Git Gidebilirsen Harika Bir Şarkı

Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

bu sözleri yazan bestekarın ruh halini çok merak ediyorum şahsen
Delilik Aynı Şeyleri Yaparak Farklı Sonuçlar Beklemektir
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t= ... a+saklisin

ekşisözlükteki yorumlar da beni destekler biçimde.
Kullanıcı avatarı
pedimu

Mesaj gönderen pedimu »

sawaskingcole yazdı:
Ben müzikalite olarak değerlendiriyorum isteyen beğenir isteyen beğenmez ama müzik eğtimi almış biri olarak banada barış akarsu da bana itici gelirdi hiç beğenmezdim cem karaca ağzıyla okuduğu için.
tabiki zevk meselesi.Barışı zaten herkes sevemez onu sevmek herhangi bir sanatçıyı sevmeye benzemez.onu sevmek farklı bir duygu.cem karaca ağzıyla okumuyor hem ,sadece benziyor.o kendi başına Barış Akarsu.zeki müren bülent ersoyun seslerine laf etmem asla,çok güçlü ,güzel olabilir sesleri Allah ses vermiş bana laf sölemek düşmez ama bana itici geliyor.herkesin zevki farklı...savaşcım senin zevkine laf etmek haddime düşmez ben sadece bülent ersoy ve zeki müreni beğenmediğimi ifade etmek istemiştim ;)
belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir.
-------------------------------------------------------
ROCK bir YAŞAM felsefesidir SAÇ uzatıp ROCKCI takılmak DEĞİL özgür OLMAK özgün OLMAKTIR ...
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

pedimu
bende zeki müreni bülent ersoyu çocukken hiç sevmezdim nasıl itici gelirdi anlatamam.Çünkü ne yaptıklarını anlamazdım serdar ortaçlar,kenan doğulular,tarkanlar,mustilerle geçirmişim çocukluğumu :D Gerçi şimdide beğenmiyorum bülent ersoyu çünkü piyasa şarkıları okumakla birlikte eski sesinden eser yok özellikle gençlik yıllarındaki şarkılarını çok beğenirim çünkü ders niteliği taşıyor benim için.Zeki Müreni zaten kelimelerle anlatamam.Sakın beni yanlış anlama bende müzikalite açısından kulağıma hitap eden isimleri dinliyorum.Gerçekten çok zor birşey müzik yapmak şu an ülkemizde müzik adına hiçbirşey yok.Çok ucuz melodiler ve sözlerle millet uyutulmakta.Ben bunu bir dinleyici olarak değil müzikten anlayan biri olarak söylüyorum haddim olmayarak.Kırdıysam seni özür dilerim
Kullanıcı avatarı
sawas

Mesaj gönderen sawas »

Bu ülkeye daha çok kenanlar,mustiler,tarkanlar,teomanlar,serdarlar gelir.Ama bir Zeki Müren asla bir daha gelmez.