zenne

Kilitli
Kullanıcı avatarı
mavi ay

zenne

Mesaj gönderen mavi ay »

Yeni Akit gazetesinde “Sapıkların Filmi” olarak nitelendirilen 'Zenne'nin yönetmenleri M.Caner Alper ve Mehmet Binay bir açıklama yayınladı:
''Ayrımcılık, nefret suçu, toplumsal dışlanma ve temel haklardan yoksun bırakılma gibi birçok konuda hak ihlali yaşayan kişilere karşı kamuoyunun bilinçlenmesini de amaçlayan “Zenne” filmi, Yeni Akit gazetesi tarafından 17 Ocak 2012, Salı günü yayımlanan Fahrettin Dede imzalı bir makalede “Sapıkların Filmi” olarak nitelendirildi. Yeni Akit gazetesinde “Eşcinsellerden Kültürel Atak” başlığıyla yayınlanan, filmin içinde yer almayan fotoğrafı ise “Filmden Bir Görüntü” bilgisiyle yayımlayan gazete; “Zenne” filmini ve benzer kültürel çalışmaları, nefret söylemi ve suçlarını teşvik eder bir yaklaşımla, her anlamda hedef göstermektedir."
18 Ocak 2012,cumhuriyet
eski nick : triyandafilis
Kullanıcı avatarı
domates

Re: zenne

Mesaj gönderen domates »

Vakit gazetesi okurdum bir aralar. Çok yobaz ve bağnazlar gazetelerin çoğu gibi.
sosyalfobi : geçici çekingen zar
Kullanıcı avatarı
cinali

Mesaj gönderen cinali »

vakit gazetesi sağın, cumhuriyet gazetesi de solun en uç noktası. benzer işleri yapıyorlar ikisi de gereksiz.
Sf den uzaklaşmaya çalışıyorum.
Kullanıcı avatarı
rainslovee

Mesaj gönderen rainslovee »

al bırıını vur otekıne .....
hayatı oldugu gibi deil de hayal ettikleri gibi yaşamaya kalkanlar mutluluga ancak delirdikleri zaman ulaşırlar..
fobikisosyal

Mesaj gönderen fobikisosyal »

Bence Cumhuriyet Vakit ile kıyaslanamaz, hiç değilse bellli bir düzey, bir geçmiş var.
Kullanıcı avatarı
Diren

Mesaj gönderen Diren »

zybydy yazdı:cumhuriyet gazetesi de solun en uç noktası.
Hangi solun uç noktası bu ? Ben hitler'e methiyeler dizen sol gazete görmedim henüz. Olsa olsa Nasyonel Sosyalizm'in uç noktası olabilir.
Kilitli