Hiç büyümeyecek çocuklar için;)

Kullanıcı avatarı
athena

Hiç büyümeyecek çocuklar için;)

Mesaj gönderen athena »

Tabiki çizgi film ve animasyonlardan bahsediyoruz.Hadi itiraf edin öyle güzel animasyonlar var ki tıpkı çocuklar gibi sizde neşeyle izleyebiliyorsunuz.O zaman hiç büyümeyecek çocukların en sevdiği çizgi/animasyon filmleride paylaşmamızın bir mahsuru yoktur sanırım [smilie=derisive.gif]

UP(YUKARI BAK) 2009

Resim
IMDB Puanı:8.5

Hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerika'nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksen'ın hikayesinin anlatıldığı harika bir komedi. Ancak Carl, yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder: fazlasıyla iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russel'ı...
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
leisen

Re: Hiç büyümeyecek çocuklar için;)

Mesaj gönderen leisen »

hehe :) süpersin ... [smilie=derisive.gif]
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

leisen, atena hiç büyümemiş mi anlamadım nediyor [smilie=cool.gif] , biz gayet olgun insanlarız, bence kendisi sevmişte bahanesine zemin bulmaya çalışıyor hmmm [smilie=nono.gif]
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

kaşif yazdı:leisen, atena hiç büyümemiş mi anlamadım nediyor [smilie=cool.gif] , biz gayet olgun insanlarız, bence kendisi sevmişte bahanesine zemin bulmaya çalışıyor hmmm [smilie=nono.gif]
bana da öyle geliyor kaşif ama [smilie=comando.gif] hadi şimdi athenayı üzmeyelim [smilie=dance4.gif]

bizde bu filmi çok sevdik dimi kaşif [smilie=derisive.gif]

(athena böyle şeylere kızmassın biliyorm :D)
Acıyı , acımasızlığı ve mecburiyeti sevmezdi insan...Ve sadece gerçeğe inanırdı...Fakat sadece iki gerçek vardı hayat ve ölüm...Hayat acımasız , ölümse acıydı...Ve insan sevmeye mecburdu..!
...
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

athenayı üzmek kimin haddine, aslan burcu parçalar valla [smilie=buba.gif], filmi bilemem ama bizim espirileir anlayıp hoşgörecek kadar olgun birisi, değilse bana derhal emergency exit i göster lei
Kullanıcı avatarı
leisen

Mesaj gönderen leisen »

kaşif yazdı:athenayı üzmek kimin haddine, aslan burcu parçalar valla [smilie=buba.gif], filmi bilemem ama bizim espirileir anlayıp hoşgörecek kadar olgun birisi, değilse bana derhal emergency exit i göster lei
:D bizim espirileri anlayıp hoşgörecek kadar olgun birisidir o

ama yine de parçalayabilir tabi en azından birimizi [smilie=crazy.gif]
...
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Yok yok ben hiçbirini yapmayacağım içiniz rahat olsun da sadece yapmam gereken bir vatandalık görevimi yerine getireceğim [smilie=derisive.gif] Şöyle ki bir wanted ilanı gördüm geçenlerde iki geyik kaçmış gören,duyan,bilen adalete teslim etsin diyor sadece yerinizi bildireceğim o kadar :D
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...