Film Önerisi

fobikisosyal

Re: Film Önerisi

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Açılmış bir başlık var, bir sürü film önerisi var, ben geçen One Day diye bir film izledim, çok güzel bir aşk filmi, belki istediğin böyle bir şey değil ama film çok güzel, bir süreliğine dertlerini unutturur.
beter

Mesaj gönderen beter »

Ne tür film istediğini belirtirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

Son zamanda en çok hoşuma giden film I am David.Bir çocuğun Bulgaristan daki savaş kampından kaçıp Danimarka ya kadar olan yolculuğunu anlatıyor.
beter

Mesaj gönderen beter »

Great Balls of Fire.

Bu film eskilerden kalma.Cnbc e de izlemiştim çok önceleri.Tadı damağımda kalmıştı.Filmin adını unutmuştum ve sonra bir türlü bulamamıştım.Az önce nette gezinirken gördüm [smilie=crazy.gif]

''Bu filme hiç kimsenin yorum yapmamasını filmi seyretmedikleri için olduğunu zannediyorum ve buna inanamıyorum...Çünkü Elvis Presley ile birlikte Rock and Roll'un kurucusu olarak kabul edilen;tam da Elvis PRESLEY askere gitmişken tüm dünya yeni Rock and Roll'un kralını ararken, herkes tarafından bu ünvana layık tek kişinin J Lee Lewis olduğunu söylerken, billboard listelerinde 1 numaraya kadar yükselmişken yaptığı evlilikle kendi kariyerini bitiren J Lee Lewis'in etkileyici gerçek hayat hikayesi... Denis Quaid'i tanımanız mümkün değil; o nasıl bir piyano çalıştır inanılmaz... Winona Ryder 13 yaşında bir kızı oynuyor, rolü oynadığında gerçek yaşının 18 olduğuna inanmak imkansız... Filmi seyredip de J Lee Lewis'in müzkleriyle coşmamak mümkün değil...'' Bir arkadaşın film hakkında yorumu böyle:)
versus

Mesaj gönderen versus »

OldBoy izle bir daha film izlemeye tövbe et :D
Kullanıcı avatarı
dzeko

Mesaj gönderen dzeko »

versus yazdı:OldBoy izle bir daha film izlemeye tövbe et :D
O dedigin 120 Days of Sodom filmi icin gecerli :) Oldboy bunun yaninda cok hafif kaliyor..