PRISON BREAK

psychostar

PRISON BREAK

Mesaj gönderen psychostar »

Çok rahatsız bir dizi..Ciddi anlamda hastasıyım.kurtulmak istiyorum.hangi ilaçları önerirsiniz?
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

hım..

"tv nin fişini çekme "adında bir ilaç var...onu öneririm ;)
Kullanıcı avatarı
deli-manyak

Mesaj gönderen deli-manyak »

seni misafir edeyim arkadaşım eskişehirde....
Katran Gecelerin HeyuLası !
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

uyku ilacı alırsan izleyemessin
Aryık yalnız değilim :)
psychostar

Mesaj gönderen psychostar »

deli-manyak yazdı:seni misafir edeyim arkadaşım eskişehirde....

nasıl yani?Eskişehir'de CnBc-E çekmiyor mu?
:)
Kullanıcı avatarı
deli-manyak

televizyon göstermiyo :D:D
Kullanıcı avatarı
deli-manyak

bir hışımla televizyon aldık ama hani nerde bunun anteni diye soran olmadı
_L_N_

Mesaj gönderen _L_N_ »

deli-manyak yazdı:bir hışımla televizyon aldık ama hani nerde bunun anteni diye soran olmadı
antene gerek yok..

ince bir tel parçası filan varsa evde..tv nin anten yuvasına o teli koyabilirsin..o anten görevi görüyor...tv şıp diye çekiveriyor ;)
Kullanıcı avatarı
jack nicholson

Mesaj gönderen jack nicholson »

evet lavi doğru söylüyor..televizyonların tunerleri çok kuvvetlidir..
Aryık yalnız değilim :)
Kullanıcı avatarı
lunatic

Mesaj gönderen lunatic »

ammmannnnn yarabbi bayılıorum bu diziye!!!ama sadece ilk sezonu izlyebldm şimdilik çünkü yurdumda tv yok :( ya bi dizideki tipler bu kadar mı tatlı olur!!!tmm scofiel çok tatlı eywallah da benm favorim kesnlikle abruzzi!!!arkasından T-BAG sonra sucre böle dvm edio :D
Kullanıcı avatarı
illegal
İletişim:

Mesaj gönderen illegal »

2. sezon 1 mart'ta başlıyo.. :D
hayat, keşke bu kadar etobur olmasaydı.
Kullanıcı avatarı
otto_rino

Mesaj gönderen otto_rino »

amerikan birleşik memleketinin derin devletini alt etmek üzre, zamanında birbirlerinin kelle avcılığına soyunmuş eski azılı suçlulardan oluşumlandırılan ekibin b-52 tayyaresine ağır hareketler ve A-takımsal bir görev yoldaşlığı edasıyla ilerleyişleri mi?...yok ben almiim...
kyle35

Mesaj gönderen kyle35 »

sürekli koşturmaca her şey son saniyede oluyo vb .10 bölümden sonrası çekilmiyo valla.romeyi indirip izliyorum herkese tavsiye ederim yaşanmış en azından dizideki her şey.
the_strangest

Mesaj gönderen the_strangest »

bu dizide başrolü oynayan elemanın "ayaktayken ellerini kollarını serbest bırakamama" diye adlandırdığım bir rahatsızlıktan muzdarip olduğunu farkettim. dikkat edin ayakta dururken ya da yürürken elleri mütemadiyen ya cebinde ya belinde ya da önünde kavuşturulmuş oluyor. aynı durum bende de var ordan biliyorum...

onun dışında ilk sezonu süperdir. sonradan düşüşe geçmiştir kanaatimce...
Kullanıcı avatarı
cerulean

Mesaj gönderen cerulean »

the_strangest yazdı:bu dizide başrolü oynayan elemanın "ayaktayken ellerini kollarını serbest bırakamama" diye adlandırdığım bir rahatsızlıktan muzdarip olduğunu farkettim. dikkat edin ayakta dururken ya da yürürken elleri mütemadiyen ya cebinde ya belinde ya da önünde kavuşturulmuş oluyor. aynı durum bende de var ordan biliyorum...

onun dışında ilk sezonu süperdir. sonradan düşüşe geçmiştir kanaatimce...
evet doğru bir tespit. adamda oyunculuğun o'su yok ki kollarını oynatsın veya bir kere de hırıltıdan daha gerçekçi bir ses tonuyla konuşsun. dizide astımlı diye uydurmuşlar. ayrıca sezonlar konusunda da katılıyorum. ama bence 2'den sonra düşüşe geçti. 2'de bitmeliydi diyenlere katılıyorum şimdi ratingi o kadar düşmüş ki abd'de yayınlandığı kanal (fox) bahar arasında olduğu halde diziyi yayından kaldırma kararı almış. kısacası bahar aylarında son 4 prison break bölümü yayınlanacak ve sonra da nihayet bu kangren olmuş dizi bitirilecek. karakterlerin çoğunun kaderi belirlendi zaten ama bence michael ve ailesi için mutlu son yazıcaklar diye düşünüyorum (bunca sezondan sonra yazmazlarsa tepki alır :P)
) O (