"Sosyal Fobi" içerikli FİLMLER

Kullanıcı avatarı
kaşif

Re: "Sosyal Fobi" içerikli FİLMLER

Mesaj gönderen kaşif »

mahsunkul yazdı:arkadaş geçen bana "çok film adamsın" dedi.
nasıl yani "sosyalfobi içerikli bi film mi" dedim:P
hahaahha alemsin [smilie=sarcastic_hand.gif] dicem sf içerikli bi alemmiyim dersin şimdi = )
rüzgar gülü

Mesaj gönderen rüzgar gülü »

"Ali'nin Sekiz Günü" filminin baş karakteri tam bir sosyal fobik. Fİlm Youtube'da tek parça olarak izlenebilir.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

kaşif yazdı:
mahsunkul yazdı:arkadaş geçen bana "çok film adamsın" dedi.
nasıl yani "sosyalfobi içerikli bi film mi" dedim:P
hahaahha alemsin [smilie=sarcastic_hand.gif] dicem sf içerikli bi alemmiyim dersin şimdi = )
puhaha.. [smilie=sarcastic_hand.gif] geç bi gülüş oldu...)
..............Resim.................~~Resim
mathilda

Mesaj gönderen mathilda »

Sosyal fobiyi direkt olarak konu almayan ama sosyal fobili karakterler içeren filmler onerebilirim. Ilk olarak Çağan Irmak in ilk filmi olan 2001 yapımı Bana Sans Dile.Filmi çok net hatırlamıyorum ama aklımda başroldeki lise öğrencisinin çekingen halleri ve söylediği "beni seviyorsunuz çünkü sizi mutlu ediyorum" cümlesi kalmış.Çok beklentiye girmemekte fayda var çünkü hem oyuncular genç hem de dediğim gibi ilk film olması da biraz etkili.
Söyleyeceğim ikinci film ise 2004 yapımı "Speak" adlı film. Başrolünde vampirsever kiz Kristen Stewart olmasına rağmen burada iyi bir oyunculuk sergilemiş. Isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli sebeplerden dolayı konusmayip içine kapanan bir karakter ele alınıyor.Suskunluğunu sebebi sosyal fobi olmasa da benim gibi fobiklerin kendinden bir şeyler bulacaklarını düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
gang.related
İletişim:

Mesaj gönderen gang.related »

varda aklıma nasıl gelsin, mesela kanal d filmleri tabir ettiğim vasat üstü yabancı gençlik lise üni yılları filmleri falan varda yani güzel değil öyle beklediğiniz gibi insanın içini açıp göstermiyorlar kaba taslak yani izlesen salak yerine koyuyorlar bizi, haha, mesela şöyle örnek veriyim project x diyelim ordakilerde sosyal fobili
Kullanıcı avatarı
şeyda

Mesaj gönderen şeyda »

"Mernie Oradayken" adlı bir anime film var arkadaşlar tavsiye ederim
İnstagram'da Sosyal Fobi ile ilgili araştırma yaparken denk gelmiştim
Tavsiyeyi yapan da bir doktor zaten
Ben çok beğendim filmi izlemelisiniz...