Lo lo Mahsun,Sherlock Holmes sinemalarda

devrim_

Lo lo Mahsun,Sherlock Holmes sinemalarda

Mesaj gönderen devrim_ »

Öncelikle başlığın Mahsunkul'la alakası yoktur baştan açıklayayım. Mahsun Kırmızıgül zat-ı allerinin bir klibinde geçen ince bir anektoddur;lo lo mahsun.

Gelelim karın ağrıma;

Resim

IMDB Puanı: 7.7/10
Yapım: 2009/2010 ~ ABD, Avustralya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Macera, Romantik, Suç, Tarih
Yönetmen: Guy Ritchie
Oyuncular: Jude Law,Robert Downey Jr.,Rachel McAdams,Mark Strong,Kelly Reilly

Ahanda bu filmi uzun zamandır bekliyorum. Sonunda vizyona girdi,izlemek için can atıyorum. Bu filmin yüzü suyu hürmetine,var mı başka bu filmi merak eden,izlemek isteyen ? ve lütfen izleyenlerde fikirlerini bu konu üzerinden paylaşsınlar istirham eder,hamınızı selamlaram.
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Re: Lo lo Mahsun,Sherlock Holmes sinemalarda

Mesaj gönderen mahsunkul »

eheheh bende bu başlıkta nesi diyorum. :)

banada arkadaşlar lo lo mahoo derler. Alışkınım bu söze (:
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

benimde beklediğim ve hakkında çok iyi eleştirilerin olduğu bir film,izleyelim görelim bakalım :)
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

İzledim ve çok beğendim.Böyle bulmacalı,şaşırtmalı filmleri çok severim.Bu noktada The Illusionist - Sihirbaz ı da önermiş olayım size. :)
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

OverTheRainbow yazdı:İzledim ve çok beğendim.Böyle bulmacalı,şaşırtmalı filmleri çok severim.Bu noktada The Illusionist - Sihirbaz ı da önermiş olayım size. :)
Burası sanki mahrumiyet bölgesi,2 tane sinema var ama vizyon filmlerini ara ki bulasın.. 3-4 hafta sonra anca geliyor. Bazı yerlerde de Sihirbaz ve Prestij filmlerine benzer yanları var demişler. İki filmde süperdi,sanıyorum ki Sherlock Holmes de öyle..
Karanlıktan korkan bir çocuğu elbet hoşgörebiliriz. yaşamdaki asıl trajedi, yetişkinlerin aydınlıktan korkmasıdır.
devrim_

Mesaj gönderen devrim_ »

Sonunda izleme imkanı buldum. Tek kelimeyle muhteşem bir filmdi. Oscar ödüllerini Avatar'la birlikte sırtlayıp götürecekler bence.