doğan cüceloğlu konferansı

OverTheRainbow

doğan cüceloğlu konferansı

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

DOĞAN CÜCELOĞLU İLE "YAŞAM BAŞARISI" ÜZERİNE

"Yaşam başarısı tüm başarılara anlam verir; ders ve okul başarısı, meslek ve iş başarısı, evlilik ve aile başarısı, yaşam başarısı şemsiyesi altında anlam kazanır."Doğan Cüceloğlu Yeni Yüksektepe Kültür Derneği Levent Şubesi, Beşiktaş Belediyesi ile birlikte 20 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da Akatlar Kültür Merkezi'nde Sayın Psikolog Dr. Doğan Cüceloğlu'na ev sahipliği yapacaktır. Değerli Psikolog Doğan Cüceloğlu, "Yaşam Başarısı" adlı konferansında bizlere, insanın kendini tanıması, kendi potansiyellerini ortaya çıkartması, hayatta başarılı olması ve daha mutlu bir yaşama sahip olması için teorik ve pratik tavsiyeler sunacaktır. Konusunda uzman olan bu değerli konuşmacının vereceği konferans bireysel ve toplumsal başarılarımız için önemli bir farkındalık yaratacaktır.

PROGRAM
18.00-19.00 Kokteyl ve Klasik Müzik Dinletisi
19.00-20.30 Konferans:

Doğan Cüceloğlu "YAŞAM BAŞARISI"

FAALİYET YERİ: AKATLAR KÜLTÜR MERKEZİ
Zeytinoglu cad. No.8 Etiler/İstanbul

Katılım Ücretsizdir
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

bunu kaçıramam
çok iide canım benim tarih :?:
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

20 aralık cumartesi..
ırmak

Mesaj gönderen ırmak »

gitmek için şartları zorlucam
Kullanıcı avatarı
beyazbulut

Mesaj gönderen beyazbulut »

neden böyle konferanslar hep istanbulda olur.
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

katılıyorum beyazbulut.her şey ist liler için
Kullanıcı avatarı
terakkiperver

Mesaj gönderen terakkiperver »

kıskandım seni overtherainbow, eskiden böyle programları kaçırmamaya gayret gösterir, haftada 3-4 farklı programa katılırdım ama artık evliyim ve paranın peşinde koşmak zorundayım. :|
gelemiycem..
en azından maddi durumu toparlayana kadar böyle faydalı gezi tozuları erteliyorum..
bu arada, bundan böyle sosyal-iş hayatımı yoluna koyana kadar günde yarım+yarım xanax almaya karar verdim.