Kendinizi buldugunuz (sinema-TV) karakterleri?

fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

ikarus yazdı:
Ersen yazdı:
deagolbrandybuck yazdı:Lotr'daki frodo baggins
O gay değilmiydi ya :?
yüzüklerin efendisini hem okudum hem de izledim ve hiç bi gay görmedim(frodo dahil)
Bazı insanlar filmde frodo ve samwise arasında geyimsi bir şeyler ima edildiğini iddia ediyorlar ama bence değil. Sam sonradan evleniyordu (gerçekten bir kıza aşıktı filmde en baştaki dans sahnesindeki kız). Frodo da kafayi siyirdiği için elflerlen beraber ayiriliyodu. Bence gaylik olduğunu iddia edenler kitapları okumamış olabilirler...
Ersen

Mesaj gönderen Ersen »

aurelio yazdı:
ikarus yazdı:
Ersen yazdı: O gay değilmiydi ya :?
yüzüklerin efendisini hem okudum hem de izledim ve hiç bi gay görmedim(frodo dahil)
Bazı insanlar filmde frodo ve samwise arasında geyimsi bir şeyler ima edildiğini iddia ediyorlar ama bence değil. Sam sonradan evleniyordu (gerçekten bir kıza aşıktı filmde en baştaki dans sahnesindeki kız). Frodo da kafayi siyirdiği için elflerlen beraber ayiriliyodu. Bence gaylik olduğunu iddia edenler kitapları okumamış olabilirler...
Yok ben kendinizi buduğunuz sinema sanatçısı deyince.. Sinema karekteri değil yani. Adam orjinal hayatta gay de o yüzden dedim :D.. Ufak bi espiri yapim dedim de dozajı kaçmamıştır inş :P
fade to black

Ersen yazdı:
aurelio yazdı:
ikarus yazdı: yüzüklerin efendisini hem okudum hem de izledim ve hiç bi gay görmedim(frodo dahil)
Yok ben kendinizi buduğunuz sinema sanatçısı deyince.. Sinema karekteri değil yani. Adam orjinal hayatta gay de o yüzden dedim :D.. Ufak bi espiri yapim dedim de dozajı kaçmamıştır inş :P
o oyuncu için gay diyorlar evet... adı neydi elijah wood mu? hatırlayamadım şincik
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

alıntılar ne güzel motif oluşturmuş öyle .)
global

Mesaj gönderen global »

İç içe alıntılar bana okulu hatırlatıyor. For, while döngülerini....
Ersen

Mesaj gönderen Ersen »

heheh ne okulu döngüleri öğretiyo php döngü deyince baya iyimdir dünyayı bile döndürürüm:D
Kullanıcı avatarı
naribeyza

Mesaj gönderen naribeyza »

Ersen yazdı:heheh ne okulu döngüleri öğretiyo php döngü deyince baya iyimdir dünyayı bile döndürürüm:D
Dünyayı bile döndürebilen ya da bunu söyleyebilcek kadar özgüvenli olan birisine(şaka bile olsa) sf vız gelip tırıs gider herhalde adı bile edilemez :roll:
Suya yazı yazmak gibi birşey zaman ve tutamazsın ömür bir nehir gibi akıp gider avuçlarından...
Naribeyza
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

Ersen yazdı:
o nerden cikti ??? yok oyle bisey ben duymadim... valla bugunlerde moda oldu. birini kiskaninca yada kotulemek isteyince o gay degilmiydi diyip cikiyolar hemen...
deagolbrandybuck

Mesaj gönderen deagolbrandybuck »

deagolbrandybuck yazdı:
Ersen yazdı:
o nerden cikti ??? yok oyle bisey ben duymadim... valla bugunlerde moda oldu. birini kiskaninca yada kotulemek isteyince o gay degilmiydi diyip cikiyolar hemen...
valla gercek hayatta gay mi degilmi bilmiyorum ama frodo baggins karakteri benim sevdigim bi karakter
Kullanıcı avatarı
genki

Mesaj gönderen genki »

michael scofield
prison break
olgunluğun gercek olcutu kişinin yası değil, sehrin gobeğinde iç çamasırlarıyla uyandığında nasıl davrandığıdır / vudi elın
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

sinema tv olmasaydı kafkanın böceği derdim :?
fade to black

morpatilikedi yazdı:sinema tv olmasaydı kafkanın böceği derdim :?
edebiyat bölümünde bu başlığın kitap versiyonu var...
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

evet hatırlıyorum bi yerlere de baktım zaten ama bulamadım buraya yazıverdim..
owen05

Mesaj gönderen owen05 »

süleyman çakır ya d apolat alemdar
owen05

Mesaj gönderen owen05 »

ben sadece bunlara özeniyorum ben hafif sima olarak keremceme benzerim kendimi aynıı ben dediğim insanlar ise ne yazık ki :cry: dizilerdeki ezik kişiler hep