Braking Bad (Dizi) Gaza Getirir - SF lilere tavsiye.

Kullanıcı avatarı
ReLaKs
İletişim:

Braking Bad (Dizi) Gaza Getirir - SF lilere tavsiye.

Mesaj gönderen ReLaKs »

Resim

http://www.youtube.com/watch?v=--z4YzxlT8o

BrAK!NG BaD
İmdb Puanı: 9.3 - İçerik: Dram-Suç

Hayatının en kötü dönemini yaşayan bir adet Dahi Kimya Öğretmeni, oğlu sakat, cinsel hayatı durmuş, öğrenecilerinin alay konusu olan, gerektiği yerde kendini bile savunamayan birisidir.. Öyle bi insandır ki, insanları kırmayan 'Karıncayı incitmez' diyeceğiniz kişilerdendir.

Kanser olduğu haberini alır ve hayatını değiştirmeye karar verir. Herşey bu noktada başlar, bunun içinde dünyanın en kaliteli uyuşturucusunu üretecek ve Ailesine miras bırakmak için uğraşacaktır.
starling

Re: Braking Bad (Dizi) Gaza Getirir - SF lilere tavsiye.

Mesaj gönderen starling »

Çok çok iyi bir dizi.. Mad Men ile beraber The Sopranos ekolünün izinden giden, kısmen de olsa onun boşlugunu dolduran şu andaki televizyondaki en iyi yapım. Özellikle Bryan Cranston'in performansı inanılmaz. Canlandırdıgı karakterin 50 yaşından sonra geçirdiği değişim de tüm sflilere örnek olmalı :D (her ne kadar gerçek hayatta o yollara sapmak kimse için hayırlı olmayacaksa da).
sosyofobik_bir_kulum

Mesaj gönderen sosyofobik_bir_kulum »

Listeye eklendi. Hadi bakalım. Ölmezsek izleriz inşaallah ;)
folder

Mesaj gönderen folder »

1,2 gün önce izlemeye başlamıştım şuan 4 bölüm bitti. şuan izlenilesi bir dizi gibi görünüyor.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Breaking Bad 4 Sezon başladı sezon 4 bölüm 6 oynadı seyretmesi biraz sabır ister ama en son çok ağır dehşet dizidir özellikle ikinci sezondan sonra hareketlenir şöyle söyleyeyim bu dizinin başrol oyuncusu 3 sene üstte üste bu dizi ile Emmy aldı yani bu bir adamın 3 sene üste oscar alması gibi bir şey.

Dizinin konusu zavallı ezik başarısız hasta herkes tarafından itilen kakılan kimya öğretmeninin bir uyuşturucu kartellerinde aranan bir şuç makinesi bir deha haline gelmesi.

Kimya öğretmenimiz Walter White imkansızı başardı bizde en azından imkanlı şeyleri başarırız. :)
beter

Mesaj gönderen beter »

Güzel dizi.Kimya zevkli ah ah.Sigarayı bıraktığım şu sıralar eleman meth çekerken ağzım açık bakıyorum.2. sezon bitmek üzere.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

beter yazdı:Güzel dizi.Kimya zevkli ah ah.Sigarayı bıraktığım şu sıralar eleman meth çekerken ağzım açık bakıyorum.2. sezon bitmek üzere.

Güzel dizi benim Top 10 a girer zaten 2 sezondan sonra hareketleniyor.
beter

Mesaj gönderen beter »

joseraul yazdı:
beter yazdı:Güzel dizi.Kimya zevkli ah ah.Sigarayı bıraktığım şu sıralar eleman meth çekerken ağzım açık bakıyorum.2. sezon bitmek üzere.

Güzel dizi benim Top 10 a girer zaten 2 sezondan sonra hareketleniyor.

Top 10 dediğine göre baya dizikoliksin anlaşılan:)Şuana kadar da fena değil aslında.Ara verdiydim bu sözünün üzerine en kısa sürede kaldığım yerden devam edeceğim.
beter

Mesaj gönderen beter »

3. sezona başladım evet hareketlilik başladı.

Söylemeden olmaz.Başroldeki kadın bana birini anımsatıyor ve sinirimi bozuyor.Ve son izlediğim bölüm kocasını aldattığı bölümdü.İçimden çok güzel şeyler dedim.Ve kadının göğüslerinin ön planda olmasına ayar olmaya başladım.Tüm konsantrasyonum dağılıyor,erkeklik iç güdülerim devreye giriyor.
Kullanıcı avatarı
sopho

Mesaj gönderen sopho »

sezon 4 le bence bryan cranston 4. kez alır emy yi
sevda ektim kalbime, yalnızlık biçiyorum...
Kullanıcı avatarı
Buzdolabı

Mesaj gönderen Buzdolabı »

Güzel diziydi.
Walter White'ın mimikleri bile yeterli.
..kader dediğimiz aslında yaşantımızın ön hazırlığıydı
kaderi keder yapandı bizim kendi benliğimiz...

bir buzdolabı yazısı