En son izlediğiniz film + yorumlarınız

var

Re: En son izlediğiniz film + yorumlarınız

Mesaj gönderen var »

ecsam yazdı:yeni beyaz bir sayfa mı açtın var?
her şeye yeniden mi başlıyorsun.
Anlamadım. Ne bakımdan?
Kullanıcı avatarı
ecsam

Mesaj gönderen ecsam »

Avatarını beyaza çevirmişin. Yani hayata yeni ve beyaz bir sayfa açtım diye bir mesaj mı vermek istiyorsun?
Bu dünya, bir misafirhanedir. Ebedi hayatı isteyenler, misafirhanedeki vazifelerine dikkat gösterdikleri nisbette memnun edilirler.
var

Mesaj gönderen var »

Yoksa sen avatarımdaki kırmızılı şirin kız çocuğunu göremiyor musun?
var

Mesaj gönderen var »

Şantaj (2008)
Asıl adı:Deception
Resim

Konusu: Jonathan oldukça utangaç, sosyal yaşantısı hiç olmayan ve bu yüzden işinde çok iyi olan bir hesap uzmanıdır. Bir gece, çalışmakta olduğu şirketin ofisinde Wyatt Bose ile tanışır. Hayatı hiç beklemediği şekilde değişir.

Filmin ilk bir saatinin nasıl geçtiğini anlayamadım. Fakat o bir saatin sonunda ancak filmiş giriş kısmı sona ermişti. Aslında konusu çok güzel, fakat çekim ve işleyiş bakımında oldukça bayağı diyebilirim. Filmin sonu benim için hiç sürpriz olmadı. En başında ne tahmin ettiysem aynen çıktı. Eh! Böyle yaratıcılık yoksunu bir kurgu da ancak bir Amerika yapımından beklenirdi.

Sonuç: Harika bir film olduğunu söyleyemem. Fakat izlemeye değer bir filmdi. Bir de filmi ailecek izlemeyi düşünenler için uyarı mahiyetinde bir ekleme yapayım: Filmin başları otisabi modunda ilerliyor. Yani bolca erotik sahne mevcut.
En son var tarafından 09 Eki 2011, 00:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: "Şantaş"
var

Mesaj gönderen var »

Balans ve Manevra (2004)

Resim

Konusu: Anlayan varsa bana da anlatsın.

Filmden anladığı iki şey var. Birincisi, Teoman'ın sadece müzikde taklitçilik yapmazmış. Bu filmden sıkı bir Tarantino hayranı olduğunu söyleyebilirim. Onun filmleri gibi, bu da son anlaşılmaz ve berbat bir kurguya sahipti. İkincisi, asıl amacı film değil de klip çekmekmiş. Film müzikleri güzel. Adamcağız bir kaç değişik şey yapmış onları da bir klipde birleştirmeye çalışırken kazara film çıkmış ortaya. Oyunculuk berbat. Genellikle insanlar bir şeyi kötülemek için "amatör" derler. Ancak amatör bile değilken, kötülemeye hiç bile gerek yok.

Filmi fizy'de liste dinlerken farkettim. Sonra "sahi bu lavuk film de çevirmişti değil mi" diye düşünüp şansımı denedim. Bu filmi henüz hiç izlemediyseniz çok şey kazanmışsınızdır. Bunlarn en değerlisi de zamanınızdır. Benim bugün zamanım çoktu ve sıkılıyordum bu yüzden yaptım bir cahillik işte.
useless

Mesaj gönderen useless »

analyze this ve analyze that. ikisi de ayrı bir güzeldi benim için.
Kullanıcı avatarı
mahsunkul

Mesaj gönderen mahsunkul »

hür adamı izliyorum internetten, 1 hafta oldu bitmedi. vaktim olur ve keyfimde yerinde olursa yarın filmin sonunu görmek nasip olacak..
..............Resim.................~~Resim
gölgee

Mesaj gönderen gölgee »

paramparca asklar ve köpekler. güzel film herkese tavsiye ederim. dram agirlikli.
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

evet güzeldir. o filmin senaristinin diğer benzer filmleri de var. onlarda güzeldir.
Kullanıcı avatarı
joseraul

Mesaj gönderen joseraul »

Fazla film izlemem ama.

Kaybedenler klübü iyiydi. (Gerçek hikayeyi biraz süslemişler abartmışlar tabi.)

Maymunlar Cehenmei Başlangıç Fena değildi bakılabilir.

Avatar sonuna kadar seyredemedim çcouk filmi gibi.
igzas

Mesaj gönderen igzas »

Metin Erksan'ın Sevmek Zamanı adlı filmini izledim.Film surete aşık olma temasını işliyor.

Filmin sonbahar havasında işlenmesi ayrı güzel,siyah-beyaz olması ayrı güzel,Müşfik Kenter'in başrol olması ayrı güzel. :)
Kullanıcı avatarı
manzara

Mesaj gönderen manzara »

başka dilde aşk. film çok yuseysel, yapay. bu filme bir de ödül vermisler. pehh. izlemeyen varsa izlemesin. bir de oskarı alan kekeme kral filmini de begenmemistim. benim begeni kriterlerim yuksek de olabilir. bilemiyorum.
BEN BENİM
gölgee

Mesaj gönderen gölgee »

Resim

hostel 3 izledim, psikolojik gerilim, hassas olanlar izlemesin cünkü gercekten herkesin kaldira bilecegi bir film degil, bende cogu sahnelerine bakamadim ama yinede iyi bir filmdi, bunu izleyince sanirim kimseyle biryerlere gitmek istemiceksiniz, ve insanlara olan güveninizi sorgulucaksiniz.
var

Mesaj gönderen var »

Uzun süredir sinema izlemiyordum. Bilgisayardan sıkılıp, televizyona bakayım dedim. TNT'de Forrest Gump vardı. Uzun süre önce izlemeye karar vermiş olduğum bir filmdi. Harika bir filmdi. İzlemeyen kaldıysa, tavsiye ederim.
Kullanıcı avatarı
domates

Mesaj gönderen domates »

var yazdı:Uzun süredir sinema izlemiyordum. Bilgisayardan sıkılıp, televizyona bakayım dedim. TNT'de Forrest Gump vardı. Uzun süre önce izlemeye karar vermiş olduğum bir filmdi. Harika bir filmdi. İzlemeyen kaldıysa, tavsiye ederim.
Benim kardeşim de forest gump gibi. Buna rağmen filmi sonuna kadar izleyemedim bir türlü, sıkıldım yarısında.

Star Wars serisini izledim, gerçekten de harikaymış. Bir de Good Wil Hunting filmini izledim o da iyiydi, yer yer ağlattı. Robin Williams büyük oyuncu!
sosyalfobi : geçici çekingen zar