Avatar filmi intihara sürüklüyor

Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: Avatar filmi intihara sürüklüyor

Mesaj gönderen kaşif »

insanların düştükleri ruhsal boşluğun ve yakalandıkları anlamsızlık girdabının bir göstergesi, yansıması..sen ruhunu besleyemessen, avatar gibi bir görsellik şölenine kapılır gidersin yaprak gibi, çünkü kendinden ve yaşadığı dünyadan her yönüyle nefret eden, ettirilen birinin öyle bir yeri gördükten sonra sığınacak, yaşamayı isteyecek neresi kalır ki?
cesaret

Mesaj gönderen cesaret »

bence filmin başarısını durdurmak isteyenler tarafından ortaya atılmış planlı bir idda
Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. Bugün yarına dünle beslenerek yol alır.
hayata renk katabildiysem ne mutlu bana
:)HER ŞEYE RAĞMEN GÜLEBİLMEK,GÜLDÜREBİLMEK CESARET İSTER :)
Dururken bıraktığınız iz noktadan ibarettir.
Kullanıcı avatarı
athena

Mesaj gönderen athena »

Fantastik bir filmin izleyici kitlesini film süresi içinde o dünyanın içine çekmesi kadar normal bir şey olamaz ama film bittikten sonra gerçek dünyada olduğun gerçeğinide kabul edeceksin,istersen etme,ettirirlerrrrr illaki [smilie=bomb.gif] Bu tarzın tek örneğide değil ki Avatar;Lotr izlerken hobbit köyde yaşamak istersiniz,lothlorien de ölümsüz elflerin cennet vari ülkelerinden ayrılmak istemezsiniz,mitolojik bir filmde o çağa gitmeyi dileyebilirsiniz vb.sinemanın büyülü dünyasında filmlerde olmak istediğiniz bir sürü karakter ve yaşamak isteyeceğiniz bir çok fantastik dünya bulmak mümkün,gerçek dünya ile hayal dünyasını ayırt edemeyen(ayırt etmek istemeyen) bir kaç genç örnek gösterilerek avatar hakkında yapılan bu olumsuz eleştiriyi çokda gerçekci bulmadım açıkcası.
insanlar hayal ettiği müddetce yaşar...
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

Medya işte bu. Yaptığı haberin ilgi görmesi için her yol mübah onlara. Böyle bi manşet ilede ilgi çekmesini başarmışlar.
..............Resim.................~~Resim
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

Bunalıma girmek veya bir film yüzünden ölmek istemek yerine yaşadığımız güzel gezegeni daha güzel ve yaşanılır kılmak için çabalamak herkes için daha uygun bir çözüm olacaktır...
) O (
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

avatar filmini izleyip intihar edecek kadar salak bir oldugunu sanmıyorum bu dunyada..
BEN BENİM