Paint Programında Mona Lisa Çizmek

Kullanıcı avatarı
crvena_zvezda

Mesaj gönderen crvena_zvezda »

:shock:

Süperrr...

Ben cin aliyi zor çizerim paintte... :roll:
DCC
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

heralde fareyle çizmemiştir!! dehşet bişey çünkü.. böyle kocaman ekranlar oluyo özel bi kalemi var onla direk ekrana çiziyosun bi fuarda görmüştüm, endtasçılar için, heralde öyle bişeye çizmiştir.. tabi boyanın kağıdın zevki ayrı ama tercih meselesi :roll:
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

morpatilikedi yazdı:heralde fareyle çizmemiştir!! dehşet bişey çünkü.. böyle kocaman ekranlar oluyo özel bi kalemi var onla direk ekrana çiziyosun bi fuarda görmüştüm, endtasçılar için, heralde öyle bişeye çizmiştir.. tabi boyanın kağıdın zevki ayrı ama tercih meselesi :roll:
tablete sahip olmak insana resim yeteneği kazandırmaz. ayrıca burada kullanılan ekrana çizilen intuos tipi tabletlerden değil.
mrptkd

Mesaj gönderen mrptkd »

aurelio yazdı:
morpatilikedi yazdı:heralde fareyle çizmemiştir!! dehşet bişey çünkü.. böyle kocaman ekranlar oluyo özel bi kalemi var onla direk ekrana çiziyosun bi fuarda görmüştüm, endtasçılar için, heralde öyle bişeye çizmiştir.. tabi boyanın kağıdın zevki ayrı ama tercih meselesi :roll:
tablete sahip olmak insana resim yeteneği kazandırmaz. ayrıca burada kullanılan ekrana çizilen intuos tipi tabletlerden değil.
ben öyle bişey iddia etmedim ki zaten??
Kullanıcı avatarı
ikarus

Mesaj gönderen ikarus »

aurelio ve morpatilikedi kavga ediyomuş gibi yazışmışsınız.
fade to black

Mesaj gönderen fade to black »

ikarus yazdı:aurelio ve morpatilikedi kavga ediyomuş gibi yazışmışsınız.
yok canım öyle anlaşılmasını istemem. :? ne yani paint programı yüzünden mi kavga edicez :P :P morpatikli anladı beni umarım. :?
PaSSiVe AgGReSSiVe

Mesaj gönderen PaSSiVe AgGReSSiVe »

oooff ya manyak bişey bu ya acayip bi yetenek.