En son izlediğiniz film + yorumlarınız

Elektrikli Soba
İletişim:

Re: En son izlediğiniz film + yorumlarınız

Mesaj gönderen Elektrikli Soba »

unbroken / boyunegmez

Son izlediğim film değil ama aklıma gelmişken paylaşmak istedim.Gerçek bir hayat öyküsünü anlatmışlar.İzlenilmesi gereken bir film.Ne zorluklar çekmiş .Anlatmayım izleyin.Japon komutana fena ayar olmuştum izlediğimde.
alicein_hell

Mesaj gönderen alicein_hell »

donnie darko ..

2001 yapımı olan filmi daha yeni izlemek nasib oldu .
konuşulduğu kadar var .
özellikle doninie'nin içindeki karmaşık dünya, dışardan tuhafmış gibi yargılanması ama yinede düşündüklerimden vazgeçmemesi çok yakın hisettirdi .
finalde çalan şarkı ayrı bi efsane ..
şiddetle tavsiyedir !
mavikelebek

Mesaj gönderen mavikelebek »

Ruhlar Bölgesi -3
Filmin ilk iki serisi daha iyiydi, hayal kırıklığı oldu -_-
...
kalıcısıkıntı

Mesaj gönderen kalıcısıkıntı »

sözün değeri

ağlatacak bir film.çünkü herkesin hayatından bir parça dram taşıyor.savaş sonrası gelişen acı tatlı hayat hikayesi ve birbirini arayanların umut etmesi.
KELEBEK GİBİ İÇTEN YARACAĞIZ KOZAYI YARDIM ALIRSAK UÇAMAYIZ YIRTAMAZSAK KENDİ KENDİMİZE KİMSEDEN HABERSİZ ÖLÜRÜZ...
Elektrikli Soba
İletişim:

Mesaj gönderen Elektrikli Soba »

Cyborg Girl 2008 Japonya

Yapayalnız kolej öğrencisi Jiro (Keisuke Koide) 20. yaş gününü ansızın güzel bir kız (Haruka Ayase) gelene kadar yalnız kutlamaktadır. Kızla geçirdiği bir kaç saat hayatındaki en inanılmaz anlardır ve Jiro onunla tanışmış olma şansından dolayı şaşkına dönmüştür.Ama mutluluğu kız ortadan kaybolana kadar sürer.
1 yıl sonra , 21.yaş gününde Jino tekrar kıza rastlar. Kız aynı görünüyordur fakat bu kez bir şekilde farklıdır.
Jino'nun hayatını sonsuza dek değiştirecek olan aşk başlamıştır...

Resim

Son zamanlarda Kore filmleri ve dizileri izliyordum.Japon filmlerine bakayım dedim ve denk geldi bu filmi de indirmiştim.İyi ki indirmişim.Bu zamana kadar nasıl olurda izlememişim.Son zamanlarda izlediğim en iyi film.Şiddetle tavsiye olunur.Benim tercihim altyazılı izlemek her zaman.Türkçe dublajı yok galiba.Bizimkilerde o kadar saçma sapan filmlerin dublajını yaparlar bunu yapmamışlar.

http://www.yeppudaa.com/showthread.php? ... e-Film-zle > Buradan izleyebilirsiniz.
AhMilena

Mesaj gönderen AhMilena »

İnto The Wild Müthiş.Gerçek yaşam öyküsünü anlatan filmler başka oluyor.