Türkiyede Rapi bu adam yapıyor

var

Re: Türkiyede Rapi bu adam yapıyor

Mesaj gönderen var »

Tamam, oldu.
eskilerden

Mesaj gönderen eskilerden »

var yazdı:Tamam, oldu.
sevmiyorsan saçma gelebilir hocam
citizen

Mesaj gönderen citizen »

Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kimse bilmezken ben bilirdim salvoyu, en sevdiğim parçası ağır romandır..

üstat ceza'dan az biraz etkilenmiş kendi tarzını yaratmış...
..............Resim.................~~Resim
eskilerden

mahsunkul yazdı:kimse bilmezken ben bilirdim salvoyu, en sevdiğim parçası ağır romandır..

dogruyu söylemek gerekırse ben nefret gurubuyla rap dinlemeye basladım yanı kartel fılan ozamanları bılmem zaten nefretın ıcınde ceza ve dr. fuchs vardı sonra kufurbaz sogapaya yoneldım güzel sövüp isyan ediyordu :D
ama evlenıp tarzını degıstırınce bırde cubbli hocayla imana gelınce ne bir isyan ne bir haykırış yada bir serzeniş bile bulamadık artık yazdıklarında ve benim tarzımın dısına kaydı etkilediği kitleler bana bir şey katamadıkca manasız zaten ceza ilk cıktıgı zmanlarda iyiydi sonra cok cıktı tvlere fılan tarzı sarmıyo yakında popa yonelırkı popcularla hep düet filan
sansarı bunlardan sonra buldum ama bi adam tarzından taviz hiç mi vermez işte bu dedim olay bu
birde NORM çok iyi cezanın gömdüğü mikrofonları cıkarıyor bir klibinde onun tazrıda oturdu ergenden mcye geciş yaptı iyi gidiyor

mahsun salvoyu örnek mahallesindenmi tanıyon oralarda gecmiştirde lise yılları

simdi millete ergen müziği geliyorda bu 50 yasındada dinleyen var bunu ben 27 yasında dınlıyosam 50 de de dinlerim
rap müzikde bence SF gibi dinleyeni nadir Ve az oldugundan diger insanlar anlamıyor sacma gelıyor fılan
bende diger türleri dinlemiyorum yani sen arbesk dinleyip efkarlanıyorsan slow dinleyip aşka gelıyorsan
ben her duyguyu tek türde yaşıyorum demekkı buda benim farkım...
eskilerden

unutmadan

cezanın mikrofon gömdügü parça http://www.youtube.com/watch?v=FO52s9qwgVo

norm'un mikrofonları çıkardıgı parça http://www.youtube.com/watch?v=-dL-hDLTnEE

aradaki farka kaliteye bak alakası yok eski cezayla
cezamı kalmış nerde şimdi nerfret anahtar istanbul medcezir filan iyiydi son noktasıda yerli plaka oldu sonrası hep aynı sıradan

rap bir kültürdür sevmeyen anlamayan dinlemesin hatta yanından geçmesin en iyisi
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

eskilerden yazdı:
mahsunkul yazdı:kimse bilmezken ben bilirdim salvoyu, en sevdiğim parçası ağır romandır..

dogruyu söylemek gerekırse ben nefret gurubuyla rap dinlemeye basladım yanı kartel fılan ozamanları bılmem zaten nefretın ıcınde ceza ve dr. fuchs vardı sonra kufurbaz sogapaya yoneldım güzel sövüp isyan ediyordu :D
ama evlenıp tarzını degıstırınce bırde cubbli hocayla imana gelınce ne bir isyan ne bir haykırış yada bir serzeniş bile bulamadık artık yazdıklarında ve benim tarzımın dısına kaydı etkilediği kitleler bana bir şey katamadıkca manasız zaten ceza ilk cıktıgı zmanlarda iyiydi sonra cok cıktı tvlere fılan tarzı sarmıyo yakında popa yonelırkı popcularla hep düet filan
sansarı bunlardan sonra buldum ama bi adam tarzından taviz hiç mi vermez işte bu dedim olay bu
birde NORM çok iyi cezanın gömdüğü mikrofonları cıkarıyor bir klibinde onun tazrıda oturdu ergenden mcye geciş yaptı iyi gidiyor

mahsun salvoyu örnek mahallesindenmi tanıyon oralarda gecmiştirde lise yılları

simdi millete ergen müziği geliyorda bu 50 yasındada dinleyen var bunu ben 27 yasında dınlıyosam 50 de de dinlerim
rap müzikde bence SF gibi dinleyeni nadir Ve az oldugundan diger insanlar anlamıyor sacma gelıyor fılan
bende diger türleri dinlemiyorum yani sen arbesk dinleyip efkarlanıyorsan slow dinleyip aşka gelıyorsan
ben her duyguyu tek türde yaşıyorum demekkı buda benim farkım...
yok ben salvoyu psikopat yazardan bilirim, o parçayı yaptığında 16 yaşlarındaydı. görmemiştim ama bu çocuk iş yapar demiştim ki 2 seneye kalmaz psikopat yazar ve sansar kendini belli etti..
sago ve ceza son yıllar bi ilerleme kaydedemedi yeni hitler çıkartamadılar.. yabancılardan eminemde öyle, eski rap parçaları dinlerim arada, yeni bi şeyler göremiyorum...
..............Resim.................~~Resim
UyuzAdam

Mesaj gönderen UyuzAdam »

salvoyu severim ama bu adamı es geçmek olmaz http://www.youtube.com/watch?v=tYuyFfPZwv4