babam ve oğlum

Kullanıcı avatarı
nehir

babam ve oğlum

Mesaj gönderen nehir »

belki çoğunuz izlemişsinizdir ama gitmeyenler için kesinlikle kaçırmayın derim.tam ağlamaktan gözleriniz kızarmışken bir saniye sonra kahkahalarla güldürebilen tek flim herhalde...
sf_guy

Mesaj gönderen sf_guy »

bir kac kotu deneyimden sonra bir daha turk filmine gitmeyecegimi dusunuyordum ve bu konuda pek guveniyordum kendime .. ama bu bir istisna olacak . daha gitmedim ama gidecegim .
kardelen

Mesaj gönderen kardelen »

Çok ağladım filmi izlerken fakat içimde hüzünle ayrılmadım.Kendimi iyi hissetmek istediğim zaman hatta bu filmi düşünüyorum artık,içim ısıınıyor.Bu filmde sevgi var,sevgiyi görüyorsunuz ve farkında olmadan yüreğinize işliyor.
Kullanıcı avatarı
gizli

Mesaj gönderen gizli »

inanamıyorum ya, şimdi daha bir merak ettim bu filmi.. hemen herkes aynı yorumu yapıyor çünkü..Bende size CENNET GİBİ yi tavsiye ediyorum. Duygusal bir komedi.. İçinde aşk var.. konusu çok güzel.. Hayalet filmi gibi..
n/a

Mesaj gönderen n/a »

cok dokunakli, duygu yuklu bir film. ben aglamamaya calistim ama goz yaslarima engel olamadim. ama kendimi o kadar kasmisim ki o gunu bas agrisiyla gecirdim. herkese tavsiye ederim. boyle filmler toplum olarak duygusal yanimizi pozitif yonde etkiler belki. bir de nice insanin sorgusuz sualsiz yasadiklari acilarin sadece bireyleri degil o bireylerin ailelerini ve cevresini de etkiledigi, kalici yaralar biraktigini da tekrar gormemizi saglar.
turuncu

Mesaj gönderen turuncu »

demekki gerçekten kalite işler ortaya çıkınca abartılı reklamlara, sansasyonlara vs ye de gerek kalmıyormuş..
Kullanıcı avatarı
YALNIZADAM
İletişim:

Mesaj gönderen YALNIZADAM »

tiyatro hocamızla bu filmi konuşurken, güzel bir söz söyledi hoca:
"1980 ihtilâli aslında iktidara değil, yaşamlarımıza yapılan bir darbeydi."

yıllardır buna benzer görüşleri taşıdığım ve paylaştığım için daha da iyi anlıyorum bu yorumu.
iyi incelemek lazım o dönemi ve kayıp yaşamlarımızı. çok şey bulacağız kendimizden...
"en iyilerimizin sonu genellikle
kendi ellerinden olur,
sırf uzaklaşmak için.
ve geride kalanlar,
birinin onlardan
uzaklaşmayı neden isteyebileceğini
bir türlü tam olarak anlayamazlar.."

BUKOVSKİ
Kullanıcı avatarı
elifmavi1985

Re: babam ve oğlum

Mesaj gönderen elifmavi1985 »

BENDE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU FİLME BENDE TÜRK FİLME GİTMEM DİYENLERDENİM AMA BU FİLM ÇOK KONUŞULDU ÇOK MERAK EDİYOM O YÜZDEN GİDİP Bİ GÖRÜYÜM ŞU FİLMİ :)
joe frank

Re: babam ve oğlum

Mesaj gönderen joe frank »

elifmavi1985 yazdı:BENDE GİTMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BU FİLME BENDE TÜRK FİLME GİTMEM DİYENLERDENİM AMA BU FİLM ÇOK KONUŞULDU ÇOK MERAK EDİYOM O YÜZDEN GİDİP Bİ GÖRÜYÜM ŞU FİLMİ :)
bence çok yalnış bi önyargı.Film sadece para ile yapılamıyor.Nice dev bütçeli filmlerin içi bomboş iki üç tekmeden ibaret.Bu film çoğu Amerikan filminden kat kat güzel ,hala izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim.