House...

Kullanıcı avatarı
athena

House...

Mesaj gönderen athena »

Resim

Kanal:TNT
Tarih:23.10.2008
Saat :20:00
Türü :Yabancı Dizi

Huysuz, ukala, çekilmez, asosyal, saplantılı ve aynı zamanda dahi bir doktor, teşhis konulması zor hastalıklar ve bu konuda eğitilmek için özenle seçilmiş genç doktorlar... Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy’e layık görülen House tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden biri. TNT’de yayınlanan dizinin ilk bölümünde Dr. House ve ekibi sınıfta bayılıp yere düşen 29 yaşındaki bir öğretmenin hastalığına teşhis koymaya çalışacak. Oyuncular: Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Robert Sean LeonardYönetmen: Deran Sarafian
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

aa bu diziyi izlemek istiyordum ben.. :) TNT diye bir kanal mı var yahu? :shock:
) O (
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

cerulean yazdı:aa bu diziyi izlemek istiyordum ben.. :) TNT diye bir kanal mı var yahu? :shock:
Evet böyle bir kanal var açılalıda oldu aslında 8) bir aydır reklamını görüyordum bugün ilk bölümü başlayacak dizinin bakalım iyi bir yapıma benziyor ;)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Misanthrope

Mesaj gönderen Misanthrope »

TNTde sağlam film ve diziler var. lakin artık televizyon izlemiyorum.
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

ben izliyorum..gerçi tıbbi terimleri pek anlamıyorum ama konu olarak akıcı yine de güzel bir dizi..
ßilqe88

Mesaj gönderen ßilqe88 »

Evet TNT'de güzel film ve diziler çıkabiliyor da bazen alt yazısız oluyor. :?

Konusu güzelmiş, izlemek isterim, bilgilendirme için teşekkürler...