Super filmler!!!

Kullanıcı avatarı
delidomuz

Re: Super filmler!!!

Mesaj gönderen delidomuz »

mr.nobody
''insanlarla beraberken kendimi rahatsız hissediyorum.benden uzak şeylerden bahsedip, benim duymayacağım heyecanlar duyuyorlar.'' c. bukowski
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

Güne hüzünlü kalktım öyle müziklere bakınırken geldi aklıma.

Tode Sobre Mi Madre - Annem Hakkında Her Şey

A la folie...Pas du tout... -He loves me ...He loves me not - Seviyor...Sevmiyor (Platoniklere gelsin.İzlenilmesi gereken bir film.Eskilerden.Tekrar hüzünleneyim izleyerek.Seni tanımadan önce izlemiştim.Bir nevi kendimi özleştirebilrim şimdi.Ve hüznümü doruklarda yaşayayım...)
tekinya

Mesaj gönderen tekinya »

tekinya yazdı:Güne hüzünlü kalktım öyle müziklere bakınırken geldi aklıma.

Tode Sobre Mi Madre - Annem Hakkında Her Şey

A la folie...Pas du tout... -He loves me ...He loves me not - Seviyor...Sevmiyor (Platoniklere gelsin.İzlenilmesi gereken bir film.Eskilerden.Tekrar hüzünleneyim izleyerek.Seni tanımadan önce izlemiştim.Bir nevi kendimi özleştirebilrim şimdi.Ve hüznümü doruklarda yaşayayım...)

Filmi izledikten sonra bu mesajıma koptum):
Hüzün müzün kalmadı:)
Kullanıcı avatarı
delidomuz

Mesaj gönderen delidomuz »

film, ,reklam,çizgi film, klip, belgesel,magazin hele hele tartışma programları,haber herhangi birşey izlemeye tahammül edemiyorum...
''insanlarla beraberken kendimi rahatsız hissediyorum.benden uzak şeylerden bahsedip, benim duymayacağım heyecanlar duyuyorlar.'' c. bukowski
Kullanıcı avatarı
Gulorn

Mesaj gönderen Gulorn »

Gerçi denildi mi diye bakmadım ama... The Elephant Man. Müfredata ''insanlık'' dersi koyup öğrencilere bunu izletmeyi istemiştim bi'an.
There is pleasure in the pathless woods
There is a rapture on the lonely shore,
There is society, where none intrudes,
By the deep sea, and music in its roar:
I love not man the less, but nature more...
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »