EN SEVDİĞİNİZ DİZİ?HII VE BEN 1950LERDEN GELDİM GALİBA=)))))

deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

ŞAHİN TEPESİ VARDI BİDEEEE :)) SONRA YALAN RÜZGARI VARDI ONDAKI KIZA BAYILIYODUM O ZAMANLAR SAM ... KELLY RUTHERFORD SIMDI NINE OLMUŞTUR HERALDE :))))
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Sam in yani Kelly nin oynadığı dizi HAYAT AĞACI ydı......

Yalan Rüzgarı değil........
DCC
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

crvena_zvezda yazdı:Sam in yani Kelly nin oynadığı dizi HAYAT AĞACI ydı......

Yalan Rüzgarı değil........
he valla dogru soyluyosun demek sende sam hastasıydın :)))
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

yalan rüzgarı yani orjinal adıyla "the young and the restless"ın 1973 de başladığını ve günümüzde halen devam ettiğini biliyor muydunuz?

34 yıl yahu... bir de bizim 3. bölümde kendini efsane ilan edip 5. bölümde reyting alamadığından yayından kaldırılan diziciklerimize bakın... :lol:
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Evimiz Hollywood'da vardı, onun bayağı bir takipçisiydik zamanında... Hey gidi... Kelly'i severdik, Brandon kafa adamdı...
O zamanlar saçlarımı onun gibi yapardım :D, yaş 10-15 arası bir şeydi yanılmıyorsam...

Yalan Rüzgarı'nı ve Hayat Ağacı'nı da annem izlerdi, hiç kaçırmazdı... Biz de izlerdik arada :). O Rich Forrester'in eşi ne tatlı kızdı, hastasıydık :D

Sonra efendime söyleyeyim, Süper Baba çook güzel diziydi sonlarda biraz sapıtsa da. Şevket Altuğ'u çok severim zaten... Süper sıcak ve samimi bir diziydi.

Geçenlerde tekrar yayınlandığını fark ettim bir kanalda lakin bitti (hangi kanaldı hatırlamıyorum), duygulanmıştım... Çok güzel diziydi çok...

Evli ve Çocuklu'yu çok severdim yine, 2-3 defa izlemişimdir, cnbce'de, son seferini izleyemedim... Simpsons her daim iyidir.

Son 2-3 senedir pek televizyon da izlemiyorum uzaklaştım dizilerden de...
Bana düşman bir ben yaratmışım ben, benliğimin derinliklerinde...
leonid

Mesaj gönderen leonid »

valla izlediğim dizileri siz yazdıkça hatırlıyorum.zaten dizi televizyon izlemekten başka bişey yapmamıştım.izlediğim dizilerde bölüm pek kaçmazdı.ha bide çizgi filmler vardı.voltran,miki mause,ne bileyim bir sürü şey...hey gidi hey .keşke daha bi değişik geçseydi o günler. :cry:
ve yaşam bize hiç aldırmadan nasılda devam ediyordu...
Kullanıcı avatarı
motivasyon

Mesaj gönderen motivasyon »

Fazla dizi izlemezdim ama çizgifilm olarak "kayıp dünyalar"ın hayatımda önemli bir yeri olduğunu söyliyebilirim.
Orijinal adı "les mondes engloutis", internette resimlerini, müziklerini ve jeneriklerini araştırıp buldum, bölümlerini de çok aradım fakat bulamadım.

Yıllar sonra şarkısını bulup tekrar dinlediğimde ağlamamak için kendimi zor tutmuştum, o şarkıyı her dinleyişimde gözlerimi kapatıp çocuk olduğum zamanları hayal ederim. :cry:
Sonunda küçük prens, "İnsanlar nerede?" diye söze başladı.
"Çölde insan çok yalnız hissediyor kendini..."
"İnsanların arasında da yalnızdır insan," dedi yılan.
global

Mesaj gönderen global »

Rüzgara karşı diye bir dizi vardı. Çok çok küçüktüm. Konusunu hiç hatırlamıyorum. Ama acayip güzel bir müziği vardı. Böyle dinleyince tamamen kafanı durduran öylece dinlediğin bir müzikti. Ama son senelerde hiç bir yerde karşılaşmadım o müzikle...
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Çizgifilmler de iyiydi...

Voltran vardı, thunder cats vardı, disney'ler vardı (ki bayılırım hepsine, yine olsa izlerim)... Beh beh beh..
psychostar

Mesaj gönderen psychostar »

Tom ile Jerry arasındaki husumetin sırf biz gülelüm eğlenelim diye olduğunu öğrendiğim an sildim ikisini de defterden.....
Kullanıcı avatarı
catastrophic

Mesaj gönderen catastrophic »

o değil de ben hep tom ve jerry de tomu, sylvester ve tweety de sylvesteri, coyote ve road runner da da coyote yi tutardım...

hatta hemen hemen bütün çizgifilmlerde kötüleri tutardım. bi kerede onlar kazansın, sevinsin isterdim. hiç olmazdı inat eder gibi... o zamandan belliymiş sanki ters adam olduğum. :lol:
psychostar

Mesaj gönderen psychostar »

Abi coyote ve road runner muhabbetine gelirsek..kabul ediyorum RR'nin antipatik bir tarafı var ama coyote'nin buna kafayı takmasını anlayamıyordum.Bomba alacak parası var hakeza piyano olsun,roket olsun..Belli bir birikimi var...Neden aç muhabbeti yapıp bir devekuşunun peşinde ömrünü harcıyor..Yok efenim yakaya mendil asmalar,çatal bıçakla koşmalar,uçurumdan düştükten sonra mazlum bakışları...Coyote'nin harcadığı parayla devekuşu çiftliği açardım ben bee...Yok baba kendi elinden yaptı ne yaptıysa..hakkediyor...zerre acımam allahımaa...
Sylvester da bir civciv için yuvasını yıktı...Hep çocuğuyla beraber görürüz de bu çocuğu kimden yaptı..Hanımı nerde?...Hanımı serseliğine dayanamadı kaçtı tabi...Hepsi hakkediyor..
Bugs Bunny'e hiç değinmeyeceğim Allah belasını versin onun..Memedali Erbil'i,Okan bayülgen'i başımıza saran zihniyetin eseri o da...
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

catastrophic yazdı:o değil de ben hep tom ve jerry de tomu, sylvester ve tweety de sylvesteri, coyote ve road runner da da coyote yi tutardım...

hatta hemen hemen bütün çizgifilmlerde kötüleri tutardım. bi kerede onlar kazansın, sevinsin isterdim. hiç olmazdı inat eder gibi... o zamandan belliymiş sanki ters adam olduğum. :lol:
Aynen catas... Ama hiç beceremediler.... :?

Dur bakiiim Tom becermişti sanırım... :)
DCC
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

İşte... Çocukluğumun çizgi filmi...

LASERION....

1989-1990 yıllarında izlemiştim....

çok severdim....

http://www.youtube.com/watch?v=52uNiIHsImM
DCC
Kullanıcı avatarı
lord@

Mesaj gönderen lord@ »

Biz ezilenleri tutardık arkadaşlar, KÖTÜLERİ değil, doğru anlayalım olayı bir kere :D:D...

En sevdiğim Disney karakteri da Donald Duck'tı...
O garibim de gün yüzü görmemiştir, kendini yiyip bitirir aynı bir sosyal fobili gibi :)...

Kemal Sunal'ın da bu ülkede bu kadar sevilmesinin en büyük nedenlerinden biridir bu yine bence... Milletçe yakınız sanki sosyal fobiye...
(Bu arada Kemal Sunal'ı çok severim, yanlış anlaşılmasın, rahmetli...)