en güzel psikolojik filmler

Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

violet
ama benim okb tavana vurduğu zamanlar böyleydim o yüzden söyledim bende.Etrafımdaki insanları çok kırardım hakarete varacak şekilde eleştirirdim.Herşeyde kusur bulurdum,kendimi sürekli överdim.Ama eskiden bilmezdim bunun bir rahatsızlık olduğunu.Filmler için saol kesin izleyeceğim.
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

Onemli degil. Yalniz kirici olmak ve savunma mekanizmalariyla hareket etmek bir sey, Burhan gibi kiro olmak ve kendinden utanmak baska bir sey :)
Kullanıcı avatarı
POLICE

Mesaj gönderen POLICE »

equilibrium,butterfly effect
I'm a Cop!! I'm a Police
Kullanıcı avatarı
tabut

Mesaj gönderen tabut »

pi var birde ben sevmemistim
Kullanıcı avatarı
haotsum
İletişim:

Mesaj gönderen haotsum »

Beyza'nın Kadınları, Akıl Oyunları bunların ikisini izledim. Tavsiye ederim. şizofreni ve paranoya ile ilgili filmler.
Keşke konusu sosyal fobi olan bir film olsa. Dışardan nasıl göründüğümü hep merak etmişimdir.
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

piyi ilk izlediğimde hem sevmedim hem anlamadım..

ama uzun zaman sonra 2. izleyişimde sevdim, çok çarpıcı..
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

Gen filmini tavsiye ederim...gerilimi ve konusu çok güzel ayrıca müzikleriylede oldukça başarılı sürükleyici bir film.... ;)
.:AND_MAİYESİ:.

Mesaj gönderen .:AND_MAİYESİ:. »

birde testere filmi tabiki........hepsini izleme imkanım olmadı ama ilki oldukça güzeldi eminim diğerleride en az ilki kadar güzeldir..... :roll:
Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

Bence testere nin en güzel bölümü ilk bölümüydü...

Diğerleri aynı tadı vermedi bana...
DCC
YENİumut

ahh o zevkler yokmu!

Mesaj gönderen YENİumut »

"zevler tartışılmaz" sözüne bir kez daha hak veriyorum,

sadece tavsiye edildiği için çok güzel olduğuna inandığım Makinist filmini aldım, bitene kadar filmin beklenilen ,etkileyici bölümüne henüz gelmediğini düşünerek seyrettim,..ama film bitti ve ben de ki hayal kırıklığını hiç sormayın..
ve şu an inanın sadece meraktan soruyorum,Allah aşkına ne anladınız o filmden,,
Kullanıcı avatarı
Ricardus

Mesaj gönderen Ricardus »

bence en psikolojik film Mulholland dr. ama herkesin seveceği bir film değil temposu yavaş ve film bittiğinde muhtemelen bir şey anlamayacaksınız kafayı çalıştırmanız veya netten açıklamalarını okumanız lazm yani karışık filmlerden hoşlanmıyorsanız önermem. Silencio.
kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum , kendimi seviyorum...
PEACEFUL

Mesaj gönderen PEACEFUL »

KELEBEK ETKİSİ
sf_guy

Mesaj gönderen sf_guy »

13 beloved

en son izlenen filmlerde de yazdım gerci, ama buraya da yazılabileceğini dusundum, daha deyaylı bir şekilde.

toplumun bir adamın zaaflarını kullanarak, onu nasıl değiştirebileceği ve nasıl eğlence malzemesi yapabileceğini anlatıyo...

iş ve özel hayatında sorunları olan kahramanımıza para ödülü veren bir yarışma reddedemeyeceği tekliflerde bulunur, her etapta para ödülü katlanır, yarışmaların zorluk derecesi de... insanın zayıflıgını ve ihtiyacı oldugunda para icin neler yapabileceğini tahmin bile edemezsiniz.

filmin ilginç yönü, Tayland da çekilmiş, onların dili konusuluyo ama başrol oyuncusunda yankee tipi var... ama o da aynı dili konusuyo. Meğerse adam gerçek hayatta da melezmiş, annesi tayvanlı babası amerikan. aktörlük dışında pop şarkıcılığı da yapıyomus...

işte öyle, izleyin, valla pişman olursanız paranız iade.
yakutlu

Mesaj gönderen yakutlu »

Guguk Kuşu
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

guguk kuşu ceknikılsının gençliğinde oynadığı film miydi? o filmden çok etkilenmiştim.. umut doldurmuştu içimi :P