Fotoğraf Sergisi

vay bee

Fotoğraf Sergisi

Mesaj gönderen vay bee »

Sırf anlatacaklarım için yeni bir konu açmak ne kadar uygun ama bırakınız anlatayım :D

Bilmiyorum önceden bahsetmiş miydim ama bir fotoğraf topluluğunda yer alıyorum.Ve de 1.5 hafta önce bi haber geldi 'sergi düzenliyoruz topluluk adına;sen neredesin' diye.Tabi; gideyim biraz yardım edeyim şeklinde düşüncem vardı.Gittim,uğraştım,çalıştım,yardımımı yaptım ilk başlarda.'Eee hani senin fotoğraflar nerede' şeklinde bi soruyla karşılaşınca elimdeki en son negatif filmi gösterdim şaşkınlıkla.'Bunları basalım;odanın birini sana ayıralım' teklifiyle karşılaştım.Tabii heyecanla kaçırır mıyım bu teklifi hiç :D Bu sefer kendim için çabaladım.Ve sonuçta kendime ait 'bir oda ve 7 adet fotoğraf...'

Tabii bu aşamalar sırasında baya bi reklamımı ve hatta havamı da yaptım okul ve arkadaş çevreme karşı:D (isteyerek ve bilerek)...Yalnız şimdi de beni bir korku sardı;'tırtmış ulen bu,biz de bişi yaptı sandıydık-bunun için miydi yaptığın hava-reklam' tarzı olası yorumlar korkutmaya başladı beni...Acep hiç sölemese miydim kimseciklere bu olayı;bilemiyorum...

Ayrıca sizlerin arasında İzmir'de bulunup ta gelmek isteyenleri de davet etmek isterim ama yukarıda da bahsettiğim gibi kafamda tasarladığım olası yorumlar korkutuyo beni :D

[/i]
Çek Elini Dünyanın Üstünden;;Defol Git Bu Adamdan...
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

vay be,tebrik ederim seni:)

bak bi kere sen işin zor kısmını atlatmışsın,cesaret gösterip fotoğraflarını sergiye koymuşsun.bundan sonrasıda sergiyi gezenlere kalmış ki beğenmeleri kadar beğenmemeleride olası ve çok normal bir durum.endişelenmeni gerekitrecek bir durum söz konusu değil bence.serginin keyfini çıkarmaya çalış.

tekrardan kutlarım seni,hem sergin için hem cesaretinden ötürü ;) ..
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

Sergin hayırlı olsun :D Çok sevindim
) O (