişi yokk...

Karanlıkta BİLE,soğukta,gece ıssız çığlıklarda,canımı yakan acıda...YALANSIN DÜNYA!

You are so dark.You are so cold.You are secret and strange.

I WANT TO YOU!Because,i'm very tired...

Karanlık şart koşmuş yanlızlığı bana.Aynama baktım yine kimse yok.bi kız sadece ve bir kaç su damlası...dökülür yere kırmızı kan soğukta! kimin umrunda..??

Rüzgar alır götürür beni sonsuz karanlığa.Canım yanar çığlıklarla.Ama hiç acı yok!Üzmez beni ağlamak?alışmış bedenim sonuçta!

Bir damla göz yaşı denizde kaybolur,unuturum ben herşeyi,acı çekmemi??Ah kimin umrumda!Sadece kendimi istiorum ben.yanmaz yüreğim bu şekilde....
Kullanıcı avatarı
umutmelih

Mesaj gönderen umutmelih »

güzel sözleer and maiyesi paylasımın ıcın tesekkurler arkadasım
mutlu olmak için mutlu etmek gerekir
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

çok emek vermişsin and maiyes..

eline sağlık;)

ve :

"KARANLIK,dehşet vericidir.Ama korkuttuğu için değil,olanları sakince ve tek başına düşünme olanağı sunduğu için... "

çok hoş..

unutmadan alıntıdır............ :roll: teşekkürler beğenemnize sevindim....... :)
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Gothic şeyleri seviyorsun galiba AND... ;)
DCC
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

başlığı da süslü püslü yapmış....

kıyamam canım ya..
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

dimi?

Ne güzel yapmış... :)
DCC
Kullanıcı avatarı
sahra öztürk

Mesaj gönderen sahra öztürk »

ben de çok seviyorum bu tarzı
sağol gerçekten arkadaşım
sanki ;
siyah beyaz yıpranmış çokkkkk eski ve uzakta kurumuş sazlıkların resmi olan bir fotoğraf bu gönderdiklerin............
Kimde ne varsa sende de var, sende ne varsa herkeste de var."

sağolun.... :lol:
PaSSiVe AgGReSSiVe

Re: ___.:GoThİc SöZLeR___:.

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

_L_N_ yazdı:başlığı da süslü püslü yapmış....

kıyamam canım ya..
crvena_zvezda yazdı:dimi?

Ne güzel yapmış... :)
ne malmışım allahım ne malmışım yarabbim yaa bide alay etmişler benim gibi bi saf salakla
ki hakılarda ben de hiç bişey dememişim ne malmışım yaa gerçi hala da öyleyim ya üstelik daha beterim
[smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif]
[smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif]
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Estağfrullah...
..............Resim.................~~Resim
sigmund

Mesaj gönderen sigmund »

Kendini aşağılamak için epey uğraşmışsın.

:(

[quote="PaSSiVe AgGReSSiVe]
ne malmışım allahım ne malmışım yarabbim yaa bide alay etmişler benim gibi bi saf salakla
ki hakılarda ben de hiç bişey dememişim ne malmışım yaa gerçi hala da öyleyim ya üstelik daha beterim
[smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif] [smilie=dash2.gif]
[smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif] [smilie=cray.gif][/quote]
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

ben kendimi aşağılamasamda herşey ortada [smilie=dash2.gif]