2 temmuz sivas(unutanlara)

Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: 2 temmuz sivas(unutanlara)

Mesaj gönderen mahsunkul »

haklısın dostum süper bi duygu [smilie=derisive.gif]
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

mahsunkul yazdı:yanlış bi anlaşılmaya sebebiyet vermesin ama

"kurunun yanında yaşta yanıyor" işte

objektif bakalım birazda :)
Aziz Nesin "yanması gereken biri" diyorsun yani.Sen onun gibi düşünenlerin de yanması gerektiğini düşünüyorsundur.Aslında doğru söylüyorsun. Aziz Nesin ve onun gibi olanları büyük bir otele doldurup yakmak güzel olurdu :) o zaman türkiye daha güzel bir yer olurdu :)
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

uydurmayın, yazımı kafanıza göre yorumlamayın...ne demek istedi bu anlayamadım diyen sussun. sallamasın..akıllı olsun...
Aziz Nesin ve onun gibi olanları büyük bir otele doldurup yakmak güzel olurdu :) o zaman türkiye daha güzel bir yer olurdu :)
bunu bi insanın yapabileceğini düşünemiyorum. hangi devirde yaşıyoruz. afedersin ama bu şekil bi düşünce senin hasta ruhlu biri olduğunu gösterir...(bkz.çark etmek) :)
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

hasta ruhlu ikocan :D ya ben sen1n bu kadar psiko oldunu bilmiyodum hehe
abiler kimse yanmasin yaziktir gunaht1r aziz nesinin tek yanlisi yabanci bi dangalagin yazdigi kitabi turkcelestirip bastirmasiydi

aziz nesin aslinda cok kaliteli, bi yazar ama bu kitap bi cok kesimi ondan soguttu. keske yazmasaydi.
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

mahsunkul yazdı:uydurmayın, yazımı kafanıza göre yorumlamayın...ne demek istedi bu anlayamadım diyen sussun. sallamasın..akıllı olsun...
ehehe... keşke sen de biraz akıllı olsaydın da o gerzekçe yorumda bulunmasaydın. ya da hadi bulundun, hiç olmazsa arkasında durabilseydin...
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

rainslovee yazdı:hasta ruhlu ikocan :D ya ben sen1n bu kadar psiko oldunu bilmiyodum hehe
abiler kimse yanmasin yaziktir gunaht1r aziz nesinin tek yanlisi yabanci bi dangalagin yazdigi kitabi turkcelestirip bastirmasiydi

aziz nesin aslinda cok kaliteli, bi yazar ama bu kitap bi cok kesimi ondan soguttu. keske yazmasaydi.
sen yapma bari.. beni tanıyanlar ne demek istediğimi anlamış olmalılar.
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

mahsunkul yazdı:uydurmayın, yazımı kafanıza göre yorumlamayın...ne demek istedi bu anlayamadım diyen sussun. sallamasın..akıllı olsun...
forumun sevgi kelebeği son zamanlarda gerçek yüzünü göstermeye başlamış, forumun ağalığına soyunmuş...darısı diğer kelebeklerin başına...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

son günlerde seviyemin düştüğü durduk yere fitillenmelerimin olduğu doğrudur.

bunu düşmanımdan öğrenmek ise acı.
Kullanıcı avatarı
katre

Mesaj gönderen katre »

anlamamız gereken bir şey var ki o da;bir devletin asli görevinin hiçbir ayrım yapmaksızın vatandaşların can güvenliğini sağlamak zorunda oluşudur.bu olayda ise malesef korumak bi yana açık açık göz yumulmuş.Aziz Nesin in orada oluşu(ki "öfkeli kalabalık"ın attığı sloganlardan tek hedefin o olmadığı günyüzü gibi ortada),hoşunuza gitmeyen bir kitap bastırmış olması,fikir ayrılıkları vs. gibi hiçbir sebep bu olayı paklayamaz.Bu olay Türkiye'nin 80 yıl gibi kısa tarihindeki benzerlerinin çok olduğu kirli işlerinden biri olarak kalacaktır.

bir de forumda epeyce bir kutuplaşma oluşmuş gözüküyor.bu kutuplaşmanın müdahili olmak istemem ancak söylediklerinin arkasında durma konusunda stangest'e katılmadan edemeyeceğim mahsunkul,söylediklerinin arkasında durmak yok durmayacaksak hiç söylemesek daha"akıllıca" bir davranış olmaz mı sence de?
"Hiç kimse kendisi için gizlenen müjde ve mutluluğu bilemez."
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

sende sallamışsın. söylediklerimin arkasında olmadığımı kim söylemiş gülüm..
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

ikarus yazdı:
rainslovee yazdı:hasta ruhlu ikocan :D ya ben sen1n bu kadar psiko oldunu bilmiyodum hehe

sen yapma bari.. beni tanıyanlar ne demek istediğimi anlamış olmalılar.
sen de benim saka yaptigimi anlaman lazim ikocum :D
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

ben dahil kimse kurallara uymadığı için(yani malum sebeplerden) başlığı kilitliyorum.
Kilitli