Lost

Kullanıcı avatarı
YiğitDönmez

Mesaj gönderen YiğitDönmez »

Şimdiyyy.Çok severek izlediğim manyak sürükleyici hasta edici dizi diyorum sadece :D
Yatay Geçişle Mi? Yoo? Tamamen Kendi İsteğimle Aranızdayım ...
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

daha ilk bölümünün ilk dakikalarında "ben yüksek bütçeli bir prodüksiyonum, dev bir yapımım, fırtınalar estiricem ekranlarda" diyen, ilk 1-2 sezonda da bunu gerçekleştiren, lakin şu anda geldiği nokta itibariyle inatla cevapsız bırakılan sorularıyla, dağıldıkça dağılan konusuyla, ölüp ölüp dirilen milyon tane karakteriyle çorba olmuş, başlardaki o güzelliğini basitliğinden alan kurgusu çözülemeyecek bir kördüğüm halini almış, bir garip olmuş dizidir.

buna rağmen köpek gibi izlemeye devam ediyo muyuz ediyoruz. demek ki başarılıdır bu dizi.
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

bu diziyi yapanlarında ne olacağı hakkında bir bilgileri yok bence kafamda birsürü soru işaretiyle kalakaldım her zamanki gibi.Bir önceki çözülmeden üzerine bir çok soru!!Nedense jack ve sawyer arasında gidip geliyorum kate gibi:))ama son tercihim jack
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

oradaki en kayda değer karakterler john locke ve hurley bence. gerisi olmasa da olur :P
paint it black

Mesaj gönderen paint it black »

benjaminin de hakkını yememek lazım:)
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

paint it black yazdı:benjaminin de hakkını yememek lazım:)
evet bir de benjamin nasil unutabildim. :(

zaten orijinal sf'li adam :D ya da içine kapanık desek daha doğru olacak ama insan kendini onun yerine koyabiliyor sanırım
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

en son 5.sezon 9.blümünü izledim.. başından beri izliyorum..

yok böyle bir senaryo nasıl yazmışlar. helal olsun..
Seven_7

Re: Lost

Mesaj gönderen Seven_7 »

Tam seyirlik bir dizi senaryo muhteşem geriye dönüşler harika adamlar yapmış bizede yayınlanacağı günü bekleyip alt yazıya saldırıp izlemek kalıyor. Lost dizilere kalite getirdi zannetmiyorum bundan sonra kalitesiz dizilerin yayınlanacağına zaten öylede oldu ardı ardına kaliteli diziler piyasaya sürüldü eskiden böylemiydi dizi piyasası, artık neredeyse sinemayı bırakıp dizileri takip eder hale getirdiler bizi.
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

benjamini gördüm buadamda iş var dedim..o sırada millet ıyy şu pörtlek göze bak filan ,,ayrıca rolünü de kimse beğenmiyordu..hayır buadam benim kafadan bakın neler olcak:D..ve dizinin adamı değilde resmen adamın diziyi yönlerdirdiği ortaya çıktı..ee kimin adamı;)
T ü r k ç e b ı l ı y u r m u s u n u z ? :D
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

kaşif yazdı:benjamini gördüm buadamda iş var dedim..o sırada millet ıyy şu pörtlek göze bak filan ,,ayrıca rolünü de kimse beğenmiyordu..hayır buadam benim kafadan bakın neler olcak:D..ve dizinin adamı değilde resmen adamın diziyi yönlerdirdiği ortaya çıktı..ee kimin adamı;)
dizinin bir bölümünde bu soruyu sormuş muydu gerçekten,yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum..
Kullanıcı avatarı
sıkıfobik

Mesaj gönderen sıkıfobik »

evet sormuştu.
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

OverTheRainbow yazdı:
kaşif yazdı:benjamini gördüm buadamda iş var dedim..o sırada millet ıyy şu pörtlek göze bak filan ,,ayrıca rolünü de kimse beğenmiyordu..hayır buadam benim kafadan bakın neler olcak:D..ve dizinin adamı değilde resmen adamın diziyi yönlerdirdiği ortaya çıktı..ee kimin adamı;)
dizinin bir bölümünde bu soruyu sormuş muydu gerçekten,yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum..
benjaminin birçok dialoğu gibi o kısmıda gayet iyi hatırlıyorum..elindeki küçük bir jopla iki silahlı çöl askerini tepelemişti..çölün ortasında sırtındada kalın kabanıyla:)..zaman yolculğunda garibim hesap hatası yapmış soğuk yere inim derken çölde buldu kendini:D ama çok sevimliydi o soruyu sorarken:)
OverTheRainbow

Mesaj gönderen OverTheRainbow »

demek ki doğru hatırlıyormuşum..bu arada işleri iyice sarpa sardırmışlar.az önce izledim de birkaç bölümü.kafam çorba oldu iyice.herkesin birbiriyle bağlantısı var.onun sapı bunun çöpü.danielin da kimin oğlu oldugunu öğrendim.daha öğrenmeyenler vardır,söylemiyim bari.en sonunda herkes birbiriyle akraba çıkacak ondan korkuyorum :)
Kullanıcı avatarı
kaşif

Mesaj gönderen kaşif »

doğru..ama harbi sağlam senaryoymuş ki çöküşüde uzun sürüyor:)
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

Resim

:D